ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Inzerce E-shop
Získat aplikaci Adobe Flash Player

Vyhledávání

Přihlášení

Nejlepší fotografie

Nejlepší video

Fotografie

Nejsilnější trofeje roku

NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2012
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2013
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2014
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2015
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2016
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2017
Jelen lesní
bodová hodnota: 217 CIC
Jelen ze Slovenska
Jelen ze Slovenska
vloženo: 14.3.2017 09:03
autor: Michal / admin /

Srnec obecný
bodová hodnota: 21 CIC
váha: 16 kg
Za chvíli to začne
Za chvíli to začne
vloženo: 13.3.2017 11:15
autor: David Toman

Daněk evropský
bodová hodnota: 203 CIC
Daněk
Daněk
vloženo: 16.2.2017 08:22
autor: Michal / admin /

Muflon
bodová hodnota: 188 CIC
věk: 6 let
Kamarádův silvestrovský
Kamarádův silvestrovský
vloženo: 3.1.2017 23:37
autor: Ivan Oujezdský

Nejlepší naháňky roku

NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2015
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2016
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2017
Naháňka, Mor.Třebová 2014
Naháňka, Mor.Třebová 2014
počet kusů: 10
vloženo: 25.5.2017 22:50
autor: Radek Vrtěl

sobotní norování
sobotní norování
počet kusů: 8
vloženo: 22.1.2017 17:49
autor: Václav Šantora

Nahaňka MS Vranov nad Dyji
Nahaňka MS Vranov nad Dyji
počet kusů: 6
vloženo: 9.1.2017 09:02
autor: Benedikt Čermák

Naháňka Týnec 2016
Naháňka Týnec 2016
počet kusů: 4
vloženo: 25.5.2017 23:00
autor: Radek Vrtěl

Zvláštní zbarvení lišky - albín?
Zvláštní zbarvení lišky - albín?
počet kusů: 1
vloženo: 18.2.2017 13:31
autor: Josef Seďa

Statistika

• 154195 fotek (21 dnes)
  • 5894 videí (0 dnes)
  • 314 odkazů (0 dnes)
  • 2969 inzerátů (7 dnes)
  • 351 diskuzí (0 dnes)
  • 514341 komentářů fotek (70 dnes)
  • 12323 komentářů videí (0 dnes)
  • 2216900 hlasování fotek (173 dnes)
  • 48522 hlasování videí (2 dnes)
  • 29232 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 26 online

Fotograf měsíce

1. Josef Vršan (1209 hlasů)
  2. Jindřiška Padalíková (1120 hlasů)
  3. Jiří Netík (907 hlasů)
  4. Martina (751 hlasů)
  5. Jaroslav Vlosovský (685 hlasů)
  6. Miroslav Franěk (679 hlasů)
  7. Děda z lesa (600 hlasů)
  8. Holka z lesa (570 hlasů)
  9. Kanina Lubomír (533 hlasů)
  10. Vladimír Koštejn (519 hlasů)

Připomínky a názory

Diskuze

Signalizace vnadišt

Víta Čechovský vložil 4.5.2017 17:31
Ušteří spoustu naježděných a nachozených kilometrů
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
karel zvářal reaguje 15.5.2017 19:33
Signalizace vnadišť, aneb Divočák a prase:-) Víťo, je to moderní=akční, takže pochybuji, že mezi důchodci to najde větší obliby. Takový lovecký triatlon: rally, závod s Boltem, střelba při kyslíkovém dluhu. Porovnám-li si dlouhé vysedávání na žebři s následnou dvoutýdenní chřipkou, poslední topení plynem na kazatelně a tebou propagovaný triatlon, jeví se mi poslední varianta jako nejméně zdraví ohrožující. I když ten infarkt bych také nepodceňoval. A pokud ušetřený čas věnuješ opravdu myslivosti, mám pro tento způsob pochopení. Řepkám nezdar!
Víta Čechovský reaguje 15.5.2017 18:31
Nechtěl jsem vás urazit, ale naštvalo mě že bez znalosti místních podmínek něco kritizujete. Snažil jsem se vám vysvětlit, že to že víte že zveř je přítomna v konkrétní části honitby neznámená, že tam prostě dojedu a bum. To je hodně naivní. Například v řepce by jste takto neměl ani šanci - ale ušetří to spoustu naježdených kilometrů a spoustu hodin práce. Je to v podstatě jednoduší fotopast
eurohorn@eurohorn reaguje 15.5.2017 17:54
Kdo z nás dvou je blb nechť posoudí další, zde zůčastnění. Eurohorn je název mé výrobní společnosti a téměř každý tady ví kdo jsem. Naopak z Vašeho popisu lovu a dovětku, že Vás způsob NESNIŽUJE nic z loveckého zážitku, je zřejmé, že jste jich měl ještě moc málo, když se spokojíte se zabitím na telefon, což ovšem povyšujete na LOV a ještě se tím chlubíte! Tím jste prozradil s kým máme tu čest, no ale ať jste kdokoliv, myslivec nejste! Buďte tak laskav a netykejte mě Vám bych ruku nepodal. Jo, a jmenuji se Vilšer......
Víta Čechovský reaguje 15.5.2017 16:06
A ješte jsem si vzpomněl, to, že nemusím objíždět každý den vnadtiště v řepkách, mě šetří čas i peníze, který můžu investovat třeba do oprav posedů jako třeba v neděli já, nebo do umístování kolíků pro natříkání pachu, jako třeba já 3hodiny v sobotu atd atd. Ale zase chápu že pokud lovíš v honitbě, kde je prasat jako hnoje a kde si stačí sednout na vexl a skoro pokaždé se s černou setakáš, tak v podstatě takovéto zařízení se ti muže zdát zbytečné.
Víta Čechovský reaguje 15.5.2017 15:07
Tyseš blb Eurohorne, už jen podle přezdívky. Ono když lovíš tam kde prasata přejdou jednou za měsíc, někdy pozdě v noci, tak bez takovéhoto zařízení se nechytáš. A doufám že mě nechceš vyčítat, že chci lovit tak jako ty, který předpokládám máte u černé zvěře trvalí výskyt. Dřív jsem lovil v honitbě, kde byla spousta černé zvěře s trvalým, prakticky stálím výskytem a tam jsem dokonce neměla ani žádné vnadište, stačilo si sednout na správné místo a jedna ze tří čekaných byla úspešná. Tady je to jinak proto je takovéto zařízení povetšinu roku v podstatě jediné řešení jak lovit, aby to mělo alespon trošku smysl. A to že ti zavolají a víš že tam jsou zdaleka nezaručuje to že vůbec budeš lovit, a dle mého názoru nesnižuje nic z mysliveckého zážitku
eurohorn@eurohorn reaguje 15.5.2017 09:19
Etika při lovu a pohodové vychutnání si příchodu zvěře je náhle zaměněno za dostihy!...."rychlá jízda do kopce, běh do kopce, střelba v udýchání, atd."...no silně mě to připomíná "zabít za všech okolností"! To ovšem není myslivost a s ní spojené zážitky s přelstěním zvěře, od jejího příchodu po uplatnění zdařilé rány, tedy ulovením. Toto je čin zoufalce, ujedníka a masaře. Lze jen doufat, že dotyčnému bouchalovi zařízení někdo ukradne či rozšlape, v krajním případě rozstřílí. To poslední bych se nerozpakoval udělat..... takhle si pamatovat první kus uloveného druhu zvěře, to je na blití...P.V.
Lubomír Černý reaguje 15.5.2017 08:22
No,to musel být "zážitek".
Víta Čechovský reaguje 14.5.2017 18:52
Dobrý den, píšu Vám a hlásím první střelené prase díky Vašemu signalizátoru!!! Prasata jsou u nás teď málo a chodí mi samostatné kusy - bachyně. Ty nechávám. Zhruba jednou za deset dní přejde velká skupina prasat přes další krmeliště, vyznačují se tím, že do patnácti minut sežerou dva kýble obilí. Dnes mi volaly podruhé - poprvé (asi před měsícem jsem je nestihl). Do čvrt hodiny jsem byl na krmelišti a střelil jsem sele - 30 kg. Krásný zážitek spojený s rychlou jízdou, během do kopce s flintou v ruce a střelbou v udýchání přesně na komoru s flintou opřenou o ohnutou douglasku.... paráda.
Editátor reaguje 10.5.2017 11:27
Tož laciná to reklama. Admine no nesere tě to?!? :-)))
Víta Čechovský reaguje 9.5.2017 16:59
V praxi se již osvědčilo a funguje velmi dobře
Víta Čechovský reaguje 4.5.2017 17:32
https://www.youtube.com/watch?v=yM0lpyeomdE
0.017 seconds | webdesign 123 DESIGN