17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Muflon 6 let
Muflon 6 let
vloženo: 2.1.2014 13:39
autor: Martin Saifrt

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Dnešní oslava sv. Huberta.
Dnešní oslava sv. Huberta.
vloženo: 4.11.2017 17:44
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

Sestřičky
Sestřičky
vloženo: 6.10.2013 15:58
autor: Jan Frank

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

Černý rytíř
Černý rytíř
vloženo: 15.1.2012 09:29
autor: Petr Chloupek
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

říje 092

"koukej se na mne !!!"
vložil: Behenský Pavel
vloženo: 12.10.2016 00:22
zobrazeno: 1522x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

14.10.2016 13:22 vložil Jiří Wenzl
Pane Behenský, tak to u nás by turisté museli protláčet mlaziny, aby zvěř za světla vyhnali na volné prostranství.
14.10.2016 02:18 vložil Jaroslav Vlosovský
Pavle hodně mi to připomínalo právě snímky pana Šedivého. Mám od něho pěkné a zajímavě udělané video "Rok s jeleny"
14.10.2016 00:54 vložil Behenský Pavel
Já jsem psal o vyrušování jako o příčině k aktivitě během dne, jinak bych řekl, že aktivita je stejná asi jako jinde. V 9 hodin zatáhnou a vyjdou opět až po čtvrté.
13.10.2016 20:47 vložil Jiří Kubla
Ta je moc pěkná
13.10.2016 14:37 vložil Jiří Wenzl
To vyrušování ale na Vašich fotkách není vůbec znát - naopak, je záviděníhodné, jak se na nich zvěř chová přirozeně (viz říjní jeleni). Já mám u nás bohužel podobnou zkušenost jako kolega Vlosovský. Dokud u nás existovala jelení oblast (Chřiby-Ždánický les, zrušeno 1992) pod dohledem ing. Kunerta (ředitel LZ Buchlovice), tak zvěř byla aktívní i za světla. Po rozdrobení honiteb s navazujícím nerespektováním chovatelských zásad (posun jelenů do nižích věkových tříd)spolu intenzívním loveckým a turistickým tlakem zvěř již nerada opouští bezpečí houštin - nyní lze považovat za štěstí, když o říji lze okolo půlnoci zaslechnout opatrné jelení zatroubení.
13.10.2016 04:30 vložil Behenský Pavel
Ano je to Slavkovský les, konkrétně cca 17:30, půl hodiny před západem slunce. Neřekl bych, že je zvěř aktivní, většinou jenom proto, že ji někdo vyplaší, tu houbař, turista nebo chalupář s motorovou pilou.
13.10.2016 00:29 vložil Jiří Wenzl
Zřejmě ve Slavkovské lese je zvěř aktívní i za denního světla - podobné denní záběry z této oblasti zde prezentoval i Svatopluk Šedivý.
12.10.2016 23:50 vložil Jaroslav Vlosovský
Pavle, já myslel oblast. Většinou je vidím až za šera, nebo v noci slyším, kdy už nelze pořídit foto.
12.10.2016 20:48 vložil Radek Dlouhý
Parádní snímek!1***
12.10.2016 18:29 vložil Václav Boxan
1**
12.10.2016 17:31 vložil Jiří Slavík
1*** Nádhera!!!
12.10.2016 14:31 vložil Behenský Pavel
Járo, věř tomu, že to je ve volné a že záleží na větru... a bez dlouhého objektivu bych si ani neškrt...
12.10.2016 01:32 vložil Jaroslav Vlosovský
Pavle pěkné fotky. Kde to je foceno, že se tak blízko k těm jelenům dostaneš?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.