ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
15 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen z 13. ledna Křivoklát
Jelen z 13. ledna Křivoklát
vloženo: 22.2.2017 11:00
autor: Radim Pátek

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

Nejsilnější jelen p.Váchala
Nejsilnější jelen p.Váchala
vloženo: 16.2.2017 08:57
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 232869 fotek (7 dnes)
  • 7937 videí (0 dnes)
  • 332 odkazů (0 dnes)
  • 8867 inzerátů (6 dnes)
  • 285 diskuzí (0 dnes)
  • 748182 komentářů fotek (31 dnes)
  • 12929 komentářů videí (0 dnes)
  • 3289092 hlasování fotek (80 dnes)
  • 56414 hlasování videí (0 dnes)
  • 37582 registrovaných uživatelů
    3 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Diskuze

Kulovnice Sako 85

Benedikt Čermák vložil 8.10.2012 20:25
Jaké máte zkušeností s toudle kulovnicí ? Rád bych se něco o ní dozvěděl. Děkuji za odpovědi!
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Jirka69 reaguje 11.12.2019 22:51
Ahoj všem. Uvažuji o kulovnici sako 85 black wolf. Po oslovení dovozce jsem se dozvěděl že čekací doba je jeden rok. Šílené.
Josef Vyskočil reaguje 7.4.2019 20:00
Trochu oživím téma chci pořídit synovi sako 85 bavarian otázka hlavně na majitele klidně do SZ nějaké neduhy této flinty, které nejsou na první pohled vidět ??
Vladimír Krasula reaguje 17.8.2013 21:35
Dobrý večer p. Orlický, mohl by jste upřesnit v jaké ráži, máte to SAKO. O jednu ráži v SAKU se zajímám. Díky moc za upřesnění.
Robert Orlický reaguje 8.6.2013 18:49
Uvedenú zbran vlastním v trochu netradičnej ráži už nejaký ten pátek a nestažujem si.Vyberal som medzi Sauerom TOUTO ZBRANOU,U MNA sako JEDNOZNAčNE VYHRALO.cO SA TýKA KOROZIE,ZBRAN Už ZMOKLA VIACKRáT,PRíDEM,NECHáM VYSHNUT,OšETRíM ZVONKU ,Z VNúTRA A ULOžíM DO TREZORU.PRE ISTOTU MáM V TREZORE VRECKO SO SILIKAGELOM,ale koroziu zatial nepozorujem nikde a to strielam hodne aj strelnicu-vystrelených podla denníka cez 1450rán.
Josef reaguje 12.11.2012 18:31
Jsem rád že se mi ji podařilo prodat.
Leon Zumr reaguje 28.10.2012 19:29
zase tapoměli dát tabletky že jseš pořád mimo realitu,asi by to chtělo změnit statného ošetřovatele :-)))
Miloš Tulis reaguje 27.10.2012 19:46
nechajte ho chlapci tak nema to vyznam su to bludy čo piše
Leon Zumr reaguje 26.10.2012 20:12
řekl bych že už hodně dlouho vejce nemáš proto meleš pořád takový kokotiny místo aby jsi se staral o pořádnou babu :-))))))))))
Vladimír Krasula reaguje 22.10.2012 22:02
Dobrý večer, je to tak, jak píše Leon Zumr, SAKO s levým závěrem je novinka na rok 2012 v provedená Hunter, délka hlavní 570 a 510 a ráže až po SAKO 9,3x66.Volal jsem do DETEXu Přerov, zboží dostali, minulý týden, ale s levým závěrem né.
Pepin z Hané reaguje 22.10.2012 18:32
Dobrý večer bohužel zmíněnou kulovnici sako nevlastním ale vlastním již tu zmiňovanou kulovnici značky Rossler tian6 mam ji již výce jak 3 roky v ráži7x64 z výměnnou hlavní6,5x55se a za tuto dobu se nevyskytla jediná závada nebo selhání zbraně!!a černění zbraně taktéž v pořádku za celou dobu se na zbrani nevyskytl jediný flíček nebo snaha rezivění .O zbran je třeba se starat ať je za 1000 nebo za 1 000000kč z me osobni zkušenosti ji mohu z klidným svědomím doporučit !! po strance přesnosti taktéž .Lovu lesu zdar!! :))
Ondřej Procházka reaguje 22.10.2012 13:19
Leon Zumr: A jo. Pravda. Díky.
Leon Zumr reaguje 22.10.2012 09:20
stačí se podívat na stránku výrobce http://www.sako.fi/sako85models.php?hunter_lh
Ondřej Procházka reaguje 21.10.2012 21:57
Vladimír Krasula: Dobrý večer. V souvislosti s naší korespondencí jsem se chtěl zeptat-jak víte, že se Sako začalo vyrábět v levostranném provedení? Já to nemůžu nikde najít a myslím, že by to několik místních "levorukých" diskutérů taky zajímalo. Díky O
Vladimír Krasula reaguje 21.10.2012 21:47
A co tak, se vrátit k tématu ??! Osobně se o kul. Sako zajímám a jen s ohledem k její nedostupnosti na trhu v ČR jsem začal uvažovat o TICE(KA), ale v zápětí jsem zjistil, že je to taky téměř nemožné se k ní dostat. Cenově k té TICE již jde jen níže zmiňovalý ROESSLER a ANTONIO ZOLI. Nicméně dejte nějaké reference možná se oplatí čekat na to SAKO. A abych nezapoměl CHCI SE OMLUVIT ZA SVŮJ PŘEDEŠLÝ PŘÍSPĚVĚK KDE JSEM SE NECHAL UNÉST JEDNÍM !!!!! "DISKUTÉREM" Na Slovensku jsem byl 2 roky na vojně a není rozdílu mezi Čechy a Slováky, je jen rozdíl mezi lidmi, jsou stejně tak dobří jako zlí.Prepáčtě.
Rado Bielik reaguje 20.10.2012 12:11
Karle - to čo tu pán Edu predvádza sa skôr podobá "neverending story". Nekontrolovateľný prúd vymyslených príbehov, bez vlastných skúseností, ktoré presadzuje ako jedinú pravdu. Našťastie "lož ma krátke nohy" a tak teba ako aj dalších Českých kolegov chcem upozorniť , aby vyjadrenia tohto jednotlivca brali s poriadnou dávkou " rezervy"... Vieš tvoj dedo také veci rozprával po pár pivách, no tento človek to myslí uplne vážne triezvy, pri plnom vedomí. S tými jeho potulkami po svete a Americkým pôvodom je to tiež len s polovice pravda, ale o tom snad až nabudúce...
Rado Bielik reaguje 20.10.2012 11:57
František - poprosím ta , neurážaj "vola" ten je minimálne o jeden level vyššie ako tu spomínaný Edo. S tým SPCE si nelám hlavu, on to robí umyselne, aby odvrátil pozornosť a prišil ti niečo čo si nepovedal. To robí vždy ked je pristihnutý pri klamstvách a nevie kam s "konopy".
lovec007 reaguje 20.10.2012 11:16
edu ty si fakt kus vola, kde píšem že ládujem do rosslera SPCE? Ja rosslera nemám a ani by som si ho nekúpil. Pozri sa poriadne na fotky čo som dal v odkaze a uvidíš, že to nieje strela SPCE, ale pravdepodobne norma vuklan, ktorú tak veľmi ospevuješ...
karel zvářal reaguje 19.10.2012 11:42
Tolik jsem se těšil na další pokračování komiksu...jako dítě jsem miloval dílo O. Sekory, měl to odkoukané ze života. Narodil jsem se jako Čechoslovák, takže o procentuálním zastoupení výjimek z jedné či druhé strany Javoriny vím své, je to fifty-fifty. Aj můj děda, když si dal pár piv, tak tvrdil, že je Američan. Nebo: "já su z Prahy!"...Mýlit se může každý, názory bývají různé, ale nic se nemá přehánět...Na dnešním trhu neobstojí zbraně na jedno použití. Jsou horší a lepší, ale šunty určitě ne. A i superzbraně se musí opečovávat - vizitkou není cena, nýbrž vzhled a funkčnost. Myslivosti zdar!
lovec007 reaguje 19.10.2012 09:38
edko vševedko, už si spokojný? mám doplnené celé meno. ak sú tvoje lesnícke znalosti na takej istej úrovni ako z oblasti zbraní a streliva, tak spánombohom nemecké lesy.DDDDDD Rossler je fakt lepší ako Sako, ponúka aj nadštandartnú službu v podobe oškretia strely náboja po vybratí z komory http://www.loveckeforum.info/viewtopic.php?f=2&t=141&start=180 http://lukajsik.rajce.idnes.cz/6,5x55_SE/#IMAG0140.jpg A vy ostatní, čo máte Sako, po každej vychádzke guľovnicu dobre natrite olejom, aby sa vám nestalo, že vás zhrdzavie, až vám zostane iba pažba....
Vladimír Krasula reaguje 18.10.2012 21:55
Zdravím, všechny diskutéry a zejména Eduarda Žákovice, je to typický Slovák, kterých jsem na vojně poznal spoustu : trepe a trepe a trepe kokotiny a sám tomu neverí.
Ondřej Procházka reaguje 18.10.2012 19:29
Eduard Žákovic: Ani to, bohužel, není pravda. Bohužel pro vás, samozřejmě:). Krabice obsahuje: zbraň, háčky na řemen, zásobník a kliku závěru.
Ondřej Procházka reaguje 18.10.2012 17:18
A pro ostatní: Já mám Sako doma. Používám ho a tu zbraň znám. Komu se líbí, klidně a beze strachu si jí kupte. Není pravda, že povrchová úprava je špatná. Je to přesná a kvalitní zbraň, které Rössler nesahá po pás v ničem (povrchovka, spoušť, pojistka, celkové zpracování atd.).
Ondřej Procházka reaguje 18.10.2012 17:13
Eduard Žákovic: Je úsměvné, jak snadno se necháte ovlivnit tím, co vám kdo nakuká. Nezlobte se na mě, ale věřím už dnes tomu, že neznáte nikoho, komu by zkorodovalo Sako. Jen z doslechu, a to ještě od jednoho člověka, který dosud nebyl schpen dodat rozumnou fotodokumentaci. A pokud jí má, tak co čekal, když dá mokrou zbraň na X hodin do pouzdra. To by chytl povlak i ten slavný Blaser. Nemyslím to nějak špatně, ale s vámi se dost špatně diskutuje. Vím, že máte mnohem větší a hlubší zkušenosti z praxe, než já a máte k lecčemus co říct. O tom nepochybuji. Jste taky podtatně starší. Ale bezhlavým propagováním toho, o čem jste sám přesvědčený dráždíte zbytečně dost lidí. K tomu se ještě přidá datlování mouder z blaser.de a výsledek je jenom ten, že vzbudíte úsměv na tváři popřípadě nas..ní ostatních a vypovídací hodnota příspěvku je stejně 0. Lovu Zdar!
Michal Kulich reaguje 15.10.2012 21:44
No musím reagovat na tu tikku kterou vlastním a jsem s ní nad míru spokojen. Když dojdete z revíru a orosíse, neutřete ji, tak vám hned vyběhne liška na lauf. To se mi stalo jednou a dávám si na to pozor, aby bylo vše dobře naolejované. Já si ale myslím, že o zbraně snad každý pečuje a nechová se jako h...do!!! Vlastní ji u můj otec a ten nemá také žadné problémy. Je to jen o přístupu.
lovec007 reaguje 15.10.2012 14:53
EDU ty stále iba trepeš hlúposti!!! Koľko je prípadov, že Tikka alebo Sako skorodovali? Koľko si ich videl zkorodovaných??? Desiatky?Stovky? Omieľaš tu jeden prípad, keď chlapec nechal mokrú guľovnicu Sako zavretú niekoľko hodín v puzdre. Čo myslíš, ako by vyzeral tvoj slávny gulobrok Sabatti, na ktorom ti puškár minimálne 2x zvaroval rozletované hlavne alebo Rossler, o ktorom tvrdíš, že je to špičková guľovnica?
Ondřej Procházka reaguje 14.10.2012 20:44
Eduard Žákovic: Nevím, jestli za 1700E, já ji kupoval za trošku víc, faktem však je, že po roce používání je povrchovka jak byla před rokem v obchodě. Na lovuzdar.sk je, pokud vím, 1 uživatel, který s tím měl problém. Hodnotit podle toho všechny produkty značky je to stejné, jako hodnotit ten Blaser podle toho, že 2, 3 rozbil hubu. Tenhle příklad uvádím proto, že vím, že jste se na slovenských stránkách kvůli tomu čertil. A já vám dávám za pravdu. Nejde hodnotit zbraň podle několika problémů uživatelů. 4 s rozmlácených ksichtem na 100.000 spokojených. Stejné je to s tím Sakem. Nesmysl.
Ondřej Procházka reaguje 14.10.2012 14:44
Pane Žákovic vy si trošku cintáte pentli, ne? Pokaždé nějak jinak;). Edu, 28.6.2011 o 21:22 sako je výborná zbraň o tom nepochybujem . Kaliber od W270 do ... je ok Z lovuzdar.sk.
Leon Zumr reaguje 14.10.2012 13:22
dolož aspoň jeden příklad místo pohádek ! stačí i foto
Roman Skřejpek reaguje 13.10.2012 22:49
Osobně by mne také zajímalo,jak to je doopravdy s touto zbraní této značky.
Roman Skřejpek reaguje 13.10.2012 22:41
Osobně by mne také zajímalo,jak to je doopravdy s touto zbraní této značky.
Ondřej Procházka reaguje 12.10.2012 17:07
Já jo. Psal jsem vám do osobní pošty.
Benedikt Čermák reaguje 12.10.2012 16:33
Neříkejte že ji nikdo nevlastní !