17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Uloven 12/2012 , ve volnosti
Uloven 12/2012 , ve volnosti
vloženo: 11.2.2013 12:20
autor: michal bezega

úlovky (svět)

Na skok za hranice Čr
Na skok za hranice Čr
vloženo: 4.11.2020 19:40
autor: Martin Saifrt

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Dva kusy na jedno zmáčknurí
Dva kusy na jedno zmáčknurí
vloženo: 8.1.2015 08:57
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina zásobníkové botky, moje práce.
Rytina zásobníkové botky, moje práce.
vloženo: 4.10.2019 20:27
autor: Stanislav Satoria

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Maturitní srnec

Tohoto srnce jsem ulovil o svatém týdnu, kdy jsem se měl místo lovu připravovat na maturitní zkoušku. Nicméně výpravě na srnce ke kamarádovi Fandovi na kolínsko sem nemohl odolat. Doma proběhla bouřlivá debata na téma lov a maturita. Jenomže mě už učení do hlavy moc nelezlo a tak sem i přes zákaz maminky jel na lov. Mimo běžnou výzbroj a výstroj sem si bral veškeré maturitní otázky stím, že se budu učit přímo na čekané. No byla to velice naivní úvaha. Na čekaných bylo spousta jiné práce než se hrabat v ekonomii a podobně. Srnce jsem ulovil na třetí vycházce 21. května v 19:45 stáří odhadnuto na 5 let. Vzdálenost 80 metrů ráže 7*57, střelivo 11,2 SPC
Děkuji našim patronům a též skvělému hospodáři Fandovi za pozvání a zkušený doprovod. Byl to promne opravdu "svatý týden" :-) Maturitní zkoušku sem úspěšně zvládnul o dva dny pozdějc
vložil: Vojtěch Molnár
vloženo: 17.1.2011 13:06
zobrazeno: 4144x
hodnocení: 42 hlasů



Komentáře:

18.1.2011 07:48 vložil Vojtěch Molnár
Lovci Dík!
17.1.2011 21:48 vložil Jiří Kučera
Lovu zdar! +1
17.1.2011 20:01 vložil Vojtěch Krátký
Lovu zdar!!!
17.1.2011 19:18 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Dík Petře :-)
17.1.2011 19:15 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! To jsem si mohl myslet, že s tím učením by to byla bída i pokud by se nic neulovilo.
17.1.2011 17:14 vložil crlikk
Lovu zdar
17.1.2011 16:29 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Dík!
17.1.2011 15:20 vložil Vojtěch Molnár
Jirko, Lovu Dík! Dopadlo to naštěstí dobře :-)
17.1.2011 15:15 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar,Vojtěchu ,řekl jsi to hezky.To se člověk vrátí do mladých let.
17.1.2011 15:15 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar,Vojtěchu ,řekl jsi to hezky.To se člověk vrátí do mladých let.
17.1.2011 15:12 vložil Vojtěch Molnár
Díky Luboši :-)
17.1.2011 15:02 vložil Lubomír Stejskal
Hezky jsi to napsal i udělal! Taky bych asi zdrhnul! 1*
17.1.2011 13:26 vložil Vojtěch Molnár
Lovci Dík! :-)
17.1.2011 13:25 vložil Kamil Plíšek
Lovu zdar! k srnci i maturitě :-)
17.1.2011 13:19 vložil David Jirgala
Lovu Zdar!
17.1.2011 13:16 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Dík! :-)
17.1.2011 13:14 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, pěkně napsáno ;-)
17.1.2011 13:14 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, pěkně napsáno ;-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.