ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
15 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní srnec
Životní srnec
vloženo: 12.8.2015 10:07
autor:

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Nůž pro sokolníka
Nůž pro sokolníka
vloženo: 28.3.2017 19:46
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 233313 fotek (26 dnes)
  • 7956 videí (0 dnes)
  • 332 odkazů (0 dnes)
  • 8883 inzerátů (0 dnes)
  • 284 diskuzí (0 dnes)
  • 748926 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12931 komentářů videí (0 dnes)
  • 3293020 hlasování fotek (0 dnes)
  • 56444 hlasování videí (0 dnes)
  • 37648 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Diskuze

vytloukání daňků

michal kadlčík vložil 6.8.2013 18:08
Zdravím, v našem sdružení se v posledních letech začíná objevovat dančí zvěř. Jak je to prosím s vytloukáním? Kdy který daněk vytlouká? Zatím ani náznak ,jak u špičáků, tak i u starších
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Farkaš Ludvík reaguje 25.10.2013 18:12
O problému jelena sika se jen mluví a nic nedělá,jako se stavy černé.Stačí se podívat jen do sekce foto,tam jsou pouze uloveni jeleni sika a ani jeden kus zvěře holé.Myšlení některých myslivců je takové,že když nestřelím holou,tak budu moci střílet i další rok.Totéž platí o lončačkách u černé.
Mgr. Ondřej Bělka reaguje 24.8.2013 21:26
Pánové, pánové nebuďte tak agresivní..
Pavel Štěrba reaguje 24.8.2013 07:35
Co to paroží zkusit vytlouci panem Kadlčíkem? Určitě by pak mělo to správnou barvu!
Jiří Wenzl reaguje 24.8.2013 00:34
Ebonit neboli tvrdá pryž je umělá hmota jejíž výrobu vynalezli bratři Charles a Nelson Goodyearovi. Tato hmota byla s velkým úspěchem předvedena roku 1851 na Great Exhibition v Londýně jako náhražka drahého ebenového dřeva. Jedná se o hmotu vyrobenou z přírodního nebo umělého kaučuku procesem vulkanizace, která probíhá delší čas než v případě běžné pryže. Dlouhá doba procesu vulkanizace vede k dokonalému nasycení vazeb kaučuku se sírou. Množství síry, které obsahuje je relativně vysoké (30-40%) - obsah síry se ale může značně lišit.
Petr Jurásek reaguje 23.8.2013 18:40
Kadlčíku víš co? Ty si akorát tak seriozní blbec
michal kadlčík reaguje 23.8.2013 17:05
vznesl jsem seriozní dotaz a vy si ze mě děláte akorát prdel
Mgr. Ondřej Bělka reaguje 23.8.2013 16:48
Staré dobré časy Pavle, :-) No, zažil jsi hodně ;-)Co Tě nezabije.. :-) Dneska bych si přál, ať se ten zpropadený plast "hodil" do útlumu a vrátí se to jak to bylo za Komárů, více produktů ve skle a v rec.papíru Když už se "nakouslo" to PVC. Jinak chuja, pizdy i vodky je myslím dnes nadbytek, prostě rozežraná doba :)
Radek Pintner reaguje 23.8.2013 13:41
Pavle dávám za 1!
Mgr. Ondřej Bělka reaguje 23.8.2013 09:27
Pavle, neplést ebenové dřevo a ebonitovou tyč z pryže ;)) Jinak pěkné.:)
Ron Gordon reaguje 22.8.2013 23:12
Zkus to vlastní blbostí, té máš přebytek.
Lubomír Černý reaguje 22.8.2013 23:04
Čím vytlouci daňka? Kávovarem.
michal kadlčík reaguje 22.8.2013 22:54
slyšel jsem, že ano.
michal kadlčík reaguje 22.8.2013 22:53
střelili jsme nevytlučeného daňka. Dá se to nějakým způsobem dodatečně vytlouci?
Pavel Štěrba reaguje 20.8.2013 21:27
Pro J. Lengyela 19:34 - už to tak vypadá, že asi patříme do jiného světa. Pro A. Ježíkovou 21:04 - povedené, leč zcela marné. Pro oba - nemůžete hledat rozum, kde nikdy nebyl.
Jiří Lengyel,starší reaguje 20.8.2013 21:14
Anna-:-))
michal kadlčík reaguje 20.8.2013 20:06
Ešte stále nič čo?
karel honis reaguje 20.8.2013 08:53
Chci jen vyjádřit podporu Michalu Kadlčíkovi a všem slušným myslivcům!
Bohuslav Adámek reaguje 19.8.2013 16:39
:D 20 piv sem nemel aspon 2 roky, sakra to byly casy Tak se mej a zkus si u mamy vyzebrat trochu kuraze Cus
Josef Voborník reaguje 17.8.2013 13:27
No, jsou to opravdu zajímavé a poučné názory na to vytloukání. Ale v každém případě jsou to lepší názory než ty, jejichž propagátoři, odborníci na všechno, si pod pojmem "vytloukání zvěře" představují její vybití a vytlučení, protože přeci škodí lesu - a zejména takový daněk má tu smůlu, že je v zásadě nepůvodní druh a na rozdíl od takového pratura v naší přírodě nemá co dělat.
Martin Hálek reaguje 17.8.2013 13:18
Tak to je radku zapeklitý případ, ale je fakt že od těch druhých zkoušek už uteklo mnoho vody ve Velké řece, a možná že už je vše zase jinak:))), jinak souhlas na nové vlákno, ale admin musí zajistit, že tam projdou jen ti, kteří mají psychotesty v pořádku - což tady v tomto vláknu všichni asi nemají...
Radek Pintner reaguje 17.8.2013 11:56
Martine,nebyly to myšší samci!To by jim kulky šustili o strniště a to jsem neslyšel!Jo a vítr se točil,nejdřív byl jihoseverní pak západovýchodní!Žádný severák!!Jestli to lýčí ti daňci nemají na suchý zip?Či tak něco?Hel že bych o tom založil provázek?Teda vlákno?A tam můžeme ftipkovat?Smích je lepší než nadávky.Co vy na to?Jinak včera bylo nádherně,dnes jdu zase.
Zdeněk Zajíc reaguje 16.8.2013 19:52
Pane Pintnere, já zajisté žádnou hranici, co a kdy je vhodné, či nikoli neurčuji! Neurazil jsem se, nejsem urážlivý! Přeji Vám příjemné chvíle v přírodě a lovu zdar!
Martin Hálek reaguje 16.8.2013 19:52
Jak píše Pavel - jen teplý vítr, to jsem zapoměl dodat. A Radek - vítr byl včera severní a myši byli jen samci a je po záhadě, žádná Čína:))
Radek Pintner reaguje 16.8.2013 19:10
A pane Zajíc kdo určuje hranici kdy a co je vhodné?Vy?Prosím neurážejte se,ale má reakce byla přesně opačná.Ale to tady nevyřešíme.A Michal z toho má akorát prdel.Končím toto vlákno pa pa kluci,mažu sednout ke pšenici a přeji Vám všem LOVU ZDAR a krásné zážitky sté naší nádherné přírody.P.s.včera jsem pásl 2 daňky,nevytlučené,funělo,myšky pískaly,ale lýčí drželo,jestli nebyli ti daňci z Číny sakra!
Pavel Štěrba reaguje 16.8.2013 18:10
))Tak konečně sem zavál ten správný vítr-:)
Martin Hálek reaguje 16.8.2013 17:06
Tak se ta diskuse zvrhla úplně někam jinam, tak snad odpovím na původní otázku - nás v kurzu učili, že daněk nevytlouká, ale lýčí dańkům okusují ve spánku myši. Když jsem po x letech od kurzu o první lovecký lístek absolvoval vyšší odbornou zkoušku byly poznatky zase o krok vepředu a je prokázané, že prudkým větrem hnané kamínky a prach vytlučou daňkům paroží naprosto dokonale. Z toho vyplývá, že kdykoli se na hlavě daňka objeví jen kousek lýčí, je jen otázka času, zda se objeví dřív nějaký ten vítr, nebo nějaká myška. Jo a ještě malý detail - u myší to žerou jen samičky, vítr musí být jen a jen západní.....
Pavel Oršulík reaguje 16.8.2013 15:27
Teď se mi vybavilo jak reaguje někdy můj taťka, když utrpí srážku s blbcem, říká "Blahoslaveni budiž chudí duchem, neb jejich jest království nebeské". Věřící není, ale tohle mu vždycky uleví. Bez invektiv, ale s grácií dotyčnému sdělí, že je totální hňup nebo spíš chudák? Tolik ke smysluplné diskusi ohledně vytloukání daňků.
michal kadlčík reaguje 16.8.2013 15:10
Hihihi...
Zdeněk Zajíc reaguje 16.8.2013 14:46
Pane Pintnere, ano, pan Kopolovič mě skutečně nejmenoval, ale já se právě počítám k těm "obhájcům" pana Kadlčíka, jak uvedl pan Kopolovič, kteří by měli být, taktéž sesekáni lískovkou. Jinak na světce si nehraji,sprostá slova používám dost často, ale, jak kde! Někde to zkrátka není vhodné,a rozhodně nejsem sprostý na lidi, které ani neznám! Pane Vilšere Vám děkuji za reakci bez eufemismu a, že jste vše nazval pravým jménem! Přeji Vám pane Vilšere na lovu zajíce přízeň sv.Huberta a Diany, lovu zdar! S pozdravem Zdeněk Zajíc.
Bohuslav Adámek reaguje 16.8.2013 13:57
Ja se nikoho nezastavam, jen se pozastavuju nad tim, ze nekdo kaze o slusnosti, ale zaroven nadava jak dlazdic :D Kdyby tu zacal nekdo sproste urazet jinyho, kdo je na foru znamejsi, tak hned se budou lidi rozcilovat, co si to dovoluje, ale obracene je to v poradku :D add Jan Y, koukam, ze nemas dost odvahy neco tu napsat pod svym jmenem, coz taky o tobe dost vypovida a ani me nazajima, kdo ses :D A nemas uplny informace, takze si je nejdriv zjisti nez zacnes pomlouvat
Leon Zumr reaguje 16.8.2013 13:20
tak to jsem rád :-))))
michal velecký reaguje 16.8.2013 13:09
Pane Zumr sleduji Vaše příspěvky zběžně už delší dobu na více forech,ať už se to týká různých témat a věřte,že jste mě dneska zase nepřekvapil.:)
Radek Pintner reaguje 16.8.2013 13:02
Hele potrefená husa se ozvala.Pane Zajíc ať čtu jak čtu tak vás pan Kopolovič nejmenoval.Co se mne týče,reakce na pana Kadlčíka jsou přiměřené neb jak je zmíněno na hrubý pytel hrubá záplata.Pokud jsou tam vulgarismi budiž,ale radši řeknu -polibte mi prdel atd než -mohl byste se pane XY,prosím Vás a neurážejte se prosím ,dotkout se svými rty mého análního otvoru protože ...atd!Pokud se představitelé našeho státu fackují,uráží apod.nehodlám být světlá vyjímka,ale Michala jsem se zatím vulgárně nedotkl.Zatím.A ani fackovat ho nehodlám natož někoho jiného.A vsadím pane Zajíc boty,že občas nějaké to sprosté slovíčko také použijete tak si tu prosím nehrajte na světce.A Leone,kde jste přišel na ta procenta?To by pak vypadalo,že to procento jsou asi vietnamci a ostatní skoro nečesky mluvící zde bydlící populace,ale to by pak bylo asi málo ne?Těch je tu víc.
Leon Zumr reaguje 16.8.2013 13:01
Pane Velecký slušného myslivce to neurazí
michal velecký reaguje 16.8.2013 12:43
Pane Zumr,jestli u vás,tak to je možné.Ale u nás tomu tak určitě neni.Tímto vaším vysoce moralistickým příspěvkem,jste mě a další slušné myslivce také svým způsobem urazil.Jo a zakladatel tohoto vlákna?O tom svědčí už jenom to,jaké vlákno vlastně založil.
Leon Zumr reaguje 16.8.2013 11:40
Zdeňku tady je klasická ukázka elity České myslivosti a podle toho jaké mají vyjadřování se nemůže nikdo divit že myslivci jsou pro 99% populace sprostý alkoholici. P.S. Jiří je dospělý rozumný chlap který o takhle sprosté zastání určitě nestál
Zdeněk Zajíc reaguje 16.8.2013 11:30
Važený pane Pintnere, pokud Vám připadají,"normální myslící lidé", lidé, kteří sprostě nadávají druhým "NORMÁLNÍ", tak si tu klidně dále sprostě nadávejte, a pospolu se tu utvrzujte, že je to normální, a že je to tak správné! Vážený pane Kopoloviči, z jakého důvodu by jste nás, nebo mě chtěl "sesekat" lískovkou, podle, jakého práva, my dva se přece neznáme, nic jsem Vám neudělal, a na Vaší adresu nenapsal ani řádek. Já jsem slušně zareagoval, a odsoudil vulgární výrazy na adresu pana Kadlčíka,a napsal jsem, že i on měl volit jiná slova, a vy hned na mě s lískovkou, co si to vůbec dovolujete, kde se ve Vás bere ta agrese?!Ony se u počítače snadno dělají ramena!Vážený pane Vilšere, snažíte se tady vystupovat, jako vzdělaný, rozumný nestor české myslivosti, ale svou vulgaritou a prchlivostí, a to nejen v téhle diskuzi, klesáte do pomyslného bahna sprostoty, které sám, tak osuzujete!Hezký den Vám přeje Zdeněk Zajíc!
Radek Pintner reaguje 16.8.2013 10:44
Teda pánové tady se to hrotí.Nechápu zastánce Michala ani jeho samotného.Snad by ho mohlo omlouvat mládí,ale měl by vědět co je slušnost,protože jak on se chová k lidem tak se oni budou chovat k němu.Čili reakce je jaká je.Jinak souhlas s P.Š.,P.V.,J.K. a ostatními normálními myslícími lidmi.Radek
JIŘÍ KOPOLOVIČ reaguje 16.8.2013 09:55
Hnus Velebnosti. Smrada sesekat lískovkou a obhájce taky.Na hrubý pytel,hrubá záplata!Slušné myslivosti zdar.
Pavel Štěrba reaguje 16.8.2013 06:47
Pane Adámku, po přečtení Vašeho příspěvku si hlavně musím srovnat v hlavě to, kam nám ten svět spěje. Na toto téma končím. Demagogii zdar.
Bohuslav Adámek reaguje 16.8.2013 05:11
Pane Sterba, vam zrejme taky zaklady slusnyho chovani chybi, vazne je u vas normalni takhle nadavat? Asi si to v hlave srovnejte sam, copak v realu byste se takhle choval? Nesahnul byste rovnou po zbrani?
Jiří Wenzl reaguje 16.8.2013 01:33
Pan Kadlčík je možná špatným adeptem myslivosti (chybí mu pokora), ovšem zato je ideálním adeptem coby prodejce na předváděcích akcích pro seniory. Jakže se jmenuje ten film?
Pavel Štěrba reaguje 15.8.2013 22:10
22:09
Jiří Lengyel,starší reaguje 15.8.2013 21:12
Teprve nyní čtu poděkování pana Kadolčíka všem,kteří se jej zastali,to je již mimo chápání,Pane Kadlčík,domníváte se snad,že jste si zastání zasloužil?Pokud ano,tak žiji v jiném světě.....
Jiří Lengyel,starší reaguje 15.8.2013 21:07
Tak pročítám reakce a nestačím se divit i ušima,tak to vlastně vypadá,že viník jsem asi já,kdo slušně odpověděl,navíc po zhlédnutí vizitky pana Kadlčíka jsem se ještě omluvil a reakce:Aby si se nezbláznil stejdo...možná jsem se mylně domníval,že na vyžádanou odpověď slušný člověk buď poděkuje,no a když zapomene,je z ticha,což bych bral,ne každý má tolik volného času jako již já.....Chvála Bohu,se našli mezi námi i tací,kterým reakce zmíněného nenechala"chladnými",a jak to již v životě bývá,u některých to někdy překročilo míru:Stačilo málo,kdyby jsme viděli jen náznak pochybení a to se ani netýká mne,kdy jediná reakce byla,oprava pravopisu.Nechci komentovat komentáře pana Horáka,kdy mě připadá,jako by četl zcela jiné vlákno,kdy je mu Pana Kadlčíky až líto,za co?A nakonec panu Juráskovi,u Vás je normální oslovovat staršího muže strejdo,i u nás,ale vždy od synovce,ne od cizího.A úplně nakonec,vidíme zde srdceryvné poznámky co si o nás veřejnost pomyslí atd.Ano,pokud si čtenář přečte tuto"diskuzi" od A po Z,zjistí,že naši následovníci se chovat neumí a jaká-koliv slušnost je jim cizí,ale věřím pevně,že lidí typu pana Kadlčíka je poskrovnu......
michal kadlčík reaguje 15.8.2013 20:47
díky všem, co se mě zastali
Petr Jurásek reaguje 15.8.2013 19:54
Pro všechny - strejda je u nás normální oslovení staršího muže. A to, že jsem si vás dobíral za pravopis, to byla jenom velmi slabá reakce na vaše urážky a nadávky. HOWGH
Josef Voborník reaguje 15.8.2013 19:27
Zdeňku, máš naprostou pravdu ! Chlapi, prosím Vás, uvědomte si, že nás spousta lidí hodnotí i podle toho, jak se chováme nejen po myslivecké stránce - a kultura projevu je důležitější, než si myslíte. Není potřeba používat zbytečně nadávky a urážky, a koneckonců i když jsem o někom přesvědčen, že je blb, čeština je tak bohatý jazyk, že mu to dokážu dát najevo slušnou formou. To, že reaguji nepřiměřeně, zpravidla nevypovídá o adresátovi, ale o mně. A vyslovené či napsané slovo zpět nevezmeš, stejně jako vystřelenou kuli !
Zdeněk Zajíc reaguje 15.8.2013 12:27
Vážení, Vaše vulgarita mě opravdu zaráží! Nevidím na tom nic špatného, že pan Kadlčík založil nové vlákno,prostě se chtěl zeptat, kdy vytloukají danci, tečka. Pravděpodobně, kdyby měl někoho známého, tak se ho zeptá, kdyby to chtěl hledat jinde, tak to zajisté udělá, ale rozhodl se pro tenhle portál a založení nového vlákna v diskuzi, prostě chtěl fundovanou odpověď od nějakého zkušeného myslivce!Jistě pan Kadlčík měl volit jiná slova,ale podle mě, Vaše reakce na oslovení "STREJDO,aby si se nezbláznil", jsou naprosto nepřiměřené, a nadávky od pana Vilšera mi přijdou hloupé, bez úrovně, ve Vašich letech by jste měl mít určitý nadhled, a důstojnost!Dále, s panem Kadlčíkem započal diskuzi pouze pan Jiří Lengyel,starší, a ostatní přispěli pouze nadávkou a urážením, k tématu ani čárku.Výborná prezentace morálky a osobnosti myslivce, myslivců a myslivosti vůbec! Vůbec se nedivím negativním názorům veřejnosti na nás myslivce! Pánové stydte se! S pozdravem Zdeněk Zajíc.
Pavel Štěrba reaguje 15.8.2013 00:33
Michale Kadlčíku, trotle, jelikož jsem si právě přivezl nového pesana, tak si s takovým duševním chudáčkem nehodlám kazit náladu. Rodný jazyk možná umíš, ale jinak asi umíš úplný hovno, a hlavně se neumíš chovat. Takže si tu dál házej poluce nedozrálého egoisty a já už na Tebe seru. Jen si pamatuj jedno, Tvé jmeno na tomto webu si budu pamatovat. A nejen já!!
Ondřej Procházka reaguje 14.8.2013 21:27
Kamile tuto "diskuzi" opouštím s tím, že jediná odpověd, která mě napadá na tvůj poslední příspěvek je to, ať se v tom případe neberete tak vážně. Nikdo se vám tady nevysmívá a vaše reakce mi pak připomínají něco o té potrefené huse. Měj se dobře a Lovu!
michal kadlčík reaguje 14.8.2013 19:47
Alespoň umím rodný jazyk.
Jiří Lengyel,starší reaguje 14.8.2013 17:29
Druhý,či několikátý Nekola,co na to již říci,normální člověk by"šel do sebe",ne,pan Kadlčík si rád dopisuje tímto tónem,škoda.....
michal kadlčík reaguje 14.8.2013 14:33
Pane Štěrbo, proč bych jako měl mít čárku za slovem sdružení, e? Psal jsem normální oznamovací větu. Kdybych psal větu stylem ,, V našem sdužení, kde se v posledních letech začíná objevovat dančí zvěř, máme problém atd. '', to by bylo něcíčko jiného. Ale to zřejmě Vy jste na tom dvoře strávil mládí, co?
Jiří Lengyel,starší reaguje 14.8.2013 11:46
Je to prkotina,nechme toho,jsem zvyklý na ledoco,ale jak píše Ondřej,a pan Horák jistě špatně četl moji odpověď a ta mě určitě nepřipadá"silná",naopak,chtěl jsem jen v dobré víře slušně odpovědět na dotaz,kterých je zde řada,no a takto jsem dopadl....A tak se jen opravuji-Adolescent
Kamil Horák, ml. reaguje 14.8.2013 11:15
Ondřeji, jestli není ta prvopočáteční silná akce odpověď Jiřího a silná reakce ta Michalova odpověď, ne? A omluva v podobě poraď si sám mi přijde docela přichcíplá, když měl tolik elánu s vymýšlením totálních hovadin. A na to slovo přecitlivělí mi nedá reagovat jinak, že spíš zbytek se mi zdá přecitlivělý a zbytečně se tu pustili do Michala. Tak samozřejmě, že se neshodneme, když každý stojíme na jiné straně, ale i tak dík za názor :)
Ondřej Procházka reaguje 14.8.2013 11:03
To máš tak Kamile, silná akce (aby ses nezbláznil strejdo) vyvolá silnou reakci (zbytek). Pokud dobře koukám, pan Lengyel odpověděl na dotaz a nakonec se zeptal, zda prodělal myslivecký kurz, když se ptá na tak zřejmé asnadno vyhledatelné věci. Když zjistil, že neprodělal, ještě se omluvil. A reakce? Očekával bych: Děkuji pane Lengyele za odpověď a ne, neprodělal. Pokud ti ale přijde normální: Aby ses nezbláznil strejdo, pak se určitě neshodneme. Protože mě to teda normální nepřijde. A pokud berete dotaz pana Lengyela jako výsměch, pak mi přijde, že jste zbytečně přecitlivělí a vztahovační, kluci.
Kamil Horák, ml. reaguje 14.8.2013 10:45
A jen bych chtěl doplnit... Když jste se tu do něj pustili jak vosy, tak se podívejte na VAŠE odpovědi. Lidí, kteří nejsou nijak zainteresováni v této debatě. Výrazy jako blbe, smrade, narážky na cikánské ghetto, bohatého člověka, hovádko přidrzlý,... Nevím kdo je tu pak hulvát. Lesu lovu
Kamil Horák, ml. reaguje 14.8.2013 10:40
Moc to hrotíte. Kdybych byl nezkušeným a nezasvěceným přítelem myslivosti, tak by mě odpověď pana Lengyela docela urazila, protože to je evidentní výsměch Michalovi. A pokus o nějakou rádoby mysliveckou latinu bych nechal bokem... Protože kolega Kadlčík žádá o radu a poučení. Nikoli pokárání za to, že se zeptal či oslovil někoho jak se mu nelíbí. A jestli tu někdo požívá výraz strejdo a tykání, tak na tom nevidím nic hrozného a svět zničujícího, protože si musíte uvědomit, že internet a obzvlášť diskuze je naprosto anonymní a nikdy nevíte kdo sedí na druhé straně. Tak jako teď nevím koluk je Michalovi a Jiřímu :) nezlobte se za můj názor, ale nějak mi přišlo Michala líto. Hezký den.
Pavel Štěrba reaguje 14.8.2013 09:36
Tak heleď mladej, že jsem napsal pravopisnou chybu, to se stane, a určitě i tobě, jsme jenom lidi. Už v Tvé otázce jsi měl mít čárku za slovem sdružení!! To jen tak pro úvod, jestli tu chceš někoho poučovat. A pro závěr, já být Tvůj fotr, tak Ti dám pár přez hubu, doma nechám odpojit internet a letěl bys na dvůr něco dělat, dokud bys na tu svou nevymáchanou hubu nepadl znovu. Jestli Ti tohle ještě nikdo neřekl, jako že to na to vypadá, tak Ti to teď píšu já!!!
Radek Pintner reaguje 14.8.2013 09:08
Spíš než nauku gramatiky bych čekal od Michala omluvu za strejdu,ale to se dnes asi nestává často.Ta reakce mne zarazila.A jinak souhlas s Ondrou a Pavlem.
michal kadlčík reaguje 14.8.2013 09:06
pane Lengyel, myslel jste snad adolescent?
michal kadlčík reaguje 14.8.2013 09:03
Pro pana Štěrbu... Zhýralí milionář se píše zhýralý milionář, víte?
Jiří Lengyel,starší reaguje 14.8.2013 09:02
Vážení,víte,že někdo zapomene poděkovat,to se stane,ale ještě být sprostý,to mě již hlava nebere,navíc odolestent.....Doma jej příliš nenaučili.
Pavel Štěrba reaguje 13.8.2013 19:50
To je neuvěřitelný! Odkud jsi, ty porevoluční smrade? Z cikánskýho gheta? Nebo z hnízda zhýralího milionáře?
Roman Skřejpek reaguje 13.8.2013 19:24
Ondřeji 1***:-)))
Ondřej Procházka reaguje 13.8.2013 16:56
michal kadlčík: Blbe neumíš si najít kdy vytloukají daňci a zakladáš proto stupidní vlákno, ale starým chlapům tady budeš odsekávat a tykat?
michal kadlčík reaguje 13.8.2013 15:58
aby ses nezbláznil strejdo
Jiří Lengyel,starší reaguje 9.8.2013 11:09
Tak dík Michale.....
Jiří Lengyel,starší reaguje 6.8.2013 21:07
Moc se omlouvám,nevěděl jsem,že jsi zatím jen budoucí myslivec,ale to nemáš známé myslivce,ti to určitě vědí.....
Jiří Lengyel,starší reaguje 6.8.2013 19:18
Michale,nejdřív,v několika dnech budou vytloukat špičáci,po nich nejsilnější daňci,nejslabší nakonec,ale dá se řící,že do konce srpna budou daňci vytlučeni....Ale nedá mě to abych se nezeptal,prodělal jsi myslivecký kurz,následně i zkoušky?
michal kadlčík reaguje 6.8.2013 18:09
???