17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životný
Životný
vloženo: 2.9.2015 00:20
autor: Milan Michalovič

úlovky (svět)

zlaty jelen
zlaty jelen
vloženo: 4.3.2013 17:29
autor: Vladimir Benadik

trofeje

detail
detail
vloženo: 2.1.2014 14:18
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363211 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnec

Tohoto srnce jsem sledoval už delší dobu, ale nikdy se k němu nedostal na dobrou vzdálenost. Snažil jsem se ho fotit mobilem skrz dalekohled, ale fotky na nic.. Dneska jsem tedy sáhl hlouběji do kapsy a koupil pořádný fotoaparát. Když jsem se chystal do lesa, začalo pršet, tak jsem si řekl, že chvilku počkám. Za cca půl hoďky bylo po dešti a já vyrazil. Cestou jsem potkal několik sik. Po přebrození potoka jsem vylezl na pole. Pole je v tomto místě široké 40metrů, přešel jsem a došel ke kopřivám, které hravě atakujou výšku boků. Moc se mi do nich nechtělo po tom dešti, ale nakonec jsem do té džungle vlezl, pás kopřiv má asi 30metrů v půlce tohoto pásu stojí posed.. prošel jsem kolem něj, už už pomalu vycházím na další pole když v tom mě zprava skoro srazil srnce kvůli kterému jsem tam šel !! Srnec šel podél pole pod kopřivama ve vyvorané koleji, tudíž jsem o něm vůbec nevěděl. Lekl se jak srnec tak já, okamžitě jsem zapínal foťák a srnec jakoby věděl, že mu nic neudělám, zastavil 15 metrů ode mě a několik vteřin "pózoval". Pak mi ještě několikrát vynadal a začal se velkými skoky vzdalovat. Tento okamžik pro mě byl jako pro někoho lovecký zážitek. Děkuji patronům, že mi umožnily tento moment. Vím o dvou srncích, který mají velmi zajímavé trofeje a ty teď budou cílem. Fotolovu zdar ! :))
vložil: PavelF
vloženo: 23.6.2015 22:44
zobrazeno: 1179x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

24.6.2015 07:48 vložil PavelF
Teď když to čtu, pardon za gramatickou chybu.. samozřejmě - do záběru MI zasahoval bodlák !!
24.6.2015 07:38 vložil PavelF
Bylo to večer, na foťáku se mi čas zastavil přesně ve 20:13hod. 4 fotky jsem stihl udělat. Bohužel jak je na fotce trochu vidět v dolním levém rohu, do záběru my zasahoval bodlák, proto je fotka v rohu tak trochu zelená... A pane Františku, do zpráv vám pošlu, že to tabu není.
24.6.2015 05:57 vložil Josef Vršan
1*
24.6.2015 05:04 vložil František Antl
Pořádný foťák,ale jaký,jestly to není tabu.
24.6.2015 04:38 vložil Jaroslav Vlosovský
Pavle popsáno fakt pěkně,jakoby jste chtěl lovit,ne fotit. A na to že času bylo po vzájemném překvapení málo,skutečně pěkná fotka v mokrém ránu....1***
23.6.2015 23:21 vložil PavelF
Od vás mě to těší pane Jiří. Díky.
23.6.2015 23:00 vložil Jiří Lengyel,starší
Parádní fotka "Lovu zdar" 1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.