17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj druhý muflon
Můj druhý muflon
vloženo: 20.11.2015 17:11
autor: Petr Jeglík

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
PÁR MÝCH NOŽŮ DĚLANÝCH NA ZAKÁZKU.
vloženo: 9.1.2014 14:07
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761020 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363042 hlasování fotek (72 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Články

V Česku jsou vlci! Fotopast u Bezdězu zachytila celou smečku

V Česku jsou vlci. Dokazují to fotografie, které zachytila fotopast u Bělé pod Bezdězem. Obrázky poslal do redakce TN.cz čtenář.

Vlci se v Česku občas vyskytnou. Většinou ale u našich východních hranic se Slovenskem. Tentokrát je ale fotopast zachytila na druhém konci republiky - nedaleko Mladé Boleslavi u Bělé pod Bezdězem.

Kamery jsou umístěné u tamního volnočasového centra. Přímo před ně někdo nastražil mrtvou srnku a v noci si na ní přišla pochutnat dokonce celá smečka vlků.

Na záběrech jsou vidět minimálně čtyři vlci. Podle názorů odborníků mohou pocházet z oblasti polskoněmeckých hranic, kde by mělo žít hned několik smeček. V této oblasti se vlci podle expertů obejvují celkem často.
Lidé se ale vlků bát nemusí, je to velmi plaché zvíře, které se před člověkem dá na útěk. Jejich hlavní potravou je lesní zvěř.

Máte také nějaké podobné fotografie vlků na území České republiky? Pošlete nám je a napište nám o své zkušenosti na mail zpravy@nova.cz. Děkujeme.
vložil Michal / admin / 22.11.2014 12:31
FOTOGALERIE:

Komentáře:

24.9.2018 21:26 vložil Michal Cyrany
Pod Bezdězem jsem rok lovil. Nejde o vlky z volné přírody ale podle mého názoru vypuštěné. Přišel jsem k nim na cca 50m podívali se na mě a pomalu odešli.
6.3.2016 16:15 vložil Hristo ILIEV
Důvodu k jasany není...
31.3.2015 20:03 vložil Mike Hammer
Jasne vy chytraci.Ze jste nezvanili,kdyz tam lesy a okoli zacli devastovat s Motorlandem,hotely a take tam ma byt vybudovan 30 m kopec na sankovani. Atd.atd.atd.Volnocasove centrum - hnus.Zase slo jen o prachy.
29.1.2015 18:57 vložil Radek Pintner
Vyjímečný souhlas s Dravenem, dopadne to stejně jako s vydrou, kormoránem apod.
16.1.2015 19:00 vložil
...na zdi je vlčina taky pěkná...-:)
29.12.2014 08:30 vložil jenda
Jo už jsem to taky slyšel to se napřed vybuduje vypouštěcí obůrka za miliony pak se to nenápadně vypustí a dále tu nádheru budem obdovovat a slintat blahem . viz šumava
21.12.2014 14:47 vložil Josef Jelínek
Je nádhera mít vlky zase v naší přírodě.

Chcete-li napsat komentář k tomuto článku, musíte být přihlášeni.