ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář E-shop Inzerce
Vyhledávání

Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Nejsilnější trofeje roku
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2012
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2013
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2014
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2015
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2016
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2017
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2018
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2019
Jelen lesní
bodová hodnota: 200 CIC
váha: 180 kg
věk: 10 let
jelen
jelen
vloženo: 21.1.2019 05:27
autor: mirojevo

Daněk evropský
bodová hodnota: 163 CIC
věk: 7 let
Ríje 2018
Ríje 2018
vloženo: 23.1.2019 19:36
autor: Jan Faul

Prase divoké
bodová hodnota: 113 CIC
Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 14.2.2019 09:47
autor: Michal / admin /

Muflon
bodová hodnota: 248 CIC
váha: 41 kg
věk: 7 let
Beran 7 let,  248,5 CIC
Beran 7 let, 248,5 CIC
vloženo: 15.1.2019 17:56
autor: Jan Pavlík

Nejlepší naháňky roku
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2015
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2016
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2017
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2018
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2019
Lovu zdar
Lovu zdar
počet kusů: 36
vloženo: 10.2.2019 19:48

Dnešní obeznaná
Dnešní obeznaná
počet kusů: 11
vloženo: 5.1.2019 18:20

Statistika
  • 174893 fotek (13 dnes)
  • 6543 videí (0 dnes)
  • 324 odkazů (0 dnes)
  • 3891 inzerátů (2 dnes)
  • 334 diskuzí (0 dnes)
  • 560484 komentářů fotek (27 dnes)
  • 12411 komentářů videí (0 dnes)
  • 2484218 hlasování fotek (149 dnes)
  • 51039 hlasování videí (0 dnes)
  • 31755 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 34 online

Připomínky a názory
Diskuze

Zimni obuv

Vladimir Hrdina vložil 31.1.2019 23:10
Prosim vas ve spolek jakou kdo nosi zimni obuv,jak na sezeni tak nahanky atd.....Mam tudiž problem furt se zmrzlejma nohama. Jaka je top obuv do mrazu. Mam obuv jak zimni chiruca tak i maindl a furt zima a z ovci vlny ponozky. Dil za info.
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
verdemont reaguje 21.3.2019 08:45
Vláďo, mám po letech zkoušení a používání všehomožného za málo i moc kaček tohleto Termo boty zimní Fox 40 – 40 °C FOX OUTDOOR® - zelené - oliv (Velikost: 43) Kód produktu 18403B-43 nemám problém, ujdu v tom x hod a km, a když jdu na čekanou doplním o vložky Alpine (vyhřívané), je mi k 60 rokům a na nožky si už musím dávat pozor. Tedy cena +výkon= bez komentáře, není co dodat. jen to , že je třeba si koupit ty botafoga o číslo větší, pro absolutní komfort. za mně no problém príma den 1 398 Kč
Ivo Mühlhansl reaguje 17.2.2019 20:36
Dobrý večer. Když jsem začínal jako myslivec chodit v zimě na lišky tak mě dala moje babička starý dlouhý kožich po dědovi a k němu německé boty z války. Ty byly po kotníky, celé z jednoho kusu silného šedého filcu a podrážky byly asi tři cm silné a taky z toho stejného filcu. Ty boty byly perfektní. Pak jsem používal kde co s menším nebo větším úspěchem až do předloni, kdy jsem si koupil originální valenky z Ruska. Podrážky mají z gumy silné 2 cm a ve sněhu mírně mokrém nebyl problém. Jsou perfektní, nádherně teplé, ale na chození to moc není. Já jsem s nimi spokojený a po různých experimentech mám nohy v krásném suchém teple.
Jan Horáček reaguje 9.2.2019 21:25
Na čekanou do mrazů jsem si pořídil obuv typu "sněhule" pod označením CXS Thinsulate (Winter Extreme). Koupil jsem to v prodejně pracovních oděvů za cenu kolem tisícovky. Mají vyjímatelnou vložku a opravdu mi pomohly. Na dlouhou chůzi to moc není, ale když byl pořádný mráz, absolvoval jsem v nich i naháňky a dalo se to ujít. Nijak jsem se netrápil. Hlavně, že nohy byly v teple.
Martin Medek reaguje 5.2.2019 14:49
Já to řeším stejně jako kolega Skřejpek a to vyhřívanými vložkami z Lidlu. Krásně hřejí i když mrzne až praští. nevýhoda je že člověk musí neustále myslet na nabití baterií.
Martin Tuček reaguje 3.2.2019 19:28
Ted jsem si po asi tak pěti letech koupil druhý pár "gumáků" polyver originál. Je to severská provenience, beru si do toho spodní + zateplené ponožky od moiry (proto je třeba je mít o číslo větší). Vydržím s tím celou naháňku na sněhu nebo několik hodin na čekané v mrazu i při -10oC. Jsou to extrémně lehké boty dá se stím odchodit i spoustu km v těžkém terénu a protože jsou lehounké tak se snimi i dobře šoulá. Dokoce s nimi chodím i s motorovkou do lesa. Mají i celkem kvalitní protiskluzovou podrážku. Druhý pár po pěti letech jsem si koupil protože odešla vniřní vložka na patách. I za cenu 2800 +-100,- jsem s nimi nadmíru spokojen. Zajel jsem si pro ně z Brna do Č.budějovic k Šubrtovi. MT
Roman Skřejpek reaguje 2.2.2019 18:54
Dlouho jsem na čekanou používal jen standartní kanady policie ČR,lehce zateplené a v Lídlu jsem koupil vyhřívané vložky,dají se pokrátit na potřebnou velikost a mají také dva stupně vyhřívání,jedno je mírné a druhé intenzívní,které vydrží kolem 7.hodin.Skvělé sezení,bez mrznoucích nohou,v Lídlu se dají vložky pořídit za 600,-kč používám již 5.roků a baterie je stále v pořádku.
xxxxxxxx reaguje 2.2.2019 18:34
Mám Kamiky. Dalo se v nich celkem dobře chodit i sedět ale čas je neúprostný a nyní již budou tak na chození do té nuly. Nyní přemýšlím o botách Bafin. Vhodné pro polární expedice nebo do extrémních podmínek. Jsou údajně testovány na -70°C, (až-100°C) a cenově vyjdou o něco levněji jak Meindl. Na nějaké větší šoulaní asi nebudou ale na delší sezení do větších mrazů by měly být výborné. Osvědčil se mi také takový zkrácený posedový vak jen na nohy. Nezabere moc místa a přitom zahřeje to co potřebuji.
Kamil Plíšek reaguje 2.2.2019 12:32
Já jsem si ze stejného důvodu koupil boty Demar YETTI PRO, stojí nějaké dva tisíce a nemůžu si je vynachválit. Lehoučké, pohodlné, podrážka obsahuje několik druhů materiálů a tak neprochladnou, ani když stojím ve sněhu. Jen nejsou na nějaké dlouhé a náročné chození, např. do tlaku jsou nevhodné. Ale na zimní čekanou, nebo na dlouhé stání na štontu na zimní naháňce nemají chybu.
Aleš Bureček reaguje 2.2.2019 08:07
Zdravím Vás, mám stejný problém.Zkoušel jsem všechno možné,ale nohy mi mrzly po nějaké době ve všem.Ať jsem měl dvoje ponožky,nebo jedny,boty levné i drahé...Předloni jsem dostal k vánocům vyhřívané vložky do bot a od té doby mám vystaráno.Důležité je mít zimní boty alespoň o číslo větší ať je v nich pro nohu prostor. Nevypadám v tom sice jako z katalogu od Hillmana,ale vydržím na čekané v mrazu nekolik hodin :-)
Vladimir Hrdina reaguje 1.2.2019 22:27
Diky za info.No koukal jsem a take zvažuji koupi buď vlozky nebo spiše ponožky vyhřivane. Obuv od chiruky super ale je v te kuži zima.Ale narazil jsem na polskou obuv Hanzel napodobenina Meindl kiruna tak se naně sojedu mrknour do polska. Jsou na ně hodně dobre recenze v německu. Vzor bot dam fotku. Moc děkuji za info.
Petr Tihelka reaguje 1.2.2019 19:57
Zdravím Vás Vladimíre, před rokem jsem na hony, šoulačky apod. zakoupil: https://www.dianalov.cz/boty-2/obuv-zimni-storm/ a cca před třemi roky jsem zakoupil tyhle boty na čekanou: https://www.dianalov.cz/boty-2/obuv-explorer/ ,zatím bez problémů, myslím ale že jsou podobné jako ty Meindl. Kolega má taky problém se studenýma nohama a tak si před rokem objednal z čínského portálu vyhřívané bezdrátové vložky do bot zhruba za 800 korun, chtěl je zkusit a nechtěl je kupovat u nás protože pod 2500 korun by je nesehnal, zatím si je velmi chválí. Nedávno jsem také narazil na tyto stránky: https://www.valenka.cz/content/9-zkusenosti-zakazniku a docela jsem se divil co jsem se dočetl, začínám si pohrávat s myšlenkou že bych je taky vyzkoušel :-D