ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář E-shop Inzerce
Vyhledávání

Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Nejsilnější trofeje roku
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2012
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2013
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2014
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2015
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2016
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2017
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2018
NEJSILNĚJŠÍ TROFEJ 2019
Jelen lesní
bodová hodnota: 200 CIC
váha: 180 kg
věk: 10 let
jelen
jelen
vloženo: 21.1.2019 05:27
autor: mirojevo

Daněk evropský
bodová hodnota: 163 CIC
věk: 7 let
Ríje 2018
Ríje 2018
vloženo: 23.1.2019 19:36
autor: Jan Faul

Prase divoké
bodová hodnota: 113 CIC
Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 14.2.2019 09:47
autor: Michal / admin /

Muflon
bodová hodnota: 248 CIC
váha: 41 kg
věk: 7 let
Beran 7 let,  248,5 CIC
Beran 7 let, 248,5 CIC
vloženo: 15.1.2019 17:56
autor: Jan Pavlík

Nejlepší naháňky roku
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2015
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2016
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2017
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2018
NEJLEPŠÍ NAHÁŇKY 2019
Lovu zdar
Lovu zdar
počet kusů: 36
vloženo: 10.2.2019 19:48

Dnešní obeznaná
Dnešní obeznaná
počet kusů: 11
vloženo: 5.1.2019 18:20

Statistika
  • 177689 fotek (14 dnes)
  • 6595 videí (0 dnes)
  • 327 odkazů (0 dnes)
  • 4008 inzerátů (3 dnes)
  • 319 diskuzí (0 dnes)
  • 564382 komentářů fotek (53 dnes)
  • 12393 komentářů videí (0 dnes)
  • 2497403 hlasování fotek (146 dnes)
  • 51270 hlasování videí (0 dnes)
  • 31933 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 28 online

Připomínky a názory
Diskuze

ATN Mars 4 384 2-8x termovize

Patrik Dvořák vložil 1.2.2019 12:46
Zdravím, máte někdo s tímto přístrojem zkušenosti???
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
H.J. reaguje 14.5.2019 15:12
OK, hele nej co můžeš udělat je to vážně porovnat na Natuře, nebo jim to tam vyměň :).Ono spíše půjde o velikost a rozlišení displeje. ohledně puškohledu - B je správně :))
Patrik Dvořák reaguje 14.5.2019 14:00
Zdar, ne v pohodě, k tomu ATN, no tam nebude asi vada, jde mi jen o to, že v porovnání s pulsarem do ruky to přiblížení když se porovná je prostě jiné, ten pulsar to tam má, já si prostě myslím, jestli to není v nastavení ATN, ono se to tak zdá, jako by to oddalovalo a ne přibližovalo, ptám se tady jestli s tím má někdo podobnou zkušenost. No a co se týká Odeonu, ten jsem vyhrál na střelbách, tak je to jakoby fuk, ale je to škoda, vidět s tím bylo nádherně a dáš 4tou ranu a konec, no nenasere to??? Ptám se dá se to spravit a na kolik to vynde, nebo to mám hodit do popelnice????
H.J. reaguje 14.5.2019 10:14
Ahoj Patriku, ohledně zvětšení, ty máš základní zvětšení (optické) 2, to je dané průměrem a typem objektivu, tedy nemá nic společného s digitálním zvětšením a nejde upravovat. jedinou možnost kontroly, kterou máš, je vzít optiku příští týden do lysé a porovnat , na stánku prodejce s druhým stejným přístrojem (určitě tam bude). Příliš bych ale na nějakou výrobní vadu nespoléhal, pokud bude druhý přístroj koukat stejně, pak bohužel - máš co máš a pro další zvětšení musíš používat digitální zoom. Ohledně Odeonu - zdá se že došlo k posunu optických elementů puškohledu, jediná možnost, kterou máš je reklamace. Pokud si vzpomínám, zakládal jsi na téma Odeon před časem diskuzi, jen škoda, že jsi se nenechal přesvědčit k nákupu něčeho kvalitnějšího. I když reklamace proběhne dobře, pořád budeš mít věc na kterou se nemůžeš nikdy spolehnout. Můj názor- bohužel jsi spláchnul 5000,- do záchodu, ale i to je cesta jak se něco naučit:). Doufám, že jsem tě neurazil, rozhodně jsem to neměl v úmyslu. Lovu zdar. Jirka
Patrik Dvořák reaguje 13.5.2019 19:20
Zdravím, může mi tady někdo kompetentní poradit??? Měl jsem v ruce termo od pulsaru pozorovací a jeho zvětšení 2,5x a2,5x na termo zaměřovači je někde jinde, ta moje termoska prostě nepřibližuje tak jak má, má někdo s tímto zkušenosti, nebo má někdo stejný typ akorát s větším zvětšením, nebo to tak je v pořádku a nic s tím dělat nejde???? ¨Je to asi o zvyku, jen si říkám jestli to není v nějakém tom nastavení přístroje, dá se na to zvyknout ale byl bych rád kdyby to bylo reálnější. Noa teď jedna otázka, mám na kulovnici 8x 57JS osazen Odeon 8x56, nastřelil jsem to a vše ok a dneska jsme si byli střelit před srncema a po čtvrté ráně se najednou vše rozostřilo, můžete mi někdo říct co se stalo??? Díky
Patrik Dvořák reaguje 3.5.2019 23:44
Zdar myslím, že nemůžu sloužit, těch přístrojů je celá řada a v různých cenách, kdybych znovu něco bral, chci to večer porovnat, je lepší to nějak domluvit než se pak divit. Jinak to že se to pořád zlepšuje je fakt a už dneska máš stařečka proti tomu co bude za dva roky, takže buď stačí nebo ne.
H.J. reaguje 2.5.2019 11:05
Ahoj, díky za postřeh. tedy pokud by jsi měl doporučit a porovnat, je ATN horší než Pulsar? lovu Jirka
Patrik Dvořák reaguje 1.5.2019 17:18
Zdar, měl jsem v ruce pulsara termo a to vzdálení je prostě tam, ale čistota obrazu je lepší o tom není sporu, jen nevím jaký to mělo parametry cena kolem 80tis.
H.J. reaguje 29.4.2019 10:01
Ahoj Patriku,tyto zkušenosti by se mohly hodit i ostatním. Plánuješ zajetdo lysé na Naturu ? tam by jsi měl spoustu možností k porovnání různých přístrojů. Pokud ano, vzpomeň na ostatní a dej pak do diskuze nějaké postřehy. předem díky a lovu! Jirka
Patrik Dvořák reaguje 27.4.2019 10:45
Zdravím, reklamace proběhla a vše je v pohodě. Termo funguje perfektně v případech, kdy se kus ztratí někde v krytu (bavím se čistě o škodné). ATN co mám bych rád někdy porovnal s přístrojem kde je větší zvětšení. Jelikož mě trápí to, že kus např. kocour, je ode mně cca 20m a vypadá jako by byl 35m, prostě je to divný, takže liška na 100m je dle prvního odhadu daleko. Jinak co se výdrže baterie týká, to je super a inzerovaných 16h určitě splňuje. Jen bych rád věděl, jestli to co popisuji s tím, jak se to jako oddaluje, jestli to tak je u všech termovizních zaměřovačů???
Patrik Dvořák reaguje 7.3.2019 21:23
Zdravím, dneska jsem dostal do ruky prý novou po reklamaci a chci se zeptat, má už někdo stejnou verzi|??? Jde mi o to, že kamarád má digitální noční vidění a když mu jde liška, myslí si, že je už na broky a skutečně je dál, to u té mojí termovize mám králíka na 40m a mám pocit, že je 70m je to nějak blbě nastavený, nebo co radíte??? Děkuji za odpovědi
Jiří Wenzl reaguje 1.2.2019 19:37
Jelikož jde o čerstvou novinku na trhu, tak tvoje smolná zkušenost průkopníka nejnovější termovizní techniky v ceně ojetého automobilu je spíše onou radou - pro případné následovníky. Reklamace bude nezbytná - radi se pak dozvíme více.
karel zvářal reaguje 1.2.2019 18:38
Patriku, předpokládám, že záruční list jsi nezahodil, a také nechápu, proč se ptáš v tomto čtenářském kroužku.
Josef Vyskočil reaguje 1.2.2019 14:33
Tak to bude asi pěkný klumprt.
Patrik Dvořák reaguje 1.2.2019 12:51
Ptám se proto, že jsem si toto zařízení pořídil, hlavně na lov škodné zvěře a to za každého počasí a cca po týdnu se stalo to, že jednou mi jakoby zamrzla obrazovka a pak po dvou dnech po cca třech hodinách provozu jsem zařízení vypl a už nenastartoval, dle zjištění asi klekla obrazovka nebo jak se to řekne, prostě to zapnu a nejde nic vidět. Děkuji za názory