17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

LIŠKY
LIŠKY
vloženo: 5.2.2012 23:29
autor: Petr Smrčka

úlovky (svět)

Francie 2017
Francie 2017
vloženo: 6.8.2017 19:14
autor: chasse

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 24.1.2020 06:15
autor: Josef Vršan

zbraně

Belgičanka s vyhazováky
Belgičanka s vyhazováky
vloženo: 10.7.2017 21:30
autor: Jiří Netík

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

krasavci
krasavci
vloženo: 8.1.2016 13:31
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760978 komentářů fotek (7 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

posed

vložil: Jan Holkup
vloženo: 22.1.2020 09:53
zobrazeno: 3547x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

17.2.2020 16:51 vložil Jan Holkup
Máte pravdu, je to ono:-) https://dum.bazos.cz/inzerat/114539780/Hasici-pristroj-tlakove-bomby-co2.php
7.2.2020 21:27 vložil František Mlčoch
Pravdu má kolega Jasenský, dnes jsem tyto vozíky viděl v reálu...
24.1.2020 14:34 vložil Jan Holkup
Diky za tipy
23.1.2020 20:39 vložil Jiří Netík
Řekl bych podle pogumovaných kol z vozíku (Viz Hříšní lidé města pražského, jak vezli almaru a v ní mrtvolu Skopečka, který ožil).
23.1.2020 01:50 vložil Karel Kolář
Kdepak nahrabovačka, ta měla kola cca 1 m v průměru. Tohle fakt nevím :-(
22.1.2020 23:19 vložil štefan
No predsa z konskej hrabačky.
22.1.2020 21:37 vložil Josef Panic
Když to včíl vidím zblízka, plužní kolečka to rozhodopádně nejsou (Jirka N. má výjimečně pravdu). Z čeho to teda može byt!?
22.1.2020 21:36 vložil Jiří Cikryt
Nechci bejt ošklivej, ale já vidím podvozek k vozejku ze studeného oddělení nemocnice. Asi by to chtělo pohárek něčeho veselejšího. J.
22.1.2020 20:05 vložil jiri rajs
1****
22.1.2020 16:40 vložil Josef Jasenský
Přesně stejný podvozek jsme měli v práci na starém dvojbombém hasičáku.
22.1.2020 13:36 vložil Pavel Kalvoda
Nápadité :-)
22.1.2020 11:50 vložil Ron Gordon
Jak vidět, tak ta již něco pamatuje, takže pojízdné či převozné kazatelny nejsou jen hit poslední doby. Když se převeze a "rampa" se překryje, tak máte hned i zásyp.
22.1.2020 10:25 vložil Jiří
ja teda nevím, jen mě jako první bezmyšlenkově napadla nějaká stará hasičská stříkačka ... Ale nikdy jsem ani žádnou neviděl, tak nevím proč mě napadla -) A když jsem začal přemýšlet, tak jsem dospěl k tomu, že to klidně může být jen část nějakého vozíku, že zbytek byl odřezán a vyhozen, no těžko říct, ale je to zajímavé
22.1.2020 09:53 vložil Jan Holkup
Netušíte někdo, z čeho ten podvozek může být?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.