ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
15 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první muflon
Můj první muflon
vloženo: 1.11.2015 20:51
autor: Michal Crhák

úlovky (svět)

Kudu
Kudu
vloženo: 21.6.2016 08:21
autor: Josef Langmajer

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 18.7.2015 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Rytina na jednušce vlastní výroby, moje práce
Rytina na jednušce vlastní výroby, moje práce
vloženo: 11.2.2020 18:30
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 233420 fotek (3 dnes)
  • 7960 videí (0 dnes)
  • 332 odkazů (0 dnes)
  • 8897 inzerátů (0 dnes)
  • 284 diskuzí (0 dnes)
  • 749183 komentářů fotek (6 dnes)
  • 12933 komentářů videí (0 dnes)
  • 3294272 hlasování fotek (15 dnes)
  • 56455 hlasování videí (0 dnes)
  • 37663 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Diskuze

Krmivo pro psa

Roman Ščerba vložil 5.8.2013 17:12
Vhodné krmivo pro psa ve zvýšené fyzické zátěži(náhaňky).
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Jitka Boháčková reaguje 11.12.2023 07:44
@Zdeněk Uhlíř taky jsem dlouho hledala kvalitní konzervy s vysokým obsahem masa, abych psovi přidala i něco navíc ke granulím. Kord když má velký výdej. Teď už několik měsíců kupujeme Louie konzervy a vypadá to, že u nich dlouho zůstaneme.
Zbyněk Zach reaguje 15.11.2023 19:03
@Karina Tomášová - Souhlasím, taky máme granule od zmíněnýho výrobce a můžeme doporučit. Taky skrze klouby a zažívání a spokojenost, pes skáče zase přes kaluže po operaci kyčle a tráví o sto šest. Kupujeme i pamlsky za odměnu.
Karina Tomášová reaguje 25.4.2023 13:25
Dobrý den, mám loveckého psa, vlčáka, taky extrémní výdej energie, je trošku už starší a trpí na klouby, tak jsem taky hledal něco spíš na míru a veterinář mi doporučil https://rawbark.cz/. Sestavují granule na míru psa, tak objednávám tam a vše v pořádku.
Ivan Holík reaguje 25.4.2023 07:14
Za mě určitě krmivo od české značky marppetfood.cz. Krmivo mají bez obilovin, takže pro psa dobře stravitelné. Navíc na kvalitu firma hodně dbá, což je mi sympatické.
Karel Dobrovolný reaguje 20.4.2023 18:45
Ahoj, doporučíte mi taky nějaké kvalitní granule pro psa, nejlépe český výrobce a výživově hodnotné. Mám maďarského ohaře, mladý, extrémně aktivní, velký výdej energie. Preferuji něco více na míru psa, nechci klasické profláklé značkové granule. Díky.
Jan Kudláček reaguje 26.3.2023 11:44
Taky se na něj podívám, mám už starší kočku a ta pohyblivost u ní není co bývala, navíc na Colafit DOG & CAT jsou i na ostatních diskuzích dobré recenze.
Karel Dobrovolný reaguje 24.3.2023 22:26
Ano, tady máte odkaz přímo na výrobce https://colafitvet.cz/ Najdete tam o kolagenu veškeré informace. Objednáte ho pak na stránkách lékáren nebo na eshop.pet2me.eu.
Ella Nováčková reaguje 22.3.2023 20:44
Doporučím konzervy právě od Marp - jsou plné masa a bez obilovin, určitě je zkuste.
Martina Havlíková reaguje 20.3.2023 22:10
Dobrý den, taky už jsem na tento kolagen na nějaké diskuzi narazila - napíšete prosím, kde bych se o něm mohla dočíst víc informací?
Karel Dobrovolný reaguje 18.3.2023 15:33
Doporučím Colafit DOG & CAT. Stačí dát každé ráno jednu kostičku a máte klid. Navíc je kolagen dobrý i na zdravou a krásnou srst.
Sabina Králová reaguje 16.3.2023 21:34
Zdravím, sháním něco pro kocoura na prevenci artrózy - poradíte?
Zdeněk Uhlíř reaguje 15.3.2023 21:35
Zdravím a co konzervy - kupujete pro pejsky? Jaká značka je má dobré a plné masa?
Sabina Králová reaguje 12.3.2023 19:21
Díky moc - eshop kralovstvikrmiv.cz má velký výběr a vypadá to, že i dodání je rychlé, takže granule objednám u nich.
Jan Kudláček reaguje 12.3.2023 13:12
Já granule i pamlsky od nich objednávám tady https://www.kralovstvikrmiv.cz/granule-pro-psy-1#manufacturer-32=1 Mají rychlé dodání - většinou do 2 dnů.
Sabina Králová reaguje 11.3.2023 12:06
Moc díky - hledala jsem si nějaké informace a opravdu má krmivo od SlovakiaFarm dobré složení i recenze. Napíšete ještě, kde krmivo objednat?
Jan Kudláček reaguje 10.3.2023 17:23
Super krmivo má slovenská značka SlovakiaFarm - krmím jejich krmivem své 3 psy už roky a jsem se značkou spokojený.
Sabina Králová reaguje 10.3.2023 17:18
Dobrý den, za 14 dní si jedu pro retrívra a nevím jaké granule mu vybrat - poradíte? Jakou značkou krmíte své miláčky?
Roman Kousal reaguje 7.3.2023 23:35
Krmivo Marp objednávám tady https://www.krmiva-pucalka.cz/chovatelske-potreby-pro-psy/
Zbyněk Gál reaguje 5.3.2023 23:06
Super tip na krmivo - díky! Pořád jsem ještě nenašel krmivo, které by maximálně vyhovovalo. Objednám značku Marp a pak dám info.
Roman Kousal reaguje 3.3.2023 22:59
Musím potvrdit - krmiv pro psa jsem zkoušel vícero značek a taky jsem zůstal u značky Marp. Mají různé příchutě, tak to psovi střídám a vše je bez obilovin, což je velké plus.
Ella Nováčková reaguje 24.2.2023 23:50
Taky Marp kupuju - je to česká značka, dávají si pozor na složení a pes je spokojený, je to vidět na vitalitě i srsti.
Martina Vlachová reaguje 28.1.2023 22:30
Výborné a funkční krmivo poro psa má značka Marp, kupuju ji už roky a spokojenost. Vše objednávám na https://www.marppetfood.cz/
Honza reaguje 31.7.2020 00:18
Já krmím Eukanubu a jsem maximálně spokojený. Moji psy jsou pěkní v srsti, v super kondici a plní síly a energie . A hlavně jim toto krmení chutná a mají pěkný malý " bobky " . Radím všem......vyzkoušejte EUKANUBU a sami poznáte o čem píšu......Kvalita za rozumnou cenu
Ladislav Pokorný reaguje 27.7.2020 09:55
Zkusil bych i Optima novu. není špatná a psovi chutná. taky to ale střídáme s dalšíma značkama aby se toho nepřežral
Dominik Olša reaguje 24.1.2020 09:25
Lucie: ono v podstatě Brit má skoro snad všechna krmiva kvalitní, takže záleží, co psovi sedne a co ne
Dominik Olša reaguje 24.1.2020 09:24
Karel: určitě se psovi nic nestane po tom, já bych osobně spíš šel do těch Endurance
Lucie Balášová reaguje 14.1.2020 23:27
Karel Nohel: pokud je chcete pro psa v klasické zátěži tak za mě jsou tyto super, pokud pro aktivního, pracujícího psa tak doporučuji od Brit Care Endurance.
Karel Nohel reaguje 6.12.2019 13:19
Dobrý den, váš názor na krmivo Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice. Dle srovnání na https://www.arecenze.cz/krmiva-pro-psy/ úplně nejlepší a cena pro mě relativně přijatelná. Je to ok? Děkuji
Dominik Olša reaguje 25.8.2019 23:50
ono Brit má veškeré své krmivo kvalitní, ať už se jedná o konzervy, granule či třeba ty pamlsky Functional Snack, navíc jsou všechny velice cenově dostupné
Lucie Balášová reaguje 17.8.2019 21:13
Souhlasím s Dominik Olša, jsou to ty nejlepší pamlsky a jejich granule jsou kvalitní.
Dominik Olša reaguje 29.7.2019 23:28
Jano, já mu dávám Brit Functional Snack, osvědčilo se to u něj od začátku, tak nemám důvod měnit, skvělé je, že to sežere každý pes
Jana Havranová reaguje 6.7.2019 21:32
Dobrý den, jaké kvalitní pamlsky dáváte svým psům?
Dominik Olša reaguje 2.7.2019 23:33
ty Monoproteinovky jsem zkoušel nedávno psovi dávat a neměl s nimi problém, určitě je do jeho jídelníčku zařádím více a budu mu to střídat
František Havran reaguje 9.6.2019 16:43
Už dlouhodobě krmím superprémiovou, hypoalergenní Calibrou. Jsou bez obilí, škrobů a dalších sajrajtů. Maso, rýže, vitamíny, proteiny. Pes je v kondici i v sezoně honů. A je to troufám si tvrdit za přijatelný peníz... Pokud se vezme více balení, dá se velký pytel koupit pod 1000 Kč. A vydrží ohařovi cca měsíc... V zimě dost vařím těstoviny s masem a nebo konzervou, granule jen trošku přidávám. Spíše ať má pes teplé žrádlo a dostane do sebe i trochu vody, která jinak v mrazu rychle zamrzá...
Michala Fillová reaguje 4.6.2019 13:58
Dobrý den, já dávám konzervy Brit Monoprotein. Obsahují vždy jeden druh masa,svaloviny a orgánů, proto jsou vhodné i pro psy trpící alergiemi.
Dominik Olša reaguje 28.5.2019 23:29
já dávám převážně granule(ty Fresh od Britu), ale dávám psovi i pamlsek typu salámu(Brit Premium Sausage)
Alena Nováková reaguje 14.5.2019 12:44
Dobrý den, přidáváte psům něco do granulí? Nebo krmíte jen granulema?
Dominik Olša reaguje 29.4.2019 10:51
Fresh je jednak cenově výhodné a hlavně i kvalitní krmivo pro psy, ty rád od Britu psovi dávám
Iva Kočmařová reaguje 9.4.2019 15:13
Řadou Brit Fresh krmíme taky a jak říkáte,je to takový zlatý střed za přijatelný peníz. Takže za mě proč ne.
Adam Stříteský reaguje 26.3.2019 02:33
Fresh dávám dlouhodobě, zaměřuji se především na krmivo, kde je vysoký obsah masa, někdy i Fresh vynechám a dám psovi Carnilove, to je také kvalitní krmivo
Dominik Olša reaguje 17.3.2019 23:05
Dano, Fresh psovi chutnají už jak dlouho, jen mu nechci dávat jen to jedno samé krmivo, tak to střídám ještě s Pate and Meat
Gabriela Mrázová reaguje 11.3.2019 18:40
Dobrý den, náhodou s granulemi Platinum https://www.reedog.cz/granule/ někdo zkušenost nemáte, prosím? Do teď krmím Orijen, ale ty Platinum mi podle složení přijdou lepší - Čerstvé maso Iberico (z polodivokého černého vepře) 70 %, sušené brambory, sušené ryby, sušené pivovarské kvasnice, sušená jablečná dužina, lososový olej, za studena lisovaný olivový olej, za studena lisovaný olej z lněného semínka, extrakt ze slávky zelenoústé,semena ostropeřce mariánského, sušený fenykl, kořen smilaxu lékařského,sušený artyčok, řeřicha,extrakt z heřmánku, smetanka lékařská, sušený hořec, chlorid draselný Nikde jsem se bohužel žádné pořádné recenze nedočetla, děkuji :)
Ron Gordon reaguje 7.3.2019 22:25
Tak já dlouhodobě používám granule Brit - sport doplněné "domácí hovězí tlačenkou".
Dana Králová reaguje 7.3.2019 21:26
Dobrý den, a jaké jsou granule Brit Fresh? Příjde mi to jako takový zlatý střed.
Pepa reaguje 5.3.2019 10:40
Krmím masem , a kloubní výživu používám viz obrázek.
Erikoska reaguje 5.3.2019 08:36
Ahoj, granule bardog kupujeme a jsme s nima spokojeni. Jasně, pojíme to i s korzervami a kapsičkami, ale granule u nás hrají hlavní roli.
Klara Slobodova reaguje 25.2.2019 10:40
Dobrý den, my také krmíme Britem premium by nature. Mají různé příchutě, které občas měníme aby psi neměli pořád to stejné dokola, jinak velká spokojenost.
Andrea Malá reaguje 4.2.2019 22:04
No, já jsem o nich taky slyšela, ale nějak nám nesedly :( Tak jsem si právě myslela, že bychom mohli zkusit dát jiný, no. Tak třeba se najde někdo, kdo granulebardog kupuje...
Viktorie Pokorna reaguje 4.2.2019 21:04
My teda taky krmíme Britem, teď dáváme řadu Brit Premium by Nature, a psi jsou v dobré kondici. Vždycky jsem krmili těmito granulemi, jen jsme občas změnili řadu.
Andrea Malá reaguje 28.1.2019 20:17
Dobrý den/ahoj, tak nějak jsem hledala na netu, protože stále hledáme kvalitní krmivo, které by nám sedlo a narazila jsem na tyto stránky https://www.granulebardog.cz. Zajímalo by mě, zda někdo tyto granule kupuje, co o nich soudíte a jak psům chutnají? Díky moc za info!
Dominik Olša reaguje 24.1.2019 10:21
Andreo, co se granulí týče tak Brit Care ale na škodu nejsou i konzervy Pate and Meat, které mají také vysoký obsah masa
Dominik Olša reaguje 24.1.2019 10:20
já se spíše přikláním k tomuto už jen díky vysokému obsahu masa https://www.krmivo-pes.cz/psi/konzervy-pastiky-salamy/brit-dog-konzerva-pate-meat-puppy-400g/
Jů a Hele neděle reaguje 9.1.2019 09:40
https://www.markus-muhle.cz/rot-wild-15kg-granule-lisovane-za-studena-s-jelenim-rybim-a-kachnim-masem/
karel zvářal reaguje 8.1.2019 20:13
Tož nějaké pikantnější, když je to maďar, ne?-) PURINA PRO PLAN Large Puppy Athletic OPTISTART s kuřetem 12 kg
Agáta Blažková reaguje 8.1.2019 15:12
Dobrý den, doporučíte mi kvalitní granule pro štěně maďarského ohaře. Které jsou podle vašich zkušeností dobré?
Andrea Malá reaguje 3.1.2019 08:42
Ještě by mě tak zajímalo - jaké granule dáváme svým miláčkům? Na trhu je toho hodně a vyznat se v tom, jaké jsou nejlepší, je docela i nadlidský úkol...
Dominik Olša reaguje 1.1.2019 23:29
je dobré, že ten Canvit Chondro chutná, rsp. voní po jatýrkách, jelikož to stačí dát psovi třeba jako pamlsek a má "o důvod víc" to sežrat
Dominik Olša reaguje 1.1.2019 23:28
Canvit jsem kdysi dával také a psovi to do půl roku pomohlo
Erikoska reaguje 18.12.2018 08:21
Jano a nepřemýšlela jste nad nějakou kloubní výživou? Dneska jsou dostupné výborné kloubní výživy i pro prevenci. My máme třeba zkušenosti s Canvit chondro a tu teda mohu doporučit. Má chuť, která psův vyhovuje (na rozdíl od jiných...)
Jů a Hele neděle reaguje 17.12.2018 07:20
možná to bude DKK, DLK, DYSPLAZIE, pokud je to chronické, pokud to bylo jen 1x, mohl se pes udeřit. Asi bych zvážil RTG. Pak by bylo jasno,..
Jana Malá reaguje 16.12.2018 15:18
Zdravím, my zatím nějak s granulema problém nemáme. Problém co nás tak trochu znepokojuje je,že náš pes když lítá po lese, tak většinou po procházce kulhá. Stává se to docela často a nemám to srdce nechat ho celou prochazku na vodítku. Ohař přece potřebuje vyběhat. Snažím se ho hlídat, ale je jak střela. Nějaká rada?
Erikoska reaguje 28.11.2018 19:44
Supe, všem moc děkuju za info a za názory!
Jů a Hele neděle reaguje 15.11.2018 07:29
Granule jsou fajn, ale bez obilovin, hlavně sledovat množství opravdového masa, ne moučky, dále sledovat popeloviny ne víc, než 8%, alespoň nás to tak učili. Dnes je v granulích obrovský výběr, ale jedno je jisté. Granule, ať jsou jakkoli kvalitní prostě nenahradí vařené maso, tedy bílkoviny, opravdu kvalitní. Maso se může podávat vařené, dušené, syrové, ale pozor na hygienu! raději krátce povařit, jen aby se zatáhlo. Maso, pokud pes přijímá, je vhodné. Někdy pes maso shltne a vydáví, doporučuji nakrájet na menší kousky i když je pes větší. Pes hltá a elký kus by nemusel být v žaludku rozložen tak, jak je žádoucí. Může se podat i vařená vepřová nožička, ovšem dost psů po konzumaci vydáví chrupavčité části. Já to řeším rozemletím vepřové nožky a smíchám s menším množstvím granulí. Také pozor na průjem, ale to už asi víte. Tak mnoho zdaru. Psu v zátěži bych po svých zkušenostech dodal i vejce s knedlíkem. Knedlík neuškodí, jen napařit. Vejce samozřejmě syrové, opět s masem, těstovinou, či granulemi. To je asi všecko. A ještě se může doplnit strava o ovesné vločky, pozor na velká plemena, krmit třeba 3x denně po malých dávkách, hrozí torze / dilatace žaludku. Tak snad jsem trošku poradil.
Dominik Olša reaguje 15.11.2018 00:36
Violo, Endurancem jsem začínal, to ale nesklidilo úspěch, tak jsem skončil u té kachny a ta mu jede furt
Dominik Olša reaguje 15.11.2018 00:33
já dávam vlčákovi Brit s příchutí kachny, to žere pořád, přikládám i odkaz https://krmivo-brit.cz/file/nodes/product/fresh-duck.png/220x300/FIT
Erikoska reaguje 14.11.2018 21:54
Dobrý den, tak nějak jsem si tady tu diskuzi prošla a musím říct, že se docela v některých příspěvcích nacházím... Taky jsem dost bojovali, než jsem našli krmivo, které bude pro našeho labradora nejlepší. Nakonec jsem koupili granule rit, protože podle jejich složení se nám zdály jako výborná volba. A ono ano - psovi opravdu chotnají, zatím se nestalo, že by je odmítl (u některých granulí nám odmítal vůbec ochutnat...). Takže pokud někdo hledá kvalitní stravu pro psa, pak za mě doporučuju určitě Brit!
Viola Hanáková reaguje 10.11.2018 13:36
Dobrý den, my kupujem našim psům granule Brit Care Endurance - hypoalergení receptura kachna s rýží pro aktivní psy, psy v zátěži.
Andrea Malá reaguje 1.11.2018 08:39
Vážení, chtěla bych se zeptat... Babičce chci pořídit fakt hodně krmení pro psy. Na statku má 6 psů a to krmení jí docela leze do peněz. Tak jsem si říkala, že jí udělám radost a koupím jí pytel kvalitního žrádla. Koukala jsem na net a dobře vycházejí granule bardog. Zkušenosti?
Lucie Mikosová reaguje 25.10.2018 22:07
Já naší fence teď cca rok vařím a spokojenost, co se času týče - jsem na mateřské, takže mi to nedělá problém :-)
Carolka reaguje 23.10.2018 21:28
Naše fenečká kila navíc má a jediné co, tak krmíme trochu menšími porcemi granulemi právě pro pejsky s nadváhou + chodíme hodně běhat na cvičák… myslím, že je spokojená a prospívá jí to takto :-)
karel zvářal reaguje 22.10.2018 19:22
Má-li pejsan dostatek pohybu a přesto přibírá, mám prozaičtější radu: restrikci krmení, tj. snížení denních dávek. A je-li přesto stále hladný, vařené vločky s trochou mletého masa mu přibírat moc nedovolí.
Renatt22 reaguje 22.10.2018 18:27
Zkus se mrknout na Brit, já od této značky kupuju granule i konzervy. Mám takový pocit, že mají i nějaké LIGHT granulky přímo pro pejsky s kily navíc... dostala jsem na ně tip od kamarádky a už bych jen tak neměnila, kokřice nepřibírá, je v kondici, má pěknou srst, výbornou stolici, spokojenost.
Linda Kovaříková reaguje 21.10.2018 22:47
Zdravím, jakou stravu (formu) byste doporučili pro pejska s nadváhou? Přemýšlím i nad vařením, ale to by asi bylo dost časově náročné, tak nevím… Kdybyste měl někdo s čímkoli dobré zkušenosti a podělil se, bylo by to supr, díky moc.
Denisa Baráková reaguje 17.1.2018 18:19
V kvalitních granulích se podíl masa pohybuje kolem 50%, v těch, co nejspíš kupujete v marketech bych si tipnula kolem 4% a to ne masa, ale masa a vedlejších produktů - ty vedlejší produkty jsou pomleté pařáty, vnitřnosti, kopyta... vždy si čtu složení at vím že psovi dávám opravdu maso a ne jen vodu, éčka, barviva, konzervanty . Pokud chcete vybrat nějaké kvalitnější, šla bych do Husse. Za mě jednička.
Wendyy32 reaguje 15.1.2018 21:07
A mohu se zeptat v čem je to složení o tolik lepší? Je mi jasné, že složení se liší, ale nikdy jsem to nějak moc nestudovala. Přiznám se že občas kupuju pejskum granulky v supermarketu. Nedělám si zasne iluze, zvazuju že koupim něco kvalitniho. Jen me zajima v cem je tak velky rozdil.
Lada Pokorná reaguje 14.1.2018 22:59
S husse mám také dobrou zkušenost,kvalitní složení, příznivá cena. Už máme taky něco vyzkoušeno a musím říct, že našim holkám sedí fakt nejlíp. Konkrétně kupuji https://czech.husse.com/optimal-giant
karel zvářal reaguje 12.1.2018 08:12
Pane Jasenský, nebojte se té rostlinné složky v granulích (viz. pšenice). Většinou je to neviditelná mouka, takže trus je jak perník, ale ten “balast” je důležitý pro lepší trávení (pročištění střeva). Některé starostlivé paničky lítají s pejskem k veterináři, že jejich zaplácaný váleček nechce šunčičku a žere trávu!!-((samoléčitel:-)) Normálně je v trusu "nevyužitá" srst a kosti, liška spolkne myš celou, i s obsahem žaludku a střev. Potom i do krmení míchejte kolínka, vločky, rýži, mouku, hrášek... V zimě zase přidat sádlo. Ale všeho s citem, aby to pes bral a zároveň se nepřežral. On může vyzvracet i dobré granule, pokud jich zhltne přes míru. Dřív lidi krmili psy zbytky z domu, kostmi, kůží, chlebem... A psi kupodivu hlídali a pracovali. Glycidy (škrob-přísady) mají stejnou energetickou hodnotu jako maso (bílkovina) – jen to do psa dostat! Tuk má dvojnásobnou W, s ním ale opatrně, pokud pes nepracuje. Chválím za vejce a jogurty, to řada chovatelů nezná (pes=masožravec... v granulích má všechno-). Takže stravu má u Vás pestrou, určitě si nestěžuje:-)
Josef Jasenský reaguje 11.1.2018 19:53
Zdravím. Pane Zvářal souhlasím s vámi. Já v práci přímo vyrábím směsi do granulí pro psy. Granule nemám jako každodenní stravu.používám maso,jogurty bíle,vejce.atd.Mám prvního loveckého psa.Ale rok dopředu jsem četl a četl,jak psa krmit.Jenom granule opravdu není dobré řešení.
karel zvářal reaguje 11.1.2018 13:53
Je dosti smutné, že pro většinu dnešních chovatelů krmivo=granule. Doporučuji všem projít si dřívější příspěvky, zejména od L. Zumra a J. Gregora a vzít si z nich příklad. Domácí stravu nenahradí nic, zejména u štěněte nebo při větší zátěži. Proto i v dospělosti by pes měl dostávat doma připravenou stravu z kvalitních surovin (cca 50% krmné dávky), protože do těch granulí se ledaskdy namele i vyslovený odpad ("hnůj").
Denisa Baráková reaguje 10.1.2018 20:50
Já mám doma Výmaračku a krmím superprémium Husse, měli jsme problém s tím, že mi nechtěla nic jíst, ale tyhle granulky ji chutnají a zatím jsem na ně slyšela jen samou chválu. Proplan jsme taky zkoušeli, ale zvracela po něm - asi něco bude špatně... Pak jsme měli Eukanubu, ale ta ji nechutnala...
Josef Jasenský reaguje 9.1.2018 05:35
Granule nesmí být kilo pod 100korun. potom je to celkem jedno. Já jsem štěněti dával 2 měsíce Acanu a ted dávám Arden Grande. Granule by měly být bez pšenice. Pokud pes pozře dávku a ta dávka je pak v kotci na zemi,tak ty granule mu nic nedají.
Petra Kopecková reaguje 8.1.2018 18:17
Ahoj,jaké granule pro Výmarského ohaře.Acana?Proplan?Brit....Nebo znáte jiné?
Ladislav Pokorný reaguje 26.8.2017 18:47
Já všem psům dávám OptimaNovy, ted se budou přejmenovávat na Amanova, kupuju tady https://www.juko-krmiva.cz/granule-katskupS_300.php mají tam množstevní slevy... při zátěži dodám nějaké konzervy. jde o to aby granule měly více energie a to mají. když zamíchám ještě s konzervou tak prosperujou parádně.
Bara Plojhová reaguje 25.6.2017 21:00
My krmíme Ankou - https://www.zooo.cz/anka-maintenance-20kg-P9042/.
Tereza Nešťastná reaguje 11.4.2017 10:31
My máme taky super zkušenosti s Britem. Jak už tady někdo psal - mají fakt velký výběr podle velikosti, věku a výkonnosti psa. Brit Premium Sport je pro psy v zátěži super.
David Záleský reaguje 27.3.2017 23:13
Dane, já optimanovu kupuji 7. měsícem a naprostá spokojenost, myslím, že od nich jen tak neustoupím
David Záleský reaguje 27.3.2017 23:11
Kupoval jsem psovi několik druhů granulí, ale taky mu nejvíce zachutnali právě optimanovy, přesněji ty s lososovou příchutí
David Záleský reaguje 27.3.2017 23:11
Když to řeknu s nadsázkou, tak juko jsou pro mě srdeční záležitostí, vždy tam měli to, co jsem zrovna potřeboval a to nemluvím o perfektní práci personálu
Jaroslav Zahálka reaguje 2.3.2017 21:36
Dane, jaký máš zkušenosti s juko-krmivy ? u mě je to právě všelijaký takový
Jaroslav Zahálka reaguje 2.3.2017 21:35
Co se týče obchodu juko-krmiva, tak tam často pořizuji krmiva, už jen díky tomu, že sídlí poblíž mému bydlišti.
Jaroslav Zahálka reaguje 2.3.2017 21:33
Náš retrívr má nejradši granule, tak mu pravidelně kupuji kvalitní optimanova granule, stejně tak jako kolega Dan.
Daniel Šluk reaguje 28.2.2017 23:32
Petře, já mám nejlepší zkušenosti prozměnu s granulemi Optimanova, kterýma krmím mé psy 2. rokem.
Daniel Šluk reaguje 28.2.2017 23:31
Našim mazlíčkům kupuji jen kvalitní žrádlo, vše objednávám z obchodu juko krmiva
Jů a Hele neděle reaguje 1.1.2017 18:29
v období naháněk? syrové maso, ovesné vločky, tvaroh, cukr a vejce
Petr Smutný reaguje 20.11.2016 17:21
Výborná zkušenost s granulemi Taste of the Wild High Prairie Canine, krmím již 3roky IS.Dokonce nedávno v D-testu jako druhé
Jů a Hele neděle reaguje 29.10.2016 16:59
Myslim cokoli, co psovi nedela problemy, ne moc a ne malo. Kolikrat je lepsi knedlik s vejcem, nez granule. Drive psi vyrustali na uplne obycejnych domacich jidlech a vyrostli z nich pekni, silni psi. Dneska je vsecko moc prumyslovy a kolikrat kvalita neodpovida cene a naopak. Osobne krmim granulemi ale krmim take varenym masem, testovinami ryzi atd,.. Ovoce a zeleninu davam syrovou od stenete a neni problem. A nebo jinak. Budes davat jen granule a najednou zjistis, ze pes hubne a zacina stradat, je to tim, ze mu to prestava chutnat. Prirovnal bych to k tomu, jako bys jedl cele mladi, dospelost a stari jen veprove rizky. Ze zacatku chutnaji a potom uz je nechces taky ani cejtit, takze? Je dobry davat granule, ale stridat to i necim jinym. Je to jen muj nazor, nikoho k tomu nenutim to tak delat. Musis vedet sam. Rozhodne ty granule nejsou jen o cene, pokud gramule budes kupovat, stridej je po pytli a vzdy ke konci smichej s novymi. A hlevne kontrolovat etikety se slozenim. Nektere granule neobsahuji ani 30% masa, bilkovin. Jsou plne ecek a soli,.. Takze bacha na to a moc popelovin taky neni to spravny. Takze je to opravdu na tobe, Zdar
Daniela Haluzová reaguje 25.7.2016 22:36
Zdravim:) Kupujete někdo krmivo pro psa na faraonpetfood?
reaguje 5.10.2015 14:47
Pokud mohu poradit tak jedině AATU. Podívejte se u výrobce na to složení ( http://aatu.cz/ ). Je to nadupané krmivo pro lovce. Krmil jsem Carnilove a ten je taky dobrý, ale po AATU se mi zdá, že ten pes je živější a dravější. Takový větší elán do života :) Záleží jak co komu sedne. Poslední dobou lidi hodně barfují což je úplně nejlepší, ale ne každý má tolik času :)
reaguje 1.9.2015 11:14
Dobrý den, asi by to chtělo hodně masa. Doporučuji Carnilove pro pořádný šelmy. 70% masa a lesní bobule se zeleninou, žádný brambory, pšenice atd.
Martin Ležák reaguje 19.1.2015 13:13
Dobrý den, já krmím foxla Delikanem a spokojenost. V jeho dospělosti na ně taky určitě přejdu.
Tereza Heráková reaguje 5.9.2013 20:19
My krmíme naše feny Bozitou Robur,vybíráme podle dané zátěže-štěňata apod. nejvíce jim chutná Bozita Robur Genuine Salmon & Rice a vaše podmínky nejlépe splňuje Bozita Robur Performance.
Roman Ščerba reaguje 19.8.2013 09:53
Tak jsem nakonec koupil Brit Premium Sport.Psům chutnaji.Díky všem za rady.
Pavel Fišer reaguje 8.8.2013 21:03
Já také krmín moji jezevčici (Brit premium), - max. spokojenost, když teda nemám navařeno...
Jindřich Šimara reaguje 8.8.2013 13:48
Taky jsem si prošel anabází různých druhů od Anky,přes různé věhlasné značky a skončil u Brita.Fakt jak píše Leon dobré.
Ondřej Zahradník reaguje 8.8.2013 10:15
Krmíte někdo Proplanem a nebo Purinou??
Ondřej Zahradník reaguje 8.8.2013 10:14
Pozor Pozor!! Hlavně s vím miláčkům nedávejte fitmin.Dneska mi kámoš řikal že má kamaráda kterej má takovou větší farmu.Že mu tam přijel chlap z fitminu a chtěl obilí a on mu řikal že to obilí je na vyhození že tam mněli problém s ňákym broukem a on mu řek že mu to nevadí že to stejně daj jenom do granulí!!! A proto fitmin ne.
Leon Zumr reaguje 8.8.2013 09:37
Ondro to bych svým psům nedal jednou jsem si k tomu čuchnul a stačilo když něco levnějšího tak třeba toho modrýho brita dělají kompletní řadu od štěněte po důchodce a beru to pro souseda a laboš vypadá dobře.
Ondřej Zahradník reaguje 7.8.2013 21:20
Dobrý den zajímalo bymně jaký máte názor na granule Hubert? Budu mít štěně tak se chci zeptat jaké granule bych mu mněl dávat vím že pro štěňata ale zajímá mně značka.Děkuju
Sojka reaguje 7.8.2013 17:39
Leone, to ne, sice krokodyl dominantní, ale jinak životní pes, takovýho už na prasata nikdy mít nebudu, lovil pro mě a prase by na mě nikdy nepustil. Srdce bojovníka, malý postavou, ale jinak..... Co se krmení týče, tak můj známý veterinář tvrdí, že syrové je nejpřirozenější potrava pro psa. Já dávám mimo sezonu granule a při zátěži přilepšuji, vařený + zelenina + šrot. Ale to musí čuba makat :-). MS
Leon Zumr reaguje 7.8.2013 16:03
a k barfu klasickej barf psům který makaj nestačí musí se přidávat obiloviny jinak to neustojí ani když jsem dával 1kg masa denně feně která má 20kg tak byla jak žiletka proto přidávám kukuřičný a ovesný šrot který ráno zaleju vařicí vodou nechám přejít varem a do večera to nechám nasáknout pak to zamíchám s masem a zeleninou někdy dávám těstoviny Trope se řasou nakonec vitamíny kupuju kompletní od bosch a psi jsou v pohodě a makaj a žádný nemám problémy jako když jsem krmil granulema a každej pes měl jiný
chasse reaguje 7.8.2013 15:53
Taky jsem zkoušel a skončil jsem u Calibry, pes to už 4 roky hltá s požitkem, třeba Sportmix mě nechtěla vůbec žrát. Srst lesklá, v sezóně honů a naháněk krmím 2x denně, ráno jen hrst, večer zbytek dle tabulky rasy a zvýšené zátěži. Vše je samozřejmě o ceně. Calibra cca 1000 Kč pytel 15 kg.
Leon Zumr reaguje 7.8.2013 15:44
Milane tak že to byl klasickej aligátor co si lovil pro sebe :-) taky jsme kdysi podobnýho doma měli kdybych ho zabil tak si stejně dělal co chtěl tak že nikdy více raději aligátorku ty jsou pohodovější :-)
Leon Zumr reaguje 7.8.2013 15:41
dovezou zdarma to znamená že neplatíš dopravu :-))) třeba vetamix to má za nákup nad 1200kč ale těch prodejců je víc mě teda nejvíc vyhovuje ten vetamix protože má všechny druhy masa.Ještě beru pro kamarády tak se občas dostanu i na slevu a každá koruna dobrá:-)
Kamil Plíšek reaguje 7.8.2013 14:54
http://olima.webnode.cz/ Zkus Romane tohle
Roman Ščerba reaguje 7.8.2013 14:08
Díky všem za rady určitě nějaké granule vyzkoušim.
Roman Ščerba reaguje 7.8.2013 14:06
Taky bych bral nějaký kontakt na maso.
Sojka reaguje 7.8.2013 13:59
Leone, ja měl jezevcika drsnaka, kteryho jsem hodne drzel na syrovym a nacinal. V kotci v zivote nebyl, normalni domaci krokodyl prevleceny za jezevcika:-), dominantni. Podle me na tom něco je. MS
Pavel Hudec reaguje 7.8.2013 13:58
Leone, to ti dovezou maso zadarmo, nebo jen neplatíš dopravu ? Pokud znáš takové firmy, které ti dovezou maso zadarmo, tak sem s nimi.
Pavel Hudec reaguje 7.8.2013 13:58
A ještě jsem zapomněl, já osobně, když nemám maso, krmím Hubertem.
Pavel Hudec reaguje 7.8.2013 13:56
Leone, to ti dovezou maso zadarmo, nebo jen neplatíš dopravu ? Pokud znáš takové firmy, které ti dovezou maso zadarmo, tak sem s nimi.
Lukáš Šedivý reaguje 7.8.2013 08:11
Já jedu na Happy Doc ale chce to tu vyšší řadu 30/20 krmněj to například i Písecký policajti
Ondřej Procházka reaguje 6.8.2013 22:26
Leon: Já vím co je BARF a líbí se mi to. Už jsem o tom něco přečetl a zajímaly by mě "bojové" poznatky. Jak se pes chová při přechodu na barf-dietu, jestli to má vliv na jeho výkon a tak.
Marta Kunešová reaguje 6.8.2013 20:40
Calibra také nejou špatné granule,moje zkušenost......
Leon Zumr reaguje 6.8.2013 19:38
a co myslíš Ondřeji že je Barf je to přirozená potrava syrový maso a příloha. Jenom dnes na té jakoby novince kvanta chytráku vydělává protože je spousta žroutů reklam a nejlepší jsou takový odborníci co pak ještě tvrdí že lovecký pes nesmí dostat syrový maso protože pak bude načínat ale že načínají kotcáci kteří nemají ujasněný postavení ve smečce a loví pro sebe to už inteligenti nechápou :-))))))))))))
Ondřej Procházka reaguje 6.8.2013 17:09
Není to OT, takže se zeptám-máte tu někdo zkušenosti s BARFováním? Poslední dobou se o to zajímám a přijde mi to jako dobrý nápad.
Erika Doležalová reaguje 6.8.2013 16:25
Mám velmi dobrou zkušenost s Acana Sport/Agillity.
Leon Zumr reaguje 5.8.2013 23:19
dneska není s masem problém je dost firem co to zdarma dovezou až do baráku tak že už několik let jenom syrový maso a přílohu když víc makaj tak přidám víc rybiny a vepřový sádlo
Pavel Fišer reaguje 5.8.2013 21:07
Aha, tak já takový problém nemám, protože mám pod barákem jatka, jinak granule asi Eucanuba, Acana, ale také záleží co pejskovi bude chutnat :D hodně štěstí pří výběru! :)
Roman Ščerba reaguje 5.8.2013 18:02
Pavle,to já většinou taky,ale ořez se špatně schání a řezníci ho nechtěji moc nechávat.Melou to do všeho možného.Měl jsem namysli spíš nějaké dobré granule za rozumnou cenu.
Pavel Fišer reaguje 5.8.2013 17:45
Já psovi jedině vařím :)
Roman Ščerba reaguje 5.8.2013 17:15
???