ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
14 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání

Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Včerejší...
Včerejší...
vloženo: 19.6.2015 22:59
autor: Libor Nesvadba

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 224976 fotek (18 dnes)
  • 7521 videí (2 dnes)
  • 331 odkazů (0 dnes)
  • 7806 inzerátů (5 dnes)
  • 298 diskuzí (0 dnes)
  • 732551 komentářů fotek (22 dnes)
  • 12674 komentářů videí (2 dnes)
  • 3206859 hlasování fotek (83 dnes)
  • 54948 hlasování videí (4 dnes)
  • 36287 registrovaných uživatelů
    4 dnes nových, 28 online

Připomínky a názory
Diskuze

ČT D pořad pro děti - Zvířecí detektivové 28.11.2022v 16h50

Patrik Dvořák vložil 28.11.2022 17:18
Žádám touto cestou o kompetentní lidi v ČMMJ nebo kohokoliv z Vás, shlédnite tento pořad pro děti a udělejte potřebné kroky k nápravě.
Normálně na plnou hubu tam děckám říkají, jak myslivci tráví lišky atd., aby jim zbylo víc !!!!
Dál netřeba psát, hned jsem volal na OMS do Znojma a budu velice rád, když se to nezamete pod koberec, volal jsem i do televize, rozhovor mají nahranej moc sem se s tím nepáral.
Hovada normální hovada.
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Michal Conkar reaguje 9.12.2022 22:01
Pán Rejchrt, urobil ste správnu vec, ale hovorí sa, že vedľa sopľavého sa nedá jesť a s hlupákom sa nedá rozumne komunikovať. Títo redaktori doslova vyhľadávajú "pikošky" a len preto, aby na seba upútali, situáciu vedia obrátiť ako im v danej chvíli vyhovuje. Výrečnosť samozrejme majú bohatú, ale charakter u nich nehľadajte ani náhodou.
Vaclav Rejchrt reaguje 6.12.2022 18:04
A teď co mi odpověděli: Vážený pane Rejchrte,   Vaši stížnost k pořadu Zvířecí profesionálové jsme zaznamenali a předali ji tvůrcům ke zpracování. Níže naleznete příslušné vyjádření.   Předně moc děkujeme za to, že jste divákem Déčka a našich pořadů, vážíme si toho, a především pak vnímavých diváků, kteří nám dávají zpětnou vazbu jako Vy. Chceme tímto dopisem vyjádřit i podporu práci, kterou dělají myslivci a rybáři, a rozhodně jsme přesvědčeni, že je potřebná a důležitá pro přírodu.   Ohledně Vaší stížnosti ke 13. dílu seriálu Zvířecí profesionálové, kde byli představeni psi, kteří pomáhají Policii ČR k dopadení travičů zvířat. Mrzí nás, že máte pocit, že tímto dílem děláme z rybářů a myslivců traviče – obecně. To rozhodně není naším záměrem, naopak – například v seriálech S Hubertem do lesa či S Jakubem v přírodě (zde konkrétně např. díly Den rybáře a Den s hajným), jednoznačně podporujeme podobnou práci a ukazujeme pozitiva těchto záslužných profesí. V případě dílu seriálu Zvířecí profesionálové, který zmiňujte Vy a který se věnoval otravám zvířat, ke kterým bohužel u nás dochází, zaznělo na jediném místě, že pachatelé otrav jsou „někteří rybáři nebo třeba myslivci“… jinde mluvíme pouze o „zlých lidech“, „některých lidech“, „padouších“ či „travičích“. V žádném případě si nemyslíme, že vina je kolektivní, ale vždy ji způsobuje jedinec. Ani v nejmenším nebylo naším úmyslem znevažovat činnost myslivců nebo rybářů, (jak jsme uvedly v úvodu, této činnosti a její prospěšnosti se věnujeme v jiných pořadech), ale upozornit na to, co se bohužel také kolem nás děje a ukázat dětem, jak se mají zachovat, pokud se s otráveným zvířetem v přírodě setkají.   Děkujeme za pochopení   S pozdravem a přáním hezkého adventu Barbora Vlnasová a Kristina Elšíková, dramaturgyně pořadu Zvířecí profesionálové S pozdravem   Patrik Bílý
Vaclav Rejchrt reaguje 6.12.2022 18:03
Zdar tak konečně mi odpověděli. Nejdříve vkládám co jsem psal já:Dobrý den, musím reagovat na Váš pořad který byl odvysílala 28. 11. Vůbec se mi nelíbí že z rybářů a myslivců děláte traviče v očích dětí a neuvedete jediný podložený důkaz! Je to od vás více než sprosté! Myslivci a rybáři dělají daleko víc pro přírodu než zbytek celého národa. Divím se že vás ještě někdo nežaluje. Tímto od vás žádám veřejnou omluvu a to v televizi těmto dvěma organizacím a než něco příště pustíte do televize tak se zamyslete nad tím co vůbec pouštíte. A natočit skutečný a prospěšný příběh o myslivosti a rybářství by bylo daleko prospěšnější!! Uvědomte si že selhání jedince nemůžete spojovat s celou organizací kam by jsme se dostali! Děkuji za kladné vyřízení a očekávám veřejnou omluvu! S pozdravem Rejchrt Václav.
Vaclav Rejchrt reaguje 2.12.2022 21:10
To jsem zvědav jak to dopadne. Mě s televize zatím neodepsali a upřímně si myslím že ani neodepíší.
Vaclav Rejchrt reaguje 2.12.2022 21:10
To jsem zvědav jak to dopadne. Mě s televize zatím neodepsali a upřímně si myslím že ani neodepíší.
Patrik Dvořák reaguje 2.12.2022 17:53
Zdar všem, Vašku omlouvám se spletl jsem si jméno účastníka, posílám co mi poslali z ČMMJ Dobrý den, pane Dvořáku,   jak si můžete přečíst v konverzaci níže, pořad jsem zhlédl v úterý po desáté hodině večerní, jakmile se ke mně Vaše informace dostala. Po poradě s panem předsedou budeme podávat stížnost Radě České televize. Současně konzultuji společný postup s Českým rybářským svazem a rovněž možné právní kroky. Samotná příprava stížnosti Radě je poměrně právně náročná záležitost, protože musí formálně i věcně splňovat požadavky Zákona o ČT. Jakmile ji budeme mít připravenu, vše zveřejníme. Do té doby prosím o strpení. Prodlení zde nehrozí, Rada se schází jen jednou měsíčně a obdobné podněty obvykle řeší velice dlouho. Naši poslední stížnost ze začátku června 2021 stále ještě neuzavřeli. V červenci 2022 nám v návaznosti na ní dali vědět, že uznávají, že pořad, na který jsme si tehdy stěžovali, byl opravdu nevyvážený. Přesto se samozřejmě pokusíme stížnost dokončit v řádu dní.   S poděkováním za Vaše upozornění na pořad i zájem o reputaci myslivosti   Vlastimil Waic, tiskový mluvčí Českomoravská myslivecká jednota
Vaclav Rejchrt reaguje 1.12.2022 08:09
Zdravím tě Patriku nevím podle čeho usuzuješ že jsem bývalí myslivec. Jen jsem psal pouhý poznatek jak nás vnímá veřejnost. Já jsem myslivec a nestydím se za to. V naší rodině je myslivost již po generace.
Patrik Dvořák reaguje 30.11.2022 22:01
Vašku zdar, nevím proč jsi bývalý myslivec, tomu nerozumím, bud jsi a nebo nejsi, ale k tomu pořadu, byla to prasárna ve veřejný telce, zrušil jsem příspěvek prostě telka není a co dál??? Uvidíme, dal jsem to na OMS dal na ČMMJ a z OMS Znojmo jasná odezva, z naší organizace zatím nic, už se nám stalo no uvidíme?!!
Vaclav Rejchrt reaguje 29.11.2022 18:06
Jinak sem to moc nepatří, ale prostudujte si pečlivě Přílepky k novele mysliveckého zákona pokut projdou v tichosti v tomto znění bude to ještě zajímavé.Nechci dělat panyku a zajímalo by mě jestli jsem třeba nenarazil jen na nějaký nesmysl. Chce to Googlit, ale jsou tam asi.
Vaclav Rejchrt reaguje 29.11.2022 17:55
Jsou to zvířecí profesionálové a věř že když to viděli včera moje děti tak si dovedeš představit pak ty otázky. Naštěstí jsou to rozumné děti a vyrůstají s myslivostí a rybařením od mala a vědí co to obnáší, ale co ten zbytek republiky. Ruku na srdce neříkám že se mezi námi nenajde zoufalí jedinec, který takto koná a pak se s ním vezeme všichni to tak bývá jelikož myslivec už není v očích veřejnosti vážená osob, ale po většinou pouhý no snad ani nebudu psát co. Taky jsem psal do redakce. Tak jsem zvědav na odpověď.
Patrik Dvořák reaguje 28.11.2022 17:19
Podívejte se na to!!!!!!!!