17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dosažení vrcholu myslivosti pod pramenem Moravy
Dosažení vrcholu myslivosti pod pramenem Moravy
vloženo: 13.9.2019 11:50
autor: Jaroslav Klemsa

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

Letitá trofej (1924)
Letitá trofej (1924)
vloženo: 14.2.2020 09:20
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Obnova
Obnova
vloženo: 11.2.2015 08:39
autor: Děda z lesa

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

velikonoce
velikonoce
vloženo: 17.4.2012 07:41
autor: Svatoslav Ščudla
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362901 hlasování fotek (39 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Druhé selátko

Dnes mne to táhlo celé odpoledne ven,tak jsem po půl páté vyrazila do lesa. Cestou k posedu mne ztěžovalo tichou chůzi napadané suché listí. Oparně jsem došla k posedu a v tichosti jsem se usadila. Asi po 10 minutách slyším,jak něco běží po suchém listí jako když jede vláček. Bušilo mně srdce jako o život,to už selátka probíhala mezi stromky pode mnou ke krmení,které je trošku dál než kde jsem seděla a protože si krmím i blíž u posedu doufala jsem,že přijdou. Tak jsem se připravila a čekala až přijdou. Po chvíli jsem je slyšela jak pobíhají přede mnou,koukám přes puškohled,vidím,že přišli selátka a až po chvíli bahna. Mačkám spoušť,zazní výstřel a sele 14 kg zůstává v ohni! Děkuji mysliveckým patronům za opravdu nevšední zážitek!
vložil: Katy Langmajerová
vloženo: 1.11.2013 21:49
zobrazeno: 5662x
hodnocení: 55 hlasů



Komentáře:

5.2.2014 21:58 vložil Marek Horňák
Lovu zdar !
9.11.2013 15:18 vložil Jiří Janda
Lovu zdar !
3.11.2013 20:21 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
3.11.2013 18:46 vložil bohuslav šeda
Katko ale průměr moc dobrej:-))
3.11.2013 18:15 vložil Lubomír Stejskal
Katko, Lovu zdar! :-)
3.11.2013 17:53 vložil Adrian Terelmeš
Lovu zdar
3.11.2013 15:44 vložil Katy Langmajerová
:-),já vím:-),byly to jen 2 čekané a 2 selátka:-). Zdravím K.L.
3.11.2013 15:18 vložil Jaroslav Valeš
Ale já jsem to myslel skutečně z legraace, protože vím jak se naběháte kolem rodiny a celého hospodářství a vím jaké jste měla nedávno velké zdravotní problémy, jen jsem Vás chtěl trochu podráždit. Takže všechno dobré.Zdraví J.V.
3.11.2013 14:46 vložil Katy Langmajerová
P. Valešovi:-)))asi budu muset něco občas vyfotit(z mojí práce v domácnosti)a vložit sem na stránky ML:-)))). Jinak vám všem ještě jednou moc děkuji za hlasy a komentáře!
3.11.2013 13:31 vložil Jaroslav Valeš
Přeji LOVU ZDAR. Pepa si mě stěžoval, že manželka běhá po revíru a on musí vařit, tak co je na tom pravdy? Myslím to z legrace. Zdraví Jarda.
3.11.2013 09:22 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
3.11.2013 09:21 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar. A dotaz na kolegu Tesaře - můžete uvést nějakou "starou" literaturu, která doporučuje jako odpověď na Lovu zdar "Lovcův dík"? (protože já mám tedy ve všech knížkách pouze Lovu zdar, příp. Zdar..)
2.11.2013 20:35 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
2.11.2013 20:33 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
2.11.2013 19:24 vložil Jaroslav Novotný
Katy,přeju Ti LOVU ZDAR!!!!!Šikulka!!!!
2.11.2013 19:03 vložil jirku ludek
lovu zdar...p VLOSOVSKEMU ZA 1111111...krasne urcite potesilo ..lepsi jak ty urejpane kecy nekterych chytrolinu
2.11.2013 18:33 vložil Kamil Plíšek
Katko přejem Ti s Verčou upřímné "Lovu zdar!"
2.11.2013 17:14 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
2.11.2013 17:01 vložil René Hlaváč
Upřímné "Lovu Zdar"!
2.11.2013 16:08 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar Katy .
2.11.2013 15:41 vložil Luboš Landa
LOVU ZDAR!
2.11.2013 15:17 vložil Jan Tesař
Velké lovu zdar Katy. A k tomu mimořádná pochvala za použití výrazu "lovcův dík", tak jak to doporučuje stará literatura. Doposud všichni používají novotvar "lovu dík". (A "rejpalové" to nechávají bez povšimnutí......)
2.11.2013 14:09 vložil Michael Brož
Když se daří, tak se daří :o))) Lovu zdar! 1***
2.11.2013 09:01 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
2.11.2013 08:37 vložil Miroslav Vacek
Ses teda rozjela Lovu zdar!1***
2.11.2013 08:26 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!! Za příběh 1****
2.11.2013 08:16 vložil Ladislav Zvara
Lovu zdar!
2.11.2013 07:53 vložil Václav Myslivec
Lovu zdar,ať se ti daří.
2.11.2013 07:16 vložil Katy Langmajerová
Lovcův dík vám všem,a panu Vlosovskému obzvlášť:-). Ještě jednou DĚKUJI!
2.11.2013 07:07 vložil Josef Vršan
Lovu zdar, pěkný příběh 1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.