ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
15 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Poslední mohykán Rychlebských hor
Poslední mohykán Rychlebských hor
vloženo: 1.3.2012 17:53
autor: Adam Lomozník

úlovky (svět)

Sibírsky los - Rusko
Sibírsky los - Rusko
vloženo: 14.2.2017 14:36
autor: mirojevo

trofeje

Nejsilnější jelen p.Váchala
Nejsilnější jelen p.Váchala
vloženo: 16.2.2017 08:57
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

...
...
vloženo: 22.10.2016 19:37
autor: Jindřich Mach

myslivecké umění

Veselú Veľkú noc prajem všetkým
Veselú Veľkú noc prajem všetkým
vloženo: 3.4.2015 21:25
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 233437 fotek (20 dnes)
  • 7961 videí (1 dnes)
  • 332 odkazů (0 dnes)
  • 8899 inzerátů (6 dnes)
  • 284 diskuzí (0 dnes)
  • 749219 komentářů fotek (42 dnes)
  • 12934 komentářů videí (1 dnes)
  • 3294483 hlasování fotek (226 dnes)
  • 56457 hlasování videí (2 dnes)
  • 37666 registrovaných uživatelů
    3 dnes nových, 20 online

Připomínky a názory
Diskuze

Myslivecký hospodář údajně krade dříví

Posluchač vložil 8.4.2015 23:48
Přátelé poradte. Vlastníci selských lesíků máme podezření na už jednou chyceného zloděje dříví, které před lety bylo u něj zajištěno.. Už jsem navštívil předsedu MS, aby svému kolegovi domluvil, poněvadž ten byl několikrát spatřen v místě krádeže.. Nic platné.. Opětovně nám někdo kácí zejména borovice, cca 5 krát byla spatřena modrá dodávka mysl. hospodáře, jak ráno ujíždí z lesa z míst, kde byly poraženy stromy. Nakrácené kmeny byly nalezeny i na inkriminovaném katru, odpovídaly i délky dle nakráceného dříví a pilin v lese, nicméně přímý důkaz není.
Jak dokázat zlodějnu?
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Pavel Štěrba reaguje 13.5.2015 12:04
...na fotku tvýho švagra tu nikdo zvědavej neni!!!!
Pavel Štěrba reaguje 6.5.2015 19:16
Začínáš ztrácet nervy Janíku. Ne že by to do teď stálo za psí štěk, ale už nedokážeš v bukvici vyprodukovat nic konstruktivního. Ty už si nevzpomínáš, jak ses tu snažil oslňovat že jsi armádní guma, co jezdí šaškovat na zahraniční mise? Že by amnézie? To máš těch duševních poruch už celkem dost. Od té doby co tu byla odhalena tvá pravá identita šmelnáře, tak už nemachruješ. Ale to máš jedno, stejně ti to téměř nikdo nežral ani před tím, oni hrdinové totiž mlčí blbečku!!! Těžko můžeš někoho utáhnout na vařené nudli že jsi velitel speciální jednotky, když vzápětí vyhrožuješ v osobní poště cikánama z Písku:-) Nebo jsi mi snad nic takového nepsal trotle:-)? Jak to máš s tou armádou? Ono ti to nevyšlo, tak si na to alespoň hraješ co!? No nic, máš dost práce sám se sebou....
Pavel Štěrba reaguje 5.5.2015 07:02
Koukám černej ptáku, že jsi měl zase noční! Kde jsi byl přepadat tentokrát se svými bratry z Indie? A koukej už kápnout božskou, jak to je s tou tvou armádou! Já vím, je to pro tebe asi nemilé, seš generálporučíkem, chystáš se na poslední úder na Moskvu, tanky jezdí, letadla létají, kanóny střílí, eště keby boly križníky..., a z rázu se probudíš, ruku máš ve slipech, a zjistíš, že jsi pořád jen tím přiblblým a bezvýznamným chovatelem akvarijních rybiček, zlodejíčkem, podvodníkem a šmelinářem....
Pavel Štěrba reaguje 4.5.2015 07:21
Podívej, já chápu, že roky života strávené v cikánské maringotce, ti zanechaly na psychice nesmazatelné stopy, ale přestaň mlít na chvíli hovadiny a napiš mi, jak je to s tou armádou. Byl jsi superarbitrován jako Švejk? A neposlali tě náhodou taky do sanatoria doktora Grünsteina, který tě léčil klystýry a úplnou dietou? Podle tvých fotek, co tu kolovaly, by to celkem sedělo, vypadáš totiž jako zombie. A s Nekolou si hlavu nedělej, zloděj okradl zloděje, takže žádné drama, ale spravedlnost. Kdyby mu cikáni kradli slepice, nebo železo, tak bys byl v klidu ne!?
Ellhenický Petr reaguje 3.5.2015 17:55
Bohouši, již několikrát jsem ti říkal, že si máš přečíst co jsi napsal než to zveřejníš. Blábol, blábol, blábol.
Pavel Štěrba reaguje 3.5.2015 13:11
Pane Pejsar, co jste čekal, když zde zadá vlákno takový exot, jako je Nekola?
Pavel Štěrba reaguje 3.5.2015 13:08
Jasně že nevíš co to je, protože jsi nedouk, co má v hlavě díru tvaru kosočtverce. Jak pokračuje tvá armádní kariéra šmelináři?:-) Už jsi se tu dlouho nepředstavil jako velitel speciální jednotky:-) To že by mi žádná cikánka nedala, to mne opravdu velmi mrzí:-):-)
Václav Pejsar reaguje 2.5.2015 22:50
No,pašáci,mě už to vaše buranství stačí. Každé vlákno se zvrhne v hulvátství. Já se odhlašuji a vy se tu urážejte dál, ale hlavně lovu a lesu, za to byste položili život.
Pavel Štěrba reaguje 2.5.2015 13:45
Xindle, Xindle, netušil jsem, že se nechá IQ omezit až do mínusu. Starou máš doma leda tak ty, ještě k tomu cikánku, ty moje byly všechny bílé, čisté a mladé:-) Už jsi zjistil kašpare, co znamená potrat chazarské děvky? Pátral jsi už konečně po svých kořenech?
Posluchač reaguje 2.5.2015 13:44
Elhenicky, nejsem takový chudák jako ty, který se nedokážeš ani představit, když jsi tvrdil, že jsi mne potkal u pumpy:)). To víš, já nepřepadávám lidi jako cikáni ve dvou a zezadu jako rádobymyslivci z toho ,,našeho,, MS z ČMMJ a neschovávám se pak před policisty jak malí kluci. A ty estébácké metody některých z vás, že okamžitě čenicháte kdo je daný jednotlivec abyste ho mohli zastrašovat a dál mohli nerušeně ve společenstevních honitbách rejdit jako za bolševika. Nevím, kdo se tady chlubil slavností k založení nějaké ,, myslivecké,,organizace za komunistů. Znamená to, že jste myslivce za komunistů naposílali do lágrů, vyházeli z jejich majetků a dodnes vítězství komunistického kolektivního lovu oslavujete? Proč by pak někdo oslavoval založení komunistického spolku k lovu na cizím?
Ellhenický Petr reaguje 1.5.2015 13:34
Hopsa hejsa do Brandejsa. Bohouši raději zůstaň sedět doma na záděli. Víš jak jsi dopadl jako televizní hvězda u paní Jílkové, když jsi opustil rodnou hroudu.Po prvé tě utnula a po druhé, hned tě poznala, když jsi se představil jako mladý začínající soukromý zemědělec, ti slušně řekla, co většina z nás, jen poněkud slušněji. Co se týče tvého dotazu, tak buď rád, že jsi nejmenoval žádné MS či hospodáře, jinak za pomluvu na internetu je pěkný flastr. Co se týče kravin a lhaní, tak já tu od toho nejsem,to se musíš podívat do zrcadla. Zdraví ahistorický lovec a majitel větších polností než máš ty. Jo a do průvodu jsem nešel, musel jsem dělat ponton na krmení kachen.
Milan Severýn reaguje 30.4.2015 17:33
Posluchac: Mohu se zeptat co by s tim podle vas mel predseda Ms udelat. Vas dotaz bych pochopil kdyby hospodar daneho ms. kradl drevo napr. na loveckou chatu kterou vlastni ms ale pokud ho krade pro sebe. Co s tim ma ms spolecneho??
Posluchač reaguje 30.4.2015 12:53
Elhenicky od tebe jsme se tady dozvěděli kravin a lhaní, že už ani jako ahistorický (a asi výborný )lovec ničím nepřekvapíš. Nicméně k tématu nemáte co říci. Tak aspon připomínám, že naše organizace 5. května se zúčastní schůzkyv Brandýse iniciovanou MZe k novele zákona o myslivosti, nicméně okruh připomínek k zákonu je zúžen, např. min. výměra honitby není v jednání. To abych i vám některým ahist. lovcům udělal k 1. máji radost:)) A můžete jít zítra do průvodu, Zelené milice:))
Pavel Štěrba reaguje 30.4.2015 07:53
Áááno, Bohouš tam má teď tu holoseč:-) Zřejmě teorii o nejhorších lesích v Evropě zjistil podle svého plundrlesíka:-) Ale co Bohouši, uklidíš klest, nakoupíš stromky a pletivo, postavíš oplocenku a hezky to tam zalesníš, vždyť na to máš ze zákona celé dva roky:-) Zapomeň na svou selskou hamižnost a ber to z té lepší stránky, někomu ty tvé borovice udělaly radost:-)
Ellhenický Petr reaguje 29.4.2015 12:14
Pavle, proč mu pořád do toho kecáš. Jen je to jasný, když má někdo dva stromy a srnčí mu je okouše, tak je to malá škoda ,než když má někdo les a srnčí mu okousá stromy čtyři. Bohouši nedej se:-) Co na to více říci?
Pavel Štěrba reaguje 28.4.2015 18:41
Chudák Bohouš, kníže se na hrad nedostal a funus si tím pádem bude muset pořídit za své, nikoliv za státní, honitby nevyšly, ženskou nemá, telata chcípají na pastvě, baba má Alzheimera, borovice v čoudu a když chce poradit od přátel, tak tu akorát padají urážky od ahistorických postkomunistických lidolovců s atavistickými sklony. Na jeho místě bych sem už nelezl.....
Posluchač reaguje 28.4.2015 10:59
Eurohorne, nevím co pořád máte proti myslivosti.Samozřejmě škody v menších honitbách např. v Rakousku jsou menší. Poněvadž případný nájemce je jednotlivec/ci( nemá se za koho schovávat) a fungují zde efektivní smírčí soudy, předstupen civilních soudů (tak jako u nás mj. za 1. republiky). Pak jsou tyto honitby zařazeny do oblastí chovu, tzn. výměra honitby není podstatná. A v menších honitbách je důkladnější péče o zvěř.
Posluchač reaguje 27.4.2015 16:32
Editátore jen opakuji, kdybys byl myslivec a měl tradici, tak něco z historie ochrany lesů v honitbách víš. Nesmíš se bavit o myslivosti někde v hospodě a ještě ve městě.
Kamil reaguje 27.4.2015 14:15
... ajá se lekl, že to Bohumírek neřekne... :-D
Posluchač reaguje 27.4.2015 13:43
Kdybyste byl myslivec a měl tradice, ta byste věděl, že se jedná o obnovení opatření let dávno minulých.. ..A nevyjadřoval byste se podobně jako člen ČMMJ.. to vás štve, že když to udělá víc lidí, že s vaší babetou, či osobákem nebudete moci jezdit na cizí?
Posluchač reaguje 27.4.2015 13:39
Ze zákona si les oplotit nesmíte, nesmíte v něm vykonávat myslivost ale vnucený nájemce - ahistoričtí lovci z MS a ČMMJ mohou. S vámi nemyslivci -postkomunistickými lovci z MS a ŠMMJ je to těžké. Myslivosti se věnovat nechcete, spolupracovat na vytváření remízů s vlastníky -obcemi, individuálními osobami odmítáte. Nyní zase budu muset kontaktovat pověřenou správu myslivosti, abych donutil lovce k odstranit nelegální posed. 2 roky domuvy nepomohlo..A sám si na svém posed postavit nesmím.Ani nacisti se tak arogantně nechovali.
Kamil reaguje 27.4.2015 13:19
Je nutno zvednout dávky...., nebo i léky. To musíš říct na vizitě.
Posluchač reaguje 27.4.2015 13:06
Díky J.X. za radu. Nyní řada z nás vlastníků bude reagovat, mj. vyhloubením příkopů do vjezdů do lesa na našich soukromých cestách.
Kamil reaguje 27.4.2015 12:54
Tak jsem tajně doufal, že tahle diskuze zůstane nečinná a nebude na ni nikdo reagovat, protože tihle dva pacoši Honzík Řeháčků a Bohumr Nekola, si to stejně mohou vyříkat spolu na oddělení v léčebně...:-) Škoda je to dobrá dvojka jeden "elitní důstojník" tedy cigojeb a druhý "velkomajete půdy" tedy těch záhumenků po dědovi by mohli dát na jeden pokoj... :-)
František Dvořák reaguje 26.4.2015 18:00
Ahoj Nekolo.Mě se zdá,že se to bojíš dát policajtům,aby tě nechytli,že to kradeš ty.
Josef Voborník reaguje 26.4.2015 16:48
Mea culpa, mea maxima culpa ! Vůbec jsem se nepodíval, kdo je autorem. I když uznávám, že mi mohlo dojít, že normální člověk takto nemůže uvažovat. Vypouštění jedovatých slin - nic jiného to není !
Pavel Štěrba reaguje 26.4.2015 09:00
Ale díky tomu, že mu tu radí(3,14čoviny) J.X Řeháček, známý podvodník a šmelinář, tak začínám tušit velmi zábavnou debatu:-)
Pavel Štěrba reaguje 26.4.2015 08:40
No jo, zloděj křičí - chyťte zloděje. Ačkoliv je sám osobou amorální, povahy hamižné a zlé, o čemž svědčí i fakt, že prodává chlast dětem a neštítil se z majetku vystrkat vlastního bratra, tak si přesto bude stěžovat, jak je ožebračován.....
Josef Voborník reaguje 26.4.2015 06:16
Oprava - výkon funkce MH
Josef Voborník reaguje 26.4.2015 06:14
Tak tohle je typický případ, jak se míchají hrušky s jablky. Když někdo krade dřevo, je to zloděj a zaslouří flastr, na tom se asi všichni shodneme. Ale nechápu, jahou to má souvislost s tím, že dutyčný je myslivecký hospodář a proč by se to mělo řešit na tomto föru. To bychom se mohli za chvíli dočíst o tom, že "předseda mysliveckého spolku řídil auto pod vlivem alkoholu" nebo že "myslivec ve funkci starosty obce zpronevěřil obecní peníze". Jediná saouvislost s tou krádeží dřeva a funkcí MH by mohla být ta, že v případě usvědšebí a odsouzení by dočšlo ke ztrátě bezúhonnosti, což je pro výkon funkce MG pogmínka. Ale žádnou přímou souvislost zde nevidím.