ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
15 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:47
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 13.4.2016 07:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 233338 fotek (26 dnes)
  • 7958 videí (2 dnes)
  • 332 odkazů (0 dnes)
  • 8884 inzerátů (5 dnes)
  • 284 diskuzí (0 dnes)
  • 748985 komentářů fotek (63 dnes)
  • 12931 komentářů videí (0 dnes)
  • 3293218 hlasování fotek (208 dnes)
  • 56450 hlasování videí (6 dnes)
  • 37649 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 18 online

Připomínky a názory
Diskuze

Když se z člena MS stane škodná .....

vložil 19.2.2012 23:48
Vážení přátelé myslivci, tímto bych Vás chtěl požádat o radu či doporučení, jak by jste jednali, kdyby se Vám stalo to co nám v našem mysliveckém sdružení.....
Zastávám funkci mysliveckého hospodáře v jednom západočeském mysliveckém sdružení. V prosinci loňského roku (2011) mě kontaktoval náš člen, říkejme mu třeba Pepík, že se mu z krmeliště ztrácí krmení ( ráno nakrmí a odpoledne mu tam chybí několik bochníků chleba ). Nevěnoval jsem tomu příliš pozornosti, když ale Pepík přišel s tím stejným problémem o týden později, tak jsem mu navrhnul, že u krmeliště nainstalujeme fotopast. Netrvalo dlouho a na fotkách byl krom zvěře vyfocen také náš dlouholetý člen říkejme mu třeba Lojza s bochníkem chleba v ruce. Myslel jsem si, že šel třeba jen kolem a podíval se zda chleba není plesnivý. Fotopast jsme tedy nastavili na video a cca po pěti dnech tam byl Lojza natočen, jak si odnáší několik bochníků chleba z krmeliště. Tento případ se opakoval i následující týden. Nejhorší na tom je, že si chleba odnáší domů pro jeho králíky. Nevím, jak dlouho toto trvá, ale už asi déle, protože na videu se nechová nějak obezřetně. Já osobně si myslím, že toto je to nejhorší co může myslivec udělat ( odnášet krmení z lesa domů ). Za týden máme členskou schůzi, kde budeme projednávat co s tímto členem. Já osobně jsem pro okamžité vyloučení a to i z toho důvodu, že tento Lojza vždy na každého „házel“ špínu a byl důvodem spousta hádek, ale jsou i takové názory, že by se měl „jen“ potrestat, protože je to dlouholetý člen (40 let provozuje myslivost). Tímto bych Vás chtěl požádat o Vaše názory a doporučení , popřípadě co by jste s takovým člověkem ( pro mě škodnou ) udělali ve Vašem spolku. Upřímně jsem si nemyslel, že bych se s tímto typem zloděje mohl někdy setkat. Děkuji
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Peterin reaguje 2.10.2015 21:32
Editátor, zajimalo by mě jakým trauma si ulevuješ ty, kokoti hlavo, válečny určitě ne, to by ti tu prdel musel někdo natrhnout. Kde máš ty nějaký foto s úlovkem, když tak každého tady deptáš???? Patří ti krapek upravit úsměv....demente....akorát machruješ pod rádoby trapným profilem,ani nejsi schopen se podepsat.....no, asi víš proč chudáčku.....už se těším na trapné a výhrůžné odpovědi,tak jo to umíš, bubububu
Jiří Vilímek reaguje 18.1.2015 22:30
Dopadlo to tak, že na členské schůzi jsem se zeptal všech přítomnch zda nechtějí neco říct.Informoval jsem je, že máme natočeného zloděje krmení v tom okamžiku se ozval Lojza, že si odnesl 2 bochníky chleba na své krmeliště. Potom jsem videa pustil na televizi a přítomní se nestačili divit. jednohlasne ČS Lojzu vyloučila. Ten mě po výroku dalších 17 členů označil za hajzla a zloděje. Po cca 2 měsících vstoupil do jiného spolku a okamžitě dostal vyznamenání za věrnost v ČMMJ. Byl to poslední rok mého členství v ČMMJ. Všichni to na OMSU věděli a stejně to dostal. Dodnes mě nezdraví a pořád mě označuje za zloděje, jeden čas jsem na něj chtěl podat tr. ozn. protože na mě řval cca z dvaceti cm, že sem zloděj a že mě sejme. V tu dobu kdy na mě takto řval jsem měl na ruce svou roční dceru. Ani si neumíte představit jaký je to pocit! Dnes se jen nezdravíme a vůbec mi to nevadí.Přeji všem ať se s tímto jednáním nemusí nikdy setkat.
Žaloudek Josef reaguje 2.9.2013 16:36
Bude to rok,co sem tento příspěvek byl dán.Jak to dopadlo s tím vaším lupičem???
Jiří Novák reaguje 8.10.2012 21:46
Jak na tom ten dědek asi je když mu ta ubohá zlodějna stojí za to že se sám před sebou nestydí?!Záplatovaný montérky,votahaná šedesátková bunda.....jestli by ten starej chudák nepotřeboval spíš trochu soucitu a pomoci než vydusit a vyhodit....já vim asi jsem moc měkkej.
Ellhenický Petr reaguje 8.10.2012 09:36
S tím zveřejňováním videa bych byl opatrný.Nevím přesně, jak je to u nás právnicky ošetřené, ale u sousedů např.Rakousko, jsou za to pálky jako sviňa.
Lukáš Bernklau reaguje 7.10.2012 17:55
Ach bože moc se omlouvám za hrubky :-D
Lukáš Bernklau reaguje 7.10.2012 17:54
Dobrý den, vím že moje reakce je již hooodně za dobou Vaší schůze,ale rád napíšu svůj názor....Dlouholetý člen MS je právě to, co je tím problémem a zároveň v odnášení bochníků chleba není žádný veliký přečin i když je to hrubé porušení myslivecké etiky! Tohoto člena bych na schůzy veřejně oslovil a možná bych video veřejně přehrál pro všechny. Nevím jaké máte stanovy MS,ale je možné potrestat člena podmínečným vyhoštěním a nebo zákazem lovu na nějakou dobu. Domnívám se totiž, že horší by bylo, když by člen MS pytlačil, což jsem zažil a nebylo to nijak hezké...No, tak snad napíšete jak to dopadlo...třeba odejde sám :-D
Jiří Novák reaguje 22.8.2012 18:46
To pripadne vylouceni ze sdruzeni je dvousecne,sice se ho zbavite ale on zahorkne a muze skodit 10x tolik.Za ty leta zna v reviru kazdej kamen a na fotopasti uz si bude davat bacha.Ta ostuda kterou ted ma a musi s tim pred ostatnima zit je dostatecny trest.
Ellhenický Petr reaguje 22.8.2012 08:46
Problémy ve sdruženích by jste si měli řešit u Vás a ne veřejně.Jak se říká, špinavé prádlo se má prát doma.Zde se dožadujete rad, jak máte postupovat,ale většinou sami víte jak na to. Neberte to nějak osobně, ale takové dotazy se zde objevují pravidelně.
Robátko reaguje 21.8.2012 20:31
Je to vrchol seberte mu povolenku a pokud se to bude opakovat tak ho vylučte.
Pavel Štěrba reaguje 21.6.2012 07:28
Ten je tak blbej, že možná ani neumí číst
Patrik Dvořák reaguje 20.6.2012 23:11
Fotopast a není co řešit,doufám , že to hovado co vám tam krade to nečte.
Pavel Štěrba reaguje 20.6.2012 12:17
Dělám předsedu ve sdružení kde jsme podobný přpíad už řešili dvakrát. Krádeže, neplnění povinností, pomlouvání v okolí a tak podobně. Členska schůze je vyloučit nedokázala, tak jsem je oba začal dusit, lépe řečeno neustále mrdat, až nakonec ukončili členství sami. Pomluvy se pak ze sdružení přenesli pouze na mne, ale alespoň se přestalo krást. Nedávno se nám opět začali strácet věci na lovecké chatě. Zvěřina z mrazáku, kořalky, atd. Vím kdo to je, ale chybí mi důkazy. Takže jsem musel klíče od chaty sebrat všem. Za jednohe blba to odnesli všichni
Miroslav Dlabaja reaguje 24.5.2012 15:18
Já osobně si myslím, že chleba nemá v lese co dělat!
Zdeněk Zapletal reaguje 26.2.2012 15:09
Na klávesnici počítače je každý chlapák, ne?:-)))))
petr vesely reaguje 26.2.2012 07:17
Chapi, vykašlete se na to vzájemné osočování. Tady si nemůžete přijít na jméno a možná, pokud by jste se někde setkali třeba náhodně na naháňce a nevěděli o koho se jedná, tak budete s polu sedět na poslední leči u stolu a výborně si rozumět. Stačí když tady máme pana Posluchačku. Ten dokáže otrávit ostatní v každém tématu diskuze a při tom má v několika větách také pravdu, myslím tím katastrofální stav současného prostředí pro zvěř, to je ale vše. Tak si podejte ruce a je vymalováno.
Petr Volš reaguje 25.2.2012 23:09
Bárta : Zkuste léky - escitalopram, je to antidepresivum. Předepíše Vám to Váš praktik a jsou bez doplatku. To vám pomůže.
František Bárta reaguje 25.2.2012 21:36
To víte,přeci si nemyslíte,že si může hospodář dělat co chce.
Petr Volš reaguje 25.2.2012 18:58
Jo tak vy budete člen jako poleno.
František Bárta reaguje 25.2.2012 18:07
Jo tak Vy budete hospodář jako poleno.Potěš Pán Bůh.Jinak ano.Ve všem máte pravdu.Samozřejmě.Jak jinak,že?
Petr Volš reaguje 25.2.2012 17:49
Potřebuje ten, kdo má stejná uživ. jméno jako já - jak "důmyslné"
Petr Volš reaguje 25.2.2012 12:27
jsem idiot promiňte, potřebuju se léčit
Petr Volš reaguje 25.2.2012 11:12
Bárta : Dal jsem Vám 3 otázky ani jednu nezvládnete zodpovědět? Asi se ani nesnažte. Žvástů jste tady namlátil až běda. Jinak v poslední větě máte konečně pravdu - hlasování členské schůze je dost často "nad zákon". (snad nemyslíte ten "Váš-Bárta-zákon", který umožňuje vyloučit člena až při druhém přestupku!). Ještě bych rád dodal, že jsem 34 let myslivecký hospodář a ve sdružení úplně stačí jeden, dva pomstychtivý chudáci a je každou schůzi o zábavu postaráno. Co se týče procesů přijetí a vyloučení člena, vše co sem napsal je tutově správné. Což se o Vašich doušcích říci nedá. Jen študuj, teoretiku a neuváděj ostatní v omyl, buď té dobroty.
František Bárta reaguje 24.2.2012 21:44
Pane Volš.Já jsem k smíchu? Vy tady plácáte nějaké svoje zkazky a víte prd.Navíc asi nejste schopný, něco si o dané problematice přečíst.Diskuze s Vámi,je jako s kozou tanec.A pokud je u Vás v MS samý pomstychtivý chudák,tak je mi Vás líto.Myslet si,že členská schůze je nad zákon,je slaboduché.PCHE!!
Jiří Wenzl reaguje 24.2.2012 00:35
Podívejme na věc (vylučování z MS) i takto: jak by se cítil v nepřátelsky naladěném kolektívu vyloučený myslivec, jestliže by soud nařídil jeho znovupřijetí? To by na schůze chodil s právníkem?
Petr Volš reaguje 24.2.2012 00:02
Mimoto, pane Bárta, až v našem MS vychytám našeho (do toho dne bezúhonného) člena, jak v březnu upytlačil srnce, nemůžeme ho ani jako MS vyloučit, podle vašich parafrází. Musíme počkat na druhý přestupek, že? Ještě pořád mě chcete vyvádět "z omylu"?
Petr Volš reaguje 23.2.2012 23:58
F.Bárta : Jste k smíchu. Přeložím to tedy, na jedné schůzi hlasujme pro vyloučení Vomáčky za to, že nekrmil zvěř v době nouze, kdo je pro? Nadpoloviční většina. Aha. No a taky bych hlasoval pro vyloučení Vomáčky, protože nemluví myslivecky, porušuje naše stanovy. Má tedy i předchozí prohřešek a už může být vyloučen? Pokud členská schůze bude chtít, najde mu prohřešků tři ány! Vykládat si zákon tak naivně jako vy, to bych snad i začal věřit, že elektřina je v Česku nejlevnější v Evropě (zdroj Eon) a čeští politici nikdy nekradli. Zamyslete se a pak druhé vyvádějte z "omylů". Zákony jsou krásná věc, ale praxe? PCHE!
Patrik Dvořák reaguje 23.2.2012 22:41
No nechtěl jsem reagovat,ale jak tady do něčeho co je prostě jasný , zatahujete ty naše posraný zákony , tak je všechno víte kde???
František Bárta reaguje 23.2.2012 22:06
Pane Volši,sám jste na omylu.Vyloučení je přezkoumatelné soudem.§15 zákona č83/1990 o sdružování občanů.Vyloučení je možné,pokud člen hrubě porušil stanovy nebo PŘ MS a to poté co mu již byla udělena výtka,odebrána povolenka atd. jakožto trest za předchozí prohřešek.Tento druhý přestupek však musí udělat do 12měsíců od předešlého.
Zdeněk Zapletal reaguje 23.2.2012 18:34
Pánové mělo by se na schůzi prošetřit, k jakému účelu chleba odnášel. Pokud jej bral za účelem přenosu do svého krmného zařízení, jednalo by se z právnického pohledu "o přemístění věci z místa méně potřebného na místo více potřebné" a toto počínání si zaslouží jen pochvalu. Pokud by dotyčný ovšem chléb používal pro potřeby s mysliveckou praxí nesouvisícímy, pak tedy FUJ a z hrušky dolů ty chlape nehodný. A dones po gořalce a rok bez povolenky a 100 brigádnických hodin na víc!!!! Chmatáku:-)))
Petr Volš reaguje 23.2.2012 15:58
Pane Bárta uvádíte zde myslivce v omyl. Situace, o kterých oba hovoříme. Tedy možnost uznání "neviny" ,vyloučeného člena, u soudu. Nemůže vést a nikdy nepovede k tomu, aby ho MUSELO MS přijmout. MS je sdružení, kde jsou všichni členové dobrovolně a soud takové organizaci nemůže jakkoliv nařídit "znovupřijetí". To je skutečně jen myslivecké sci-fi.
Aleš Volný reaguje 23.2.2012 15:06
V našem MS máme stejný problém a vyřešili jsme ho naprosto jednoduchým způsobem. Na schůzi jsme odsouhlasili okamžité vyloučení v takových případech.Tohle myslivec nedělá!
František Bárta reaguje 22.2.2012 21:30
Tak to nevím. V sousedním sdružení byl člen vyloučen za neustálé rozvracení kolektivu,zkrátka rypák a byl vyloučen.Dal to k soudu a po dvouletých tahanicích byl důvod vyloučení soudem uznán jako irelevantní a rozhodnutí o vyloučení zrušeno.Podobné případy jsou tuším i na pr. poradně JUDr.Čechury.Tím aby jste něco zjistil,jsem myslel právě to poohlédnutí po jiných případech.
Jiří Wenzl reaguje 22.2.2012 14:05
Zdá se mi logické, že jestliže jsem byl hlasováním na členské schůzi do MS přijat, tak stejným způsobem můžu být vyloučen. Žádný soud mi přece k přijetí do MS nepomůže. Na soud se mohu obrátit třeba v případě, že mne některý člen obviní, že jsem zloděj - pak jde o očanskoprávní spor o poškození dobré pověsti. Na mém se i případě mého vítězství vyloučení se ovšem nic nemění, jestliže většina členů stále bude přesvědčena, že jsem zloděj, a tudíž mne nebude chtít ve svém kolektivu.
Petr Volš reaguje 22.2.2012 13:22
F.Bárta : Člověče, co myslíte tím "něco zjistit"? Stalo se to mému bratranci a tzo před dvěma roky - od té doby se jistě legislativa nezměnila. Byl mysliveckou stráží a údajně ulovil dva kňoury během měsíce května, tedy v době hájení. Jediným důkazem proti němu byl nalezený vývrh v úseku, o který se má jako člen starat. Na schůzích se hájil, jak mohl, ale v září členská schůze většinově rozhodla o jeho vyloučení! Psal stížnosti a odvolání na všechna možná i nemožná místa, ale bylo mu to houby platné. Podal žalobu i k soudu - soud mu dal za pravdu, tedy že nejsou žádné relevantní důkazy o jeho vině. Zároveň mu ovšem bylo řečeno, že neexistuje síla, která by ho do příslušného MS znovu přijala, jedině členové, kteří ho vyloučili. Prosím, pane Bárta, o vaše "něco zjištění" a dokažte mi, jak moc se šeredně mýlím. Já i můj bratranec vaše objektivní rady vřele uvítáme.
František Bárta reaguje 21.2.2012 21:27
Tak pane Volši,to se šeredně mýlíte.Zkuste si o tom něco zjistit.
Petr Volš reaguje 21.2.2012 18:26
F.Bárta a P.Veselý : Zapomínáte, že nejvyšším orgánem v MS je členská schůze! Pokud členská schůze odhlasuje vyloučení, může letět třeba za křivý nos! Soud mu může dát za pravdu, ale nikdo nemá jak MS donutuit ke znovupřijetí.
Jan Novák reaguje 21.2.2012 17:36
Nó ani tak velký batůžek nemá...
Lukas Dobos reaguje 21.2.2012 15:59
ja bych ho okamžitě vyloučil, to se nedělá.
Jan Novák reaguje 21.2.2012 14:06
Pane"vložil"je to vcelku neomluvitelné,máte důkaz ale měl by jste dát šanci kolegovi alespoň se k tomu vyjádřit. Nebo mu chcete poslat jenom doporučený dopis ??? A zkuste potlačit osobní averzi k němu...
Jiří Wenzl reaguje 21.2.2012 13:31
No a co když jako zkušený nimrod, u vědomí, že srnčí zvěři může nadměrná konzumace chleba přivodit acidózu, k tomu volně pohozený chléb snadno zplesniví, svědomitě redukoval množství chleba na únosnou míru? No, a jestliže za tuto bohulibou činnost bude pranýřován na členské schůzi, povstane a prohlásí "Chlapi, já to nechtěl nikam hlásit, ale když myslíte...". Po vyloučení z MS to bude nejhorlivější "kontrolor" správného přikrmování - ostatně času na tuto činnost bude mít dost.
Jiří Macek reaguje 21.2.2012 11:14
Zdravím chlapi, souhlasím s Vámi nechal bych ho promluvit a pak nechť schůze rozhodne co s ním.Fotopast je někdy moc dobrá věc.
Zdeněk Novák reaguje 21.2.2012 07:33
Každopádně projednat na členské schúzy dát mu možnost se vyjádřit a obhájit jak začne vyskakovat nemilosrdně sebrat povolenku nebo vyloučit.
petr vesely reaguje 20.2.2012 23:09
Já si myslím, že má pravdu pan Bárta. V dnešní době někoho vyloučit z občanského sdružení je dost problematická věc. Na schůzi bych mu to nepřipravenému pustil a jestli má alespoň nepatrný zbytek cti v těle , vypadne jako cukrář. Ovšem pochybuji o tom. Kolik asi máme mezi sebou takových "Lojzů". Ještě pár měsíců a začnou krást i revíry. Já už to zažil. Přeji Vám pevné nervy.
František Bárta reaguje 20.2.2012 22:00
Ono se řekne vyrazit,jenže to není tak jednoduché.Zvláště v tom případě,pokud se dotyčný obrátí na soud.Pak je to pelmel na několik let a výsledek velmi nejistý,neboť z právního hlediska tento králíkář nezpůsobil žádnou škodu.Prostě jen tak sebral vyhozený chléb,který se válel v lese.Zkusil bych jinou alternativu trestu.
Tomáš Minich st. reaguje 20.2.2012 21:56
Mám velmi podobnou zkušenost, jen o dost rozsáhlejší, ostatně mnoho sdružení má svého LOJZU jako my. Myslím, že by bylo dobré se ho na rovinu zeptat, jak to myslel, bude-li lhát, ukázat video a tvrdě potrestat, nenechat zkvalitňovat negativní činnost, je-li to několikátý trest, vypoklonkovat. Bohužel v MS je trochu složité na rozhodování, ale čím více se s "tím" bude člověk mazat, tím více to bude smrdět! Ještě jeden názor: pečivo zvěři předkládat suché, neplesnivé, kvalitní, na suchou podložku pod střechu a pouze množství rychle spotřebovatelné, jinak je to byť i dobře myšlená vražda, hlavně pro srnčí.
Josef Študlar reaguje 20.2.2012 20:15
Nedával bych mu na další rok povolenku,kdyžtak jen na škodnou,ale u ní bych se taky rozmýšlel.Co to je za hajzla!!!
Rainer reaguje 20.2.2012 19:11
Vyrazit! Nebo chcete dál takovýho šmejda potkávat na schůzích, na honech nebo na brigádách?
Lukáš Vašek reaguje 20.2.2012 18:18
Rad tady padlo dost, a myslím že dobrých. Tak nám potom dejte vedět, jak to dopadlo ;)
Petr Novotný reaguje 20.2.2012 18:01
Taky dělám Hospodáře a naprosto souhlasím s chlapama přede mnou. Přede všema bych mu to ukázal at se k tomu vyjádří. V případě, že je aspon trošku rozumnej a jestli je myslivec, tak stáhne vocas, omluví se a už se to nikdy nestane. (bohužel si myslím, že to neudělá.) Jestli padne varianta v závorce a vocas nestáhne tak ho bez mylosti vyražte. Vzhledem k tomu,že už dělá myslivost 40 let nechtěl bych vidět kolik toho odtáhl a ani nedomejšlim těch mrazáků zvěřiny. ( Chleba se samotnej blbě žere. Pak dej vědět jak to dopadlo.
Michal Tůma reaguje 20.2.2012 16:07
Jak píše Ondra a i Patrol, už jen ta ostuda před ostatníma bude šílená
Martin Keller reaguje 20.2.2012 15:39
Zdravím to co navrhuje Patrol je velice rozumné a i Ondřej má pravdu.Já osobně kdybych byl hospodářem tak jej na schuzi spranýřuji a nedám mu povolenku k lovu na rok 2012.No a pokud by měl problém tak naschledanou.
Petr Pořádek ml. reaguje 20.2.2012 15:33
Když ho vyhodíš, je to stejné jako by jsi vytrhl kormidlo z rozjeté lodi. Takový člověk pak v zášti a vzteku zničí a rozvrátí kde co. Myslím si, že by plně postačilo veřejné zesměšnění před členy MS a patřičné potrestání třeba i v podobě podmínky. Pokud toto nepřijme a bude držkovat proti jasným důkazům, které máte, nezbude nic jiného než aby šel z kola ven a vy riskovali, že začnou padat např. myslivecké stavby jedna podruhé.
patrol reaguje 20.2.2012 15:29
Já bych to řešil taknějak z rozumem, jestliže ho vyhodíte, může začít dělat problémy ještě větší. Já bych navrhl, že sežene krmení pro zvěř na celý rok do všech mysliveckých krmných zařízení, včetně krmelišť na černou pro členy, kteří si krmí a celý rok se bude vzorně starat o přikrmování, tak aby bylo všude každý den zakrmeno, to bych mu navrhl jako takový trest a jestliže bude vše kolem krmení probíhat celý rok v pořádku, tak zůstane členem, jestliže bude něco zanedbávat, tak skončí. Jako druhou variantu bych mu navrhl okamžitý odchod z Vašich řad.Ať si sám vybere.
Ondřej Procházka reaguje 20.2.2012 15:21
Dobrý den. Já bych mu na schůzi ukázal fotky z fotopasti a video a počkal bych, co mi k tomu řekne. Buď stáhne ocas, omluví se a už to víckrát neudělá, protože za tu ostudu mu to nestojí a pak by bylo na místě ho "jen" potrestat. Nebo začne vyvádět, hádat se a já nevím co všechno a pak není nic jednoduššího, než s ním vyrazit dveře. To, že myslivost provozuje 40 let neznamená vůbec nic, jak je vidět. Krást chleba z hromad pro králíky? Tragéd k smíchu.
Ondřej Procházka reaguje 20.2.2012 15:20
A to nemluvím o tom, že pokud bude normální, tak po shlédnutí zdrcujícího "důkazního materiálu" rád sdružení opustí sám a vy se tak velmi lehce a elegantně zbavíte prudiče, který je, jak sám píšete, často důvodem sporů a hádek.
Ondřej Procházka reaguje 20.2.2012 15:18
Dobrý den. Já bych mu na schůzi ukázal fotky z fotopasti a video a počkal bych, co mi k tomu řekne. Buď stáhne ocas, omluví se a už to víckrát neudělá, protože za tu ostudu mu to nestojí a pak by bylo na místě ho "jen" potrestat. Nebo začne vyvádět, hádat se a já nevím co všechno a pak není nic jednoduššího, než s ním vyrazit dveře. To, že myslivost provozuje 40 let neznamená vůbec nic, jak je vidět. Krást chleba z hromad pro králíky? Tragéd k smíchu.