17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zima 2014/15
Zima 2014/15
vloženo: 23.3.2015 21:51
autor: josef stoklasa

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

Opatrná
Opatrná
vloženo: 5.6.2016 15:04
autor: Kamil Špaček

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Zlaté zbraně

Vylité sádrou,délka 25cm a to jsou skracene. Nevím jestli je mám rovnou vyhodit nebo je skusit spravit.
vložil: Karel Daněk
vloženo: 17.5.2020 08:18
zobrazeno: 5252x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

17.5.2020 20:09 vložil MVDr. Peter Majtán
Chlapci v žiadnom prípade nevyhadzovať, oprava je priam hrdinský čin. Poradím Vám tajomstvo a keď to urobíte s láskou úspech a výsledok vás vždy poteší a bude nádhernou odmenou. Prvý krát sem vkladám komentár, lebo nechcem dopadnút ako kopec kolegov ktorí sem vložili nejaký úryvok a boli ..... pod čiernu zem. Aby som nekecal tak k veci: vyčistiť, vnútro dutiny štetcom natrieť H2O2 peroxid vodíka a aj vonkajšiu stranu iba po kresbu!!!!!!!! Potom postupne ako puzle zlepiť sekundovým lepidlom nechať uschnut, potom lepiacou páskou oblepit zbrane po okraje. Takto prichystané pomaličky, ale ozaj pomaličky vyliať v presnom pomere rozrobenou dvojzlozkovou epoxidovou živicou až po samy okraj a nechajte vytvrdnut 24 hod. Budem rad na komentár keď to urobíte či to fungovalo. Ja ich mám pár tak urobených a efekt je pár excelans, drží to super. A pán Danek ak sa to podarí, potom budem rad ak mi prezradíme vás recept ako dofarbit parožie, čo na to používate???????? Ďakujem, dúfam, že budete spokojný a spomeniete si na mna, že som nekecal. Držím palce, lebo viem, že ste veľmi šikovný a robite veci super.
17.5.2020 12:31 vložil Karel Daněk
Já jsem je v tomto stavu získal,na fotce to nebylo vidět a pán tvrdil, že popraskaný nejsou.Neni to sádra je to nějaký těsto.Voda to úplně rozmočila. Už jsem viděl podobný a těch byli jen smotaný noviny. Občas nevichazim z údivu co je všechno možný asi je skusim spravit.
17.5.2020 11:03 vložil Jiří Stránský
Já používám dentakryl, ale nejdůležitější je před vylitím důkladně odmastit a zbavit všech zbytků tkání. Osobně je namáčim na 24 hodin kvůli zpevnění bazální části a dentinu do směsi disperzního lepidla a vody v poměru 1:1, pak nechám 2-3dny oschnout a pak vylívám. Hlavně je pak nepověsit nad krbová kamna a podobně. Ty Vaše by myslím šli opravit, pokud jsou zlaté bylo by škoda je vyhodit.
17.5.2020 09:16 vložil Jiří Netík
Kolega je vyléval duvilaxem, někdo zas dentakrylem. Já vylévám parafinem a zatím žádný nepraskl.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.