ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář E-shop Inzerce
Vyhledávání

Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Nejsilnější trofeje roku
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2012
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2013
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2014
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2015
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2016
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2017
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2018
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2019
Jelen lesní
bodová hodnota: 200 CIC
váha: 180 kg
věk: 10 let
jelen
jelen
vloženo: 21.1.2019 05:27
autor: mirojevo

Daněk evropský
bodová hodnota: 163 CIC
věk: 7 let
Ríje 2018
Ríje 2018
vloženo: 23.1.2019 19:36
autor: Jan Faul

Prase divoké
bodová hodnota: 113 CIC
Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 14.2.2019 09:47
autor: Michal / admin /

Muflon
bodová hodnota: 248 CIC
váha: 41 kg
věk: 7 let
Beran 7 let,  248,5 CIC
Beran 7 let, 248,5 CIC
vloženo: 15.1.2019 17:56
autor: Jan Pavlík

Nejlepší naháňky roku
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2015
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2016
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2017
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2018
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2019
Lovu zdar
Lovu zdar
počet kusů: 36
vloženo: 10.2.2019 19:48

Dnešní obeznaná
Dnešní obeznaná
počet kusů: 11
vloženo: 5.1.2019 18:20

Statistika
  • 173669 fotek (26 dnes)
  • 6523 videí (1 dnes)
  • 324 odkazů (0 dnes)
  • 3849 inzerátů (6 dnes)
  • 332 diskuzí (0 dnes)
  • 557573 komentářů fotek (60 dnes)
  • 12387 komentářů videí (0 dnes)
  • 2466834 hlasování fotek (288 dnes)
  • 50894 hlasování videí (3 dnes)
  • 31626 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 57 online

Připomínky a názory
Diskuze

Petice

Patrik Dvořák vložil 6.12.2018 18:51
Zdravím toto mi došlo na email od neznámého odesílatele, stejnou petici poslal OMS.
Dávám to sem, aby jste taky mohli z pohodlí domova udělat něco co má smysl, to jestli to zabere není důležité, je třeba neustále hledat cesty jak zviditelnit a poukazovat na skutečné problémy. Je velká škoda, že něco takového není ve sdělovacích prostředcích.

https://birdlife.cz/petice-za-krajinu/?fbclid=IwAR1F2lfcpxOjJjyi5_q6Mun-jlFy-nHDzMLrRaY6llW2xvsHzisN0BlJqhI
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Patrik Dvořák reaguje 20.1.2019 12:29
Zdravím Karle, je to přesně jak píšeš, problém opsat pár znaků a poslat!!! No co na to říct, nedivím se, že ani další prospěšné věci jdou stěží ne li lépe vůbec prosadit, prostě většina rádoby myslivců se dívá jen na sebe a to kolem je prostě nezajímá, je to něco navíc co by měli udělat pro ostatní, ale proč, když z toho nic nekápne, prostě tu energii budou věnovat jen sami sobě. Můžeš zkoušet něco měnit ve svém okolí, ano můžeš, průser pak ale je, když zjištuješ, že k tomu musíš přesvědčovat ty, kteŕí by měli být automaticky na tvé straně a to je zbytečná ztráta času, energie. Pak si člověk říká, jestli mu to stojí za to, jestli tady nedělá jen užitečnými idiota, ale i s tím se prostě musí počítat. Mě osobně nejde do hlavy, kde jsou ti všichni ochranáři, zelení a vůbec všechny neziskovky, které mají plnou hubu keců o ochraně kde čeho, ale o to nejdůležitější se tak nějak nezajímají. Pokud by tato petice šla jen do řad MS tak by to dle mě aji odpovídalo, ale pokud by tato prosba o podporu šla všude mozně, tak je to tragédie a jak píšeš, tak to sedí jak prdel na hrnec. Tak zdar a zkuste to dostat do sdělovacích prostředků.
karel zvářal reaguje 20.1.2019 08:42
S panem Tesařem souhlasím v tom, že... Jsme divný národ. Dovedeme jen žvanit,... ale s tím podepsáním petice už máme těžký problém, že? Průběžný stav je něco přes 10 tis., to je 0,1% populace ČR, to by ve větším městě nasbírali rychleji! Takže co by chtěla taková zanedbatelná entita měnit??? Drtivá většina národa nepovažuje zdravé životní prostředí za součást kvality života. Jak se říká, že každý národ má vládu, jakou si zaslouží, tak o životním prostředí a sterilní agrocenóze to platí dvojnásob. Ale asi to tak má být, včetně vyschlých studní a umírajících lesů... Hnus, velebnosti! "Pokroku" zdar, přírodě zmar!... nebo je to obráceně?
Patrik Dvořák reaguje 22.12.2018 21:36
Karle máš pravdu, taky jsem zvědavej, kolik našich chlapů to poslalo, vím a chápu, že to někdo bere jako marnou věc, jenže jak se říká tonoucí se stébla chytá a venku je to prostě na hovno, ty (zemědělci) to prostě likvidují ve velkým a to se prostě ví a pokud je nějaká možnost nesouhlasit a zároveň podpořit změnu k lepšímu, tak to prostě udělám !!!! Prostě kdo nic nedělá nic nepokazí, nám se u nás povedlo prosadit biopás na téměř každém půdním bloku, co u nás je, neříkám a nevím, že to bude mít zásadní vliv na to kolem, ale nějaký ano a někde se musí začít a hlavně pokračovat. Prostě to posílejte, vysvětlujte doporučujte,podepisujte a prosím neřešte zda to má cenu či nikoliv, kritiků se chci zeptat, co jste udělali konkrétně Vy sami ve svém okolí, co se podařilo změnit ku prospěchu ne jen zvěři, ale obecně ku prospěchu životního prostředí atd. Pěkné svátky a šťastný nový rok.
Jan Tesař reaguje 22.12.2018 15:48
Kolegové, takové petice jsou na "H". Pokud si budou ve Sněmovně a Senátu válet šunky takoví lemplové, kteří si jako malí kluci dělají naschvály - tak se nic nezmění!!! Jsme divný národ. Dovedeme jen žvanit, sem tam napsat nějakou petici a to je vše!!! Hrůza, velebnosti!
karel zvářal reaguje 22.12.2018 10:30
Dnes jsem nakoukl na průběžné skóre, je tam něco přes 8 tis. podpisů... Patriku, nezbývá než citovat klasika: je to marné, je to marné, je to marné... S takovou členskou základnou (+ rodinní příslušníci) to posbírat musí být otázka několika dní! Na druhou stranu chápu, že s plným báchorem se špatně protestuje, přesto doufám, že platí aspoň z poloviny: Co myslivec, to ochranář. Zdůrazňuji, že je možné přidat podpis ANONYMNĚ, aby si to někdo třeba nerozházel u svého chlebodárce, řepkového magnáta. Ale asi to tak má být, ve Francii mají žluté vesty, u nás máme žlutou krajinu bez mezí-( Přírodě zdar, měsíční krajině zmar!
Ladislav Bacina reaguje 14.12.2018 09:23
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/podle-myslivcu-tu-nekdo-tajne-vypousti-vlky-do-prirody-dokazat-to-ale-nemohou-byt-jeden-pripad-tu-je?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Patrik Dvořák reaguje 13.12.2018 23:26
Jo, ale proč to nezajímá mysliveckou veřejnost, nebo mě to, tak připadá, zdá se mi, že to kleslo, nakrmím prasata na krmelišti, ale přijde jiná spárkatá, tak jde taky, nebo vyhodím bažanta z bedny a je to, ale to podstatný uniká. Ty změny v obhospodařování polí nejsou důležité jen ke vztahu ke zvěři, ale obecně ke všemu co nás obklopuje, ty dnešní mamonzemědělci jdou doslova přes mrtvoly a to musí skončit, nebo to je fakt každýmu jedno??? No a poslat jeden email, jestli je to taková zátěž, tak to fakt nevím.
Jaroslav Orság reaguje 12.12.2018 17:08
Myslím Patriku,že onen nezájem pramení ze ziskuchtivosti(okamžitého a co nejvyššího zisku peněz) dnešních tzv."hospodářů". Kdo z nich dnes zakládá rybníčky,nechává část půdy ladem, nebo střídá plodiny na svých pozemcích. Vždyť dnes to není dotované tak z jakého důvodu by to dělali? Naši "staříčci" se musí v hrobech pěkně otáčet.
Patrik Dvořák reaguje 11.12.2018 19:54
No Karle co na to říct, já si jen myslím, že podepsat ten email je jednoduchý a může to dát další kapku do toho poháru, který stejně jednou přeteče a pokud se nic neudělá tak ti naši slavní zemědělci to tady votráví všecko. Mě to jedno není a tak jsem to poslal. No to není problém, problém je to, že vidíš určitý nezájem ve svým okolí, něco udělat pro to prostředí a to mě žere, že bych se někdy na to všechno nejraději vy..al., no a pak to přejde a jedeme zase kousek dál, jak daleko ještě??? To uvidím už brzy, tak to chlapi podepisujete a posílejte dál, kecat umí každej.
karel zvářal reaguje 8.12.2018 07:32
Dostalo, podpisy běží. Něco podobného se organizovalo před cca 6 lety a výsledek?? Dnes si děcka myslí, že John Deer a Roundup patří do přírody (ta žluť všude se jim líbí), a sýčka znají jen z vyjmenovaných slov... Budu mile překvapen, když se uskuteční polovina z avizovaného.
Patrik Dvořák reaguje 7.12.2018 22:44
Dostalo se to k Vám???
Patrik Dvořák reaguje 6.12.2018 18:51
Posílejte podepisujte