ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
14 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání

Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první srnec
Můj první srnec
vloženo: 26.8.2012 11:51
autor: Michaela Mikšíková

úlovky (svět)

Kanadský los - Britská Kolumbie
Kanadský los - Britská Kolumbie
vloženo: 26.1.2016 13:20
autor: Radek

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 23.1.2012 15:53
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

nové
nové
vloženo: 22.1.2015 19:08
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 224976 fotek (18 dnes)
  • 7521 videí (2 dnes)
  • 331 odkazů (0 dnes)
  • 7806 inzerátů (5 dnes)
  • 298 diskuzí (0 dnes)
  • 732552 komentářů fotek (23 dnes)
  • 12674 komentářů videí (2 dnes)
  • 3206877 hlasování fotek (101 dnes)
  • 54948 hlasování videí (4 dnes)
  • 36287 registrovaných uživatelů
    4 dnes nových, 29 online

Připomínky a názory
Diskuze

Fotopast Bunaty - karta plná

Jan Horáček vložil 14.1.2023 16:49
Vážení kolegové, mám fotopast Bunaty (po opravě displeje a s novým SW) a při vložení karty se objeví: KARTA PLNÁ. Karet mám osm, všechny jsou zformátovány (vymazány) v počítači, ale nápis se objevuje u všech, které mají vyjímatelnou mikrokartu. Jedna ze starších karet zn. Transcend, která nemá vyjímatelnou mikrokartu, to nedělá - ta funguje normálně. Nevíte co s tím?
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Drahoš Hikl reaguje 19.1.2023 11:58
Fajn,že problém vyřešen.Pokud se paměťové karty formátují,vždy by se měly formátovat v zařizení v kterém se budou používat.Telefon,fotopast,noční optika,atd.Nedávno jsem řešil nenačitání fleshky v DVD.Stejný postup.Formát přímo v DVD zařizení.
Milan Jirmann reaguje 18.1.2023 16:35
Já mám fotopast Bunati Mini. Točím v ní dvě mikrokatry. Jednu vyndám, dám tam druhou. Doma v PC prohlédnu fotky a vymažu. Druhý den opakuji. Zatím jsem neměl žádný problém. LOVU ZDAR!!!
Václav Hynek reaguje 18.1.2023 15:37
Pro rexe, pokud se formatuje karta v PC, obsah se dokonale vymaže ale pořád zůstavají zbytečky po komunikaci karty s PC. Fotopast pak naváže se svým systémem a neporadí si s tím. Proto nastartovat ve fotopasti opakovaným formatovaním , aspoň 3x + to vytažení ze slotu viz níže v textu a opět formát. Je to taková křeč ale funguje to.
Václav Hynek reaguje 17.1.2023 14:19
Pro pana kolegu Horáčka, jen jsem to zkoušel a hlavně zapamatoval postup. Jsem rád že Vám to funguje a přeju hodně krasných fotek a videí. Lovu zdar
Jan Horáček reaguje 15.1.2023 20:58
Povedlo se!!! Fotopast, resp. karty fungují. Díky Vám , pane kolego Václave Hynku. Po zapnutí do polohy TEST jsem vyjmul mikrokartu, když redukce zůstala ve fotopasti. Potom jsem vypnul, chvilku počkal a zapnul. Nápis KARTA PLNÁ se objevil jen na vteřinu a zmizel. Následně jsem vložil mikrokartu a 3x zformátoval. Všechno pak fungovalo. Díky Vaší radě. Jak jste na to přišel? Fotopast asi neumí přečíst kartu zformátovanou v PC. Mějte se krásně, Děkuji.
rex reaguje 15.1.2023 16:40
Dobrý den, také vlastním fotopast Bunaty, kde měním dvě karty a u jedné se objevil stejný problém. Po týdnu přijdu vyměnit kartu a na obrazovce plná karta, když zmizí ukazuje 0 snímků. Zkoušel jsem formátovat na pc , ale někdy to pomohlo a někdy ne, tak zkusím dle vašich rad formátovat na fotopasti, díky.
Václav Hynek reaguje 15.1.2023 15:24
Napište vysledek, zda se povedlo. Každopádně fotopast je v pořadku. Mě to udělalo několikrát a vždy jsem to dal do latě. Nebojte se manipulovat s kartou při zapnute fotopasti, nic se nestane. Vyzkoušeno
Jan Horáček reaguje 14.1.2023 22:12
Moc vám děkuji za rady a doporučení. Dnes už je pozdě, ale zítra vyzkouším. Pro kolegu Kašíka: formátovat ve fotopasti to nejde, protože na displeji je pouze: KARTA PLNÁ. Menu nelze zobrazit. Čudlíky na kartách jsou všechny nahoře, dám je dolů a vyzkouším. Rada kolegy Hynka vypadá zajímavě a nadějně. Už se těším na zítra. P.S.: Mám takový matný dojem, že jsem tu vadu kdysi odstranil tím, že jsem mikrokartu zformátoval v malé f. Bunaty a pak to šlo. Jenže malá fotopast je momentálně v lese. Doufám, že s vaší pomocí to, páni kolegové, zvládnu.
Václav Hynek reaguje 14.1.2023 20:35
Děla mi to taky. Je to formátováním v PC. Pokd to udělám, chová se to takhle, jak zmiňujete. Pak musím při zapnuté fotopasti vyndat kartu, počkat pár vteřin a zase zasunout. Potom 3x po sobě formátovat v menu.Zapis pak vyzkouším funkcí fotoaparátu a zobrazím na displeji fotopasti. Pak znova formátuju a už to chodí. Bohužel se to musí provést se všemi kartami. Už jsem to chtěl kdysi poslat na opravu ale byl to formát v PC, tak pouze v fozopasti. Další šprk byl, že jsem fotopast utáhnul moc ke kmeni stromu,zkroutila se uvnitř deska se doučastkama a roztavila se karta. Naštěstí šla nějak vytáhnout a maká to dál.
Jakub Kašík reaguje 14.1.2023 19:09
Zformátovat nikoliv v PC, ale v samotné fotopasti...
Vít Čechovský reaguje 14.1.2023 17:30
Dobrý den pane Horáček, jestli jsem to pochopil správně tak těch 8karet ve formátu mikrokarta vkládáte do tzv.adaptéru a společně je vkládáte do fotopasti? Pokud je to tak tak adaptér má na boku tzv.zamykání karty - ochranu proti zápisu a čtení. Takový černý čudlík, který když je v poloze zamčeno tak se karta nenačte a mohla by to fotopast vyhodnotit jako že je karta plná. Třeba by to mohlo být tím
Jan Horáček reaguje 14.1.2023 16:52
Je možné, že by osm karet po krátém používání bylo vadných? Neporadili mi v servisu Bunaty, ani v elektře, kde jsem většinu karet zakoupil.