ZMRZLINA ŠTARNOV  |   NAFTA ŠTARNOV  |   VEJCE ŠTARNOV  |   MAKRELA ŠTARNOV  |   MYSLIVOST a LOVECTVÍ
13 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání

Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour 2010
Kňour 2010
vloženo: 8.2.2012 08:06
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Jelen ze včerejších úlovků
Jelen ze včerejších úlovků
vloženo: 3.11.2015 08:24
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Spokojená
Spokojená
vloženo: 5.2.2017 08:29
autor: Martin Hruška

zbraně

Lovecký tesák s damaškovou čepelí
Lovecký tesák s damaškovou čepelí
vloženo: 13.2.2016 11:34
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 12.5.2017 19:46
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 204734 fotek (9 dnes)
  • 7037 videí (0 dnes)
  • 326 odkazů (0 dnes)
  • 5725 inzerátů (0 dnes)
  • 302 diskuzí (0 dnes)
  • 666224 komentářů fotek (51 dnes)
  • 12479 komentářů videí (0 dnes)
  • 2925642 hlasování fotek (202 dnes)
  • 53686 hlasování videí (4 dnes)
  • 34537 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 19 online

Připomínky a názory
Diskuze

Vlk napříč republikou

Vaclav Rejchrt vložil 10.3.2021 15:42
Zakládám to to vlákno, protože by mě zajímalo kde všude v naší republice se Vlk vyskykuje a v jakých přibližných stavech. Kde je na trvalo nebo kde se jen občas objevý, jak velké škody v určitých místech způsobuje a podobně. Jelikož kdo jiný by měl mít větší přehled než myslivci. Myslím že je to dost diskutovatelné téma v současné době a do budoucna asi velký problém. Prosím pouze věcné připomínky!! Děkuji
Chcete reagovat na toto téma? Zaregistrujte a přihlaste se.
Jan Horáček reaguje 27.3.2021 22:45
To bylo dobré, Milane.... :-)
dakslkopov reaguje 12.3.2021 16:41
Milane,to víte,prd.. dědka už neni co dříve. Tam se škodná snadno zakousne...
Milan Jirmann reaguje 12.3.2021 14:20
Minulý týden jsem ho u nás v honitbě dokonce chytil, protože jsem si bez podložky sedl na studené prkénko. LOVU ZDAR!!!
dakslkopov reaguje 12.3.2021 12:42
Václav Rejchrt.Může se určitě vyskytnout i mimo mapy. Jsem po operaci karpálních kanálů a to na obou rukou a můžu zodpovědně říct,že se opravdu vyskytne vlk i tam,kde bych ho nejméně čekal. Jen na odlehčení.Pravá neví,co dělá levá.....
Pavel Štěrba reaguje 12.3.2021 08:18
Tak ochranáři, vlkofilové a další pochybná individua určitě dobře ví, kde vky vypouští do volnosti. Samozřejmě že není úplně vhodné uvádět honitbu, nebo rovnou souřadnice.
Vaclav Rejchrt reaguje 12.3.2021 07:38
Tak je jasné kde vlci jsou stabilně tak tam ochranáři už byvakují. S tím už nic nenaděláte. Mě jen zajímalo jestli je možné že se vlk může vyskytnout jinde než udává mapa. Jako tomu bylo u nás. Jelikož je teritoriální zvíře takže pokud si hledá teritorium už v nížinách tak je něco špatně a dá se mluvit o tom že začínají být jeho stavy vyšší než by asi měli být. Samozdřejmě nechci po nikom přesnou polohu stačí pouze oblast a ta je dost rozlehlá na to aby ji ty vemenovští ochranáři prozkoumali. To to téma je prostě otevřená dobrovolná diskuze a věřím že čím víc se začne mezi lidmi o problému s Vlkem hovořit tak se konečně třeba začne něco dít.
tomáš holíček reaguje 12.3.2021 05:37
Chlapi, je to čistě jen a jen můj názor, ale myslim si, že psat na veřejném mysliveckém fóru, kde jsme viděli vlka, nebo kde se vlk vyskytuje, je blbost.Akorát si tak nasadíte blechu do kožichu v podobě hlídek ochranářů a vlkomilů..A to nemluvim o TV reportérech...Copak už těch lidí po honitbách nechodí dost?
Tom Zap reaguje 11.3.2021 20:21
Dnes čerstvá informace, že na Libavé jsou 2 vlci, minulý týden jeden spatřen, a dnes na stejném místě 2 ks. Zdroj mám takový, že tomu věřím a navíc byly před nedávnem potrhané ovce u jednoho chovatele na Spálově (ale prý to tehdá vlk nebyl, dnes už se ví, že ti vlci tam jsou, takže ty ovce asi opravdu dostaly za uši od nich). Pak už mám jen drby jedna paní povídala, že se na ně tamější personál chystá, že si nenechají vyžrat druhou nejlepší honitbu v ČR. Tak snad je chytí a odvezou do Beskyd, kde je mohou volně potkávat všechny ekologistické organizace či studenti aplikované ekologie ...
Pavel Štěrba reaguje 11.3.2021 19:47
Samozřejmě že je to o dost víc, něž co udávají ochranáři. A stavy narůstají na přírodu podezřele rychle. Někam se musí přeci uklidit přírůstky ze zajetí, nikdo už to nechce. Mimo jiné další mám informaci, že v Krušných horách se pohybuje okolo 80 vlků.
Vaclav Rejchrt reaguje 11.3.2021 18:50
Kamárad právě u nás taky v loni natočil samotného vlka na pár metrů za bílého dne jak si to v klidku promenádoval přes pole. Začal zdrhat až když ho zradil.
Vaclav Rejchrt reaguje 11.3.2021 16:23
Jo jo tu mapu znám, ale mě zajímá jestli stavy opravdu odpovídají tomu co udávají ochranáři. Protože vím že v některých případech co říkají není pravda a je to o dost víc.
Sojka reaguje 11.3.2021 06:19
Doporučuji občas se podívat na web SCHOK, aktuality z ČR i zahraničí, přehled škodních událostí, aktivit atd. https://www.vlktravunezere.cz/
Pavel Štěrba reaguje 10.3.2021 21:38
Tahle mapa hovoří za vše.
Patrik Dvořák reaguje 10.3.2021 21:36
Kousek od Znojma
Patrik Dvořák reaguje 10.3.2021 21:35
No nebudeš věřit, ale loni ho viděl u nás v lese u Unanova nemyslivec, mohl se splést, ale dle mě ne zná to a jeden myslivec našel stopy a tvrdil, že to je vlk, doba obou případů sedí. Ti posraní ochranáři to vypouští, dneska bylo na internetu něco o pozorování vlka ve dne někde na kraji města. Je snad jasný, že to nemůže dobře dopadnout!!! Bohužel většina veřejnosti je tak tupá, že to schvaluje.
Vaclav Rejchrt reaguje 10.3.2021 15:43
???