17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
vloženo: 30.9.2017 17:02
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

Jelen Polsko
Jelen Polsko
vloženo: 16.2.2012 20:01
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

kamzík
kamzík
vloženo: 13.1.2014 17:12
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Oboustranné překvapení
Oboustranné překvapení
vloženo: 13.5.2018 06:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243664 fotek (13 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761001 komentářů fotek (16 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362936 hlasování fotek (74 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včera se zadařilo.

váha: 37 kg

Vcera po usednuti na kazatelnu kolem 19h jsem se vklidu usazoval a v tom slysim v dalce narek selete, kouknu okamzite dalekohledem k lesu naproti me a uz vidim jak tlupa cerne buchtuje na okraji lesa.Vzdalenost je zmerena a dela 175m tak okamzite beru kulovnici a prez optiku precitam kusy, ktere ani chvili nepostaly...Po asi pul hodine jsem precet, ze se jedna o 2 bachyne (vetsi kusy) a cca 20 lonskych selat.Cekal jsem az se rozestoupi a najednou 3 selata staly vpravo vetsich dvou kusu.V tom zapinam bod, natahuji napinacek a posazuji bod na predni cast tela a pada kulova rana a v optice vidim jak se seleti ve chvili spusteni napinacku podlomily vsechny 4 behy.Jeste chvili ho hlidam, ale neni treba.Po chvili uz slapu prez bahnite pole k ulovku a a tam lezi sele 37kg streleno do predniho plece a vystrel komora za pleci.Dekuji patronum za projevenou prizen.
270Win PTS 9,7g
vložil: Martin Sokol
vloženo: 11.2.2014 10:12
zobrazeno: 5630x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

13.2.2014 00:23 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
12.2.2014 11:04 vložil Marián Zoubek
Lovu zdar, káámo:)
12.2.2014 06:07 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
11.2.2014 20:40 vložil Jan Gloser
Lovu zdar. Ale na 175m, v noci na černou tečku bych si střílet netroufl a to mám 270W taky. Neberte to jako kritiku, ale jako pouhé konstatování skutečnosti.
11.2.2014 19:49 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
11.2.2014 19:23 vložil Gerhard Závorka
Lovu zdar,pane kolego se stejnou ráží.
11.2.2014 18:48 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
11.2.2014 18:47 vložil Kateřina Kolářová
Lovu zdar!
11.2.2014 15:08 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
11.2.2014 14:33 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar!
11.2.2014 14:03 vložil Martin Zadák
Lovu zdar !!
11.2.2014 13:55 vložil Miroslav Šteffek
Lovu zdar!
11.2.2014 13:41 vložil josef stoklasa
Lovu zdar!!!
11.2.2014 13:12 vložil Aleš Pastorek
Lovu Zdar Martine. Moc často se to nestává........Koupit flintu, ten den ji nastřelit a večer pokřtít přesnou ranou. Ještě jednou Lovu....a ať se daří i nadále.
11.2.2014 12:54 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
11.2.2014 12:01 vložil Miroslav Vacek
Lovu zdar!
11.2.2014 11:27 vložil Kamil Plíšek
Safra to je fofr, takhle rychle pokřtít novou flintu! Martine, upřímné "Lovu zdar!"
11.2.2014 11:07 vložil Michal Hrdlička
Lovu Zdar
11.2.2014 10:43 vložil jiří marek
Lovu zdar!
11.2.2014 10:35 vložil Martin Sokol
Plati plati :))...proto jsem razi nemenil :).Lovu dik!
11.2.2014 10:34 vložil Milan Jirmann
Dvěstěsedmdesátka platí co? LOVU ZDAR!!!
11.2.2014 10:31 vložil Jaroslav Novotný
Sokolíku,LOVU ZDAR!!!!!!!!
11.2.2014 10:28 vložil Jaroslav Hasenohrl
lovu zdar,to jsi tu novou kulovnici pokřtil rychle,at slouží
11.2.2014 10:24 vložil Miroslav Franěk
Martine -Lovu zdar!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.