ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
12 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář E-shop Inzerce
Vyhledávání

Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rychlé TRIO.
Rychlé TRIO.
vloženo: 6.12.2017 09:36
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

vloženo: 6.4.2016 19:59
autor: Václav Vašíček

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

farbiarka
farbiarka
vloženo: 31.3.2013 13:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 194923 fotek (3 dnes)
  • 6883 videí (0 dnes)
  • 322 odkazů (0 dnes)
  • 5245 inzerátů (0 dnes)
  • 309 diskuzí (0 dnes)
  • 628234 komentářů fotek (24 dnes)
  • 12612 komentářů videí (0 dnes)
  • 2757608 hlasování fotek (35 dnes)
  • 52882 hlasování videí (0 dnes)
  • 33511 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Diskuze

Koroptve

Patrik Dvořák vložil 11.8.2020 07:52
Zdravím, máte někdo kontakt na chlapa co dělá koroptve ???
Díky
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
karel zvářal reaguje 11.8.2020 12:34
Jestli máte v honitbě pár divoká + vypuštěná, byl bych pro tuto sezónu v klidu. Počty, co bývaly dříve, se nevrátí, zejména kvůli neúživnosti a predátorům, jde o to mít "aspoň něco". S tou genetikou se to často přehání, právě proto aby se podpořil obchod s odchovy. Pokud máte i v sousedních honitbách koroptve, budou se mísit přirozeně. Příští rok to snad tvému známému vyjde a zase něco vypustíte. Nemá cenu toho valit desítky, to jen přitahuje predátory a podporuje přirozenou emigraci koroptví, tj. mimo vaši oblast.
karel zvářal reaguje 11.8.2020 12:34
Jestli máte v honitbě pár divoká + vypuštěná, byl bych pro tuto sezónu v klidu. Počty, co bývaly dříve, se nevrátí, zejména kvůli neúživnosti a predátorům, jde o to mít "aspoň něco". S tou genetikou se to často přehání, právě proto aby se podpořil obchod s odchovy. Pokud máte i v sousedních honitbách koroptve, budou se mísit přirozeně. Příští rok to snad tvému známému vyjde a zase něco vypustíte. Nemá cenu toho valit desítky, to jen přitahuje predátory a podporuje přirozenou emigraci koroptví, tj. mimo vaši oblast.
Patrik Dvořák reaguje 11.8.2020 12:15
Aha, teď jsem načetl a už vím jak vypadá pán cos mi poslal. No víš včera večer jsem odmítl jeho nabídku, tak nějak mě pán vodil za nos a tak jsme se rozešli, asi 6x jsme si telefonovali, ale to nemá cenu komentovat, tohodle pána ne, něco řekl a nedodržel. Jestli za tím bylo něco jiného než peníze nevím, ale pokud něco řeknu, mám držet slovo, tady to neplatilo, mě to velice mrzí, ale takovej je život. Díky
Patrik Dvořák reaguje 11.8.2020 12:09
Zdravím, to je mi fuk, jsme v koroptví oblasti tři MS, mi máme povolení a hlavně chceme posílit změnou krve stávající populaci. Letos jsem pozoroval na jaře divokou s vypuštěnou v párku, jinak hejnek je celkem dost po revíru, to jestli nějaká vypuštěná vytvořila pár s divokou a vyvedla netuším, jen chci věřit. Měl jsem slíbeno od kamaráda a nenalíhl, tak hledám jestli někdo náhodou nemá k odběru.
karel zvářal reaguje 11.8.2020 11:08
Patriku, zkus tohoto pána, není to až tak daleko, obávám se však, že jsi prošvihl termín. Když tak se domluvíte na příští rok, ale počítej s tím, že většina se rozptýlí. Vím o nedaleké honitbě, kteří zazvěřují koroptví blízké i široké okolí. Nejsou to slepičky na dvorečku, aby se držely domovské rohatinky. Velmi záslužná činnost:-) http://www.koroptve.czweb.org/
Patrik Dvořák reaguje 11.8.2020 07:53
Najde se někdo spěchám