ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
15 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje.
Jelení říje.
vloženo: 17.10.2020 22:43
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

...
...
vloženo: 23.1.2012 15:53
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 233353 fotek (11 dnes)
  • 7958 videí (0 dnes)
  • 332 odkazů (0 dnes)
  • 8886 inzerátů (1 dnes)
  • 284 diskuzí (0 dnes)
  • 749009 komentářů fotek (24 dnes)
  • 12932 komentářů videí (1 dnes)
  • 3293440 hlasování fotek (195 dnes)
  • 56450 hlasování videí (0 dnes)
  • 37651 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Diskuze

Prezident a myslivost

Tomáš Volf vložil 27.1.2013 13:38
Kdo z nás myslivců volil Zemana souhlásí s vládou Palase a Kostečky v ČMMJ.
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
david mynář reaguje 25.1.2024 10:55
já jsem naopak pana zemana volil, aspoň budeme mít příspěvky alkoholu navíc
Jan Horáček reaguje 1.2.2016 20:31
Téma v zadání už je opravdu neaktuální. Máme nové vedení ČMMJ, o tom by mohla padnout nějaká věta.
Martin Medek reaguje 1.2.2016 10:26
Borci běžte raději krmit, nebo dělat něco užitečné pro myslivost a politiku sem laskavě netahejte, tu si řeště v hospodě u piva!!
Bohumír Novák reaguje 1.2.2016 08:37
Neříkal Lalok, že bude lidi spojovat?
Ellhenický Petr reaguje 1.2.2016 07:28
Otázka byla položena před třemi roky,tak nevím, proč se k ní vracet. Každá taková otázka to tu rozdělí a je to záminka k napadání a proto jsem proti jakýmkoliv podobným otázkám, aby se zde řešily.
Jiří Wenzl reaguje 1.2.2016 00:22
Jděte s tím k šípku...to je jako volba mezi divočákem v šípkové omáčce a s knedlíkem se zelím.
Rainer reaguje 31.1.2016 17:58
Zemana jsem nevolil, ale zaplaťpánbůh,že tam není Karel. To bychom tady už měli černejch.... SuperKarel se v tomto směru vyjádřil vícekrát a jednoznačně, např. "Přijměmě uprchlíky ať nejsme v EU za potížisty." Jinak mi není jasná souvislost mezi Zemanem a Palasem/Kostečkou. Ale možná že nemám dost informací.
Ladislav Stašek reaguje 31.1.2016 17:57
Proč na takové téma vůbec reagujete?Nechápu.
jezevec2 reaguje 31.1.2016 16:23
:-)
Jiří Šrom reaguje 31.1.2016 13:46
Bože, jak hluboko jsme klesli. Demagogie a zcestnost, spolu s deinpretací, hraničící až s dezinformací. Tohle téma rychle opustím, neboť presstituce mám dávno plné zuby.
Zdeněk Cedidla reaguje 31.1.2016 13:35
Politiku na tyto stránky nezavádějte.Na druhé straně co se týče ČMMJ tak souhlasím s panem Tesařem a některými ostatními.Ale problém začíná již na Omsech,kde si určitá skupina lidí,mezi sebou volí a doplňuje do jednotlivých funkcí pouze své kamarády a známé.O činnosti Omsu se normální členové za celý rok ani nedoví akorát tak ke konci roku když chtějí zaplatit členské příspěvky.O tom,že by měly probíhat nějaké volby řadoví členové sdružení ani nejsou seznámeni.Takovýmto stejným způsobem se volí i do vrcholných orgánů ČMMJ.Tak že ,zde platí plaťte příspěvky a co se děje na Omsu a v ČMMJ se nestarejte.Proto se nedivím,že dochází k takovému úbytku členů ČMMJ.Myslivost vykonávám od svých 18 let,to je celkem už 34 let takže si myslím,že situaci dokážu posoudit a odhadnout.
Jiří Zábran reaguje 31.1.2016 00:15
Povím to tak jak to je, v našem Ms je nepsaný zákon,ten kdo začne jakou koly politickou debatu je povinen položit na stůl lahev dobrého červeného vína , ten kdo přesto chce pokračovat musí dát 3. Lovu zdar.
Jan Tesař reaguje 17.9.2013 13:40
Vážení kolegové, naprosto souhlasím s kolegy Novákem a Lengyelem. Tady se nemá diskutovat o ptákovinách (např jestli jeden pije a druhý se počurává) ale o myslivosti. A pokud jde o současné vedení ČMMJ myslím, že změna je nezbytná. Je jen otázka aby byla k lepšímu. Já osobně mám s orgány ČMMJ jen špatné zkušenosti. Bylo by to na knihu............. A také se zamyslete, jak se do čela ČMMJ zmiňovaní pánové dostali. Vždyť svým způsobem jsme je zvolili my všichni. Volí přece delegáti OMS a na okresních sněmech se odsouhlasí kandidát. Takže napřed si musí každý udělat pořádek "doma", jinak to nepůjde! To je třeba si uvědomit, udělat a nepindat na těchto stránkách !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KAREL PODLEŠÁK reaguje 17.4.2013 22:39
Pánové a dámičky nechte prezidenta prezidentem.Ten nám nepomůže. Volte do Prahy jiní vedení ,jinak budeme politická strana. Palas 5 let myslivcen a hned je předseda ČMMJ. Papež 5 let myslivec a je místopředseda ,kde teda je úpravda v prezidentovy ne ne ne
Jaromír Švorc reaguje 13.2.2013 14:34
Mně osobně jsou více sympatičtí lidé ,ať z politiky nabo z veřejného života,kteří se raději zabývají myslivostí nebo s ní alespoň sympatizují, než třeba tenisem....
Opička Makak reaguje 6.2.2013 18:59
S jidášem Palasem nikdy.
Jiří Lengyel,starší reaguje 29.1.2013 20:33
Tomáš-1*
Tomáš Novák reaguje 29.1.2013 18:30
Pánové když se podíváte na monitor vlevo nahoře je velkým písmem napsáno myslivost a lovectví,vidíte to?Na nechápu co je doprdele komu potom koho sem volil nebo nevolil tady se má debatovat o myslivosti tak nechápu proč sem nějakej imbecil sere politiku.Tyto stránky navštěvuju proto,abych se odreagoval ,když nemůžu zrovna do lesa.Proto prosím aby si páni s takovejma debatama šli na jiný stránky DĚKUJI.
Michal Ukropec reaguje 29.1.2013 14:11
Já volil Karla, i když mám informace z první ruky jak to jeho synátor myslivecky vede. Každopádně jsem přesvědčen že se senem ani s jádrem mi ani jeden nepomůže. Jeden na to nemá věk, a druhý má velké problémy se pohybovat i po hotelu. Takže lesu lovu a hurá do lesa.
František Havran reaguje 28.1.2013 19:23
Patriku, u nás dneska napadlo 20 cm... On není ani tak problém sníh. Tady ale před dvěma týdny dost pršelo je tu na sněhu krusta. Jednak se o to zvěř zraňuje a jednak se hůře dostává na zelenou trávu a osení... Proto přikrmujme, jak jen to jde....
Tomáš Volf reaguje 28.1.2013 19:11
Pane Pintnere, já jsem také vystuoupil již v roce 2009. Protože jsem za stavu, který trvá do dnes odmítal být členem této organizace. A nebyl jsem zdaleka jediný. V mém okolí vystoupilo cca 60% členů, ale pánům to pravděpodobně moc nevadí, jinak už by se něco muselo stát. Ale něco přeci jenom udělali, zvýšili příspěvky řadovým členům.
Radek Pintner reaguje 28.1.2013 17:48
Lukáši,kdyby vyhrál Karel tak zas budou držkovat Zemanovci.Na něco na netu bych se neodvolával,Tomáši,pokud se pletu tak mě opravte,pokud vystoupí z čmmj většina stávajících členů, Halali včetně Palase bude mít velký problém a mělo by to nastartovat změny a hlavně diskusi.Pokud ale budeme pouze držkovat na netu co je blbě a co změnit atd.tak se s největší pravděpodobností stane prd.Příspěvky js nou,a platy je a toyoty mají tak co.Proto jsem vystoupil a čekám,až se hnou ledy.A nějaký Zeman se o myslivce stejně starat nebude.Takže je to na nás.zkusili jste si někdy spočítat jaké miliony jim z příspěvků plynou?A co reklamy a sponzoři?Takže dobrý kšeft.Neříkám,že nic nedělají,ale připomínek z řad myslivců jsem už slyšel mraky.Spousta kolegů co z ČMMJ vystoupila by klidně zůstala,ale ne za stávajících podmínek.Chce to změnu.
Lukáš Vápeník reaguje 28.1.2013 06:53
http://www.novinky.cz/domaci/291440-osobnosti-vzkazuji-zemanovi-ze-jejich-prezidentem-neni.html To je tak pro ukázku. Jinak už s tím končím. Pane Volf je toho mnoho, zkusím něco napsat večer. Dnes mě čeká perný den.
Tomáš Volf reaguje 27.1.2013 21:00
Tuto diskuzi jsem založil jako návaznost na diskuze, které neustále dokola řeší problémy naší největší myslivecké organizace, kde se většina z nás k ní staví dost skepticky.Chtěl jsem, aby si někteří lidé uvědomili, že Palas je v SPO a dokud bude Zeman na hradě, tak můj názor je ten, že Palas bude v Jungmance. (Nepoužil jsem jediný vulgární výraz, ani nikoho neurážím. Pouze vyjadřuji svůj názor a basta).
Patrik Falešník reaguje 27.1.2013 20:59
U nás teda není velká sněhová pokrývka.Skoro žádná ale berou jak o duši. Jen ať si dají. Když je co, a má jim to kdo zanést, je to super.
R V reaguje 27.1.2013 20:38
Jo a k věci, volba prezidenta a činost ČMMJ je asi nebe a dudy.
R V reaguje 27.1.2013 20:37
Hoši hoši, jak malí kluci, radši jsem p. Vápeník hoďte něco od Kostečky, co by nás mohlo zajímat. Děkuju...
Mojmír Tvrdý reaguje 27.1.2013 20:35
Taky tak páni kolegové dnes sem byl u krmelců dvakrát, poprvé s akučkem a vruty, jelikož jsem blb nechal tu fůru sněhu tak a pod tíhou se mi krmelec trošku rozjel,tak jsem to byl opravit. A i když jsem byl zasypat a dotlačit seno v pátek,(chodím dvakrát týdně) tak jsem zjistil, že je polovina sena fuč a jádro úplně, Hold holky berou jako hrom. Tak jsem se otočil a jel zpět pro seno a jádro. Krásná procházka po hlubokém sněhu jen co je pravda byl jsem mokrý jak vrata od chlíva :-D. Jinak naprostý souhlas s kolegou Frantou, Zeman ani Trautenberk „jejda co to píšu chci říct“ Schwarzenberg nám nezakrmí!! http://www.youtube.com/watch?v=em0SL8aAdKU
Lukáš Vápeník reaguje 27.1.2013 19:58
Tak přikrmoval jsem dnes celé dopoledne. Jinak souhlas. Nemá to smysl to řešit.
Patrik Falešník reaguje 27.1.2013 19:43
Souhlas s Františkem Havranem.
František Havran reaguje 27.1.2013 19:35
Chlapi, mi už to nedá. Ač jindy nejsem sprostý, tak tohle fakt jinak nejde. Netahejte volbu prezidneta do myslivosti. Jestli si myslíte, že Karel by pro nás něco udělal, jste mimo. Kdyby chtěl, jako člen vlády by k tomu měl dávno příležitost. Kdo ví, jak to chodí s vetem prezidenta, nemůže psát, že byl změnil zákon o norování. TO může v první řadě udělat poslanecká sněmovna. Protože ta při vetu prezidenta může zákon schválit. protože může prezidentské veto přehlasovat. Admin by tyhle diskuze měl smazat... Ale co jsem chtěl říct hlavně - Neřešte tu kraviny. Místo toho vysedávání na prdeli u PC vezměte pytel obilí na ramena a běžte si tu politickou agresi vybít cestou do krmelce... Na polích v skoro celé ČR je ledovka, zvěř se nedostane na "zelené" a strádá. A vy tu jak malí blbečci řešíte něco s čím stejně už nic neuděláte... Já chodím přikrmovat obden a dělá mi to větší potěšení, než někomu nadávat, že volil Karla, nebo Miloše....
František Bezpalec,Mgr reaguje 27.1.2013 19:26
P. Vápeník na Váš příspěvek jsem nereagoval.Vy jste napsal pouze svůj názor na nově zvoleného prezidenta ČR.To je Vaše věc.Nikoho jiného jste neurážel.
Lukáš Vápeník reaguje 27.1.2013 19:25
Pokud se týká dění v ČMMJ, minulý týden jsem mluvil s jednatelem Kostečkou na půdě Poslanecké sněmovny.Ptal jsem se ho na spoustu věcí a musím říci, že mi na vše ochotně odpověděl. Ono to občas neškodí si vyslechnout vše z první ruky. Ptal jsem se ho na honitbu Louštín, na akci Toyota a atd. Na vše jsem dostal logickou a vyčerpávající odpověď.
Lukáš Vápeník reaguje 27.1.2013 19:20
Pokud jsem svých poněkud neurvamým názorem někoho urazil či se někoho dotkl, tak se omlouvám. Inu, někdy člověk rychleji píše než přemýšlí. Jsem jen člověk.
Lukáš Vápeník reaguje 27.1.2013 19:13
Uvedl jsem příklad drsnějšího názoru. To je vše.
František Bezpalec,Mgr reaguje 27.1.2013 19:11
Já být p.Śkolkou,tak volím slova, ale urazit mne může pouze inteligent.Vaše vyjádření je plné arogance a nenávisti. Je mi Vás líto.
Lukáš Vápeník reaguje 27.1.2013 19:05
Drsnějčí komentář? Viz např. pan Školka.
Lukáš Vápeník reaguje 27.1.2013 19:03
Volba prezidenta opravdu snad rozdělila národ na dva tábory.Dokonce tak, že člověk ztrácí i lidi,kterých si vážil a váží a se kterými se normálně otevřeně bavil o soukromých věcech, jako s někým komu bezmězně veřil, rád znal jejich názor jako lidí, kteří v životě mnohé zažili. Bohužel je to tak. Věřím, že až vychladnou hlavy, bude vše dobré. Inu co člověk, to názor. A pokud by mě pan Zeman chtěl snad zažalovat, měl by si přečíst ten výčet jiných drsnějších komentářů v internetovém světě. Já doufám, že mě pan Zeman přesvědčí o tom, že je to dobrý, čestný a slušný člověk a že to vše, co v kampani říkal bude prosazovat.
Jan Novák reaguje 27.1.2013 18:55
je mi líto těch ubožáků co politiku tahají do všeho...
Milan Jirmann reaguje 27.1.2013 18:44
Pane Volfe, já jsem byl jeden z těch ubožáků co jsou právě a jen prolezlí špínou a ne jen tou tělesnou,ale i tou duševní, jak to zde napsal pan Školka, co volili pana Zemana a nestydím se za to, ale s tím co se děje v ČMMJ nesouhlasím, proto jsem z této organizace po 26 letech vystoupil. Tak jak to tedy podle Vás je? Jinak souhlasím s názorem pana Veselého. LOVU ZDAR!!!
Milan Jirmann reaguje 27.1.2013 18:33
Nic ve zlém pane Školko, ale v hlavě to nemáte asi v pořádku Vy. Soudím dle toho, jak se zde vyjadřujete na adresu ostatních lidí, kteří se při volbě prezidenta svobodně rozhodli, jak se rozhodli. To je ta demokracie. LOVU ZDAR!!!
Jiří Lengyel,starší reaguje 27.1.2013 17:39
Panu Vápeníkovi,ještě bych Vám poradil,co kdyby jste držel celých pět let hladovku? To je ale demokracie.....?
Vošicky Josef reaguje 27.1.2013 17:37
Tak jsem čekal že tam bude Karel,alespoň bychom se mohli pokusit zvrátit zákon o norování na ostro když nám ho ochranář Venda smetl ze stolu se slovy"že má lištičky rád".
petr vesely reaguje 27.1.2013 17:30
Serte na politiku. Raději se modlete, aby jste měli kde od letoška možnost vykonávat myslivost a v tom by vám nepomohl ani jeden ani druhý.
Lukáš Vápeník reaguje 27.1.2013 16:17
Jinak respektuji, že tato volba je výsledkem demokratických voleb.
Lukáš Vápeník reaguje 27.1.2013 16:16
Volil jsem Karla a celých 5 let co bude prezidentem Zeman budu na oblečení nosit placku s Karlem. Zemana jako prezidenta neuznávám je to lhář a podvodník. Viz pan Šlouf.
Roman Skřejpek reaguje 27.1.2013 16:10
Dementní jsou ti kteří mají plné držky demokracie a pokud se stane že není vítězem jejich kandidát,tak na půl národa plivou.Tito ubožáci jsou právě a jen prolezlí špínou a ne jen tou tělesnou,ale i tou duševní.To že se někdo stydí že je Čechem,tak to je opravdu duševní ubožák.Já nejsem Čech,jsu Moravák a za Čechy ani Moravany se nestydím.
aaaaaaaaaaaa reaguje 27.1.2013 15:39
Pokud někdo volí dementa zemana, nemá to v hlavě v pořádku. Bohužel, dnes je to více než půlka tohoto zkorumpovaného a špínou prolezlého národa. Styďte se, jako já se teď stydím za to, že jsem čech s bolševickým prezidentem v čele. OSTUDA.
Tomáš Volf reaguje 27.1.2013 13:39
http://www.designgate.cz/clanek/3502