17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2016 Gápel
Říje 2016 Gápel
vloženo: 29.9.2016 16:33
autor: Leoš Lukášek

úlovky (svět)

Lišák při měsíčku
Lišák při měsíčku
vloženo: 26.2.2013 00:30
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 18.4.2014 17:54
autor: Marek Drha

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

Nahoře je to nejlepší.
Nahoře je to nejlepší.
vloženo: 7.3.2012 04:48
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

krasavci
krasavci
vloženo: 8.1.2016 13:31
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

kňour

vložil: michal burian
vloženo: 16.2.2011 19:17
zobrazeno: 2199x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

21.2.2011 09:17 vložil michal burian
to že některá černá zvěř chodí na zapískání nebo zaklepání na kýbl je pravda a je tomu tak skoro ve všech oborách, ale hodně záleží na tom jaký je počet zvěře a množství krmení.....momentálně jsou stavy v téhle oboře dost zredukované a krmí se stejně možná i víc tak prasata moc nechodí (dřív to prostě bylo, že kdo nepřišel hned tak se nenažral takže se tam seběhla celá obora)
21.2.2011 09:16 vložil michal burian
to že některá černá zvěř chodí na zapískání nebo zaklepání na kýbl je pravda a je tomu tak skoro ve všech oborách, ale hodně záleží na tom jaký je počet zvěře a množství krmení.....momentálně jsou stavy v téhle oboře dost zredukované a krmí se stejně možná i víc tak prasata moc nechodí (dřív to prostě bylo, že kdo nepřišel hned tak se nenažral takže se tam seběhla celá obora)
19.2.2011 21:21 vložil AlbertVlk
Já chodim do obory dost často a zvěř je tam plachá atˇ prasata či danci......
19.2.2011 21:15 vložil Michal Šimončík
hahaha. já mám píseckou lesárnu..a na školním polesí sem strávil hodně času. krmit prasata. jelence, v bažantnici ( od líhnutí po dospělé)
19.2.2011 20:07 vložil AlbertVlk
pan Šimončík zřejmě pracoval ve vepříně )))
19.2.2011 18:59 vložil michal burian
no v dnešní době už prasata v oboře takhle krotký nejsou kromě jedný bachyně, která je ze záchraný stanice jinak ostatní jsou zalehlý a vychází až později odpoleledne kdy je v lese klid
18.2.2011 20:18 vložil Michal Šimončík
tahle obora je taky pomalu na zapískaní. Když jsem v téhle oboře krmil prasata tak kňouři mi skákali do kolečka aby se nažrali jako první. Malý selata se mi motaly pod nohama a bachyně jen koukala a zajímala se o žrádlo. a je to docela malá obůrka. Obor= jakákoli není volná příroda, ať je jakkoli velká
18.2.2011 08:15 vložil michal burian
no nevim pod pojmem zvěř v zajetí si spíš představim prase, které je zavřené někde doma na zahradě, přijde na zapískání a nechá se drbat za slechama, a protože tahle obora je honební pozemek zařadil sem to do téhle rubriky
17.2.2011 21:47 vložil petr vesely
Kňour jako stodola ale opravdu by se tady mělo hrát fér. Od toho je rubrika " zvěř v zajetí".
17.2.2011 20:08 vložil Michal Šimončík
souhlasím s panem Němcem, myslím si, že 90% fotek černé zvěře je z obor. Ale to je na autorovi, lhát, či nelhat. Mě osobně se tahle fotka líbí. A těší mě, že se taky někdo dokáže přiznat, že je to obora :-)
17.2.2011 10:25 vložil Jirka Němec
No jooooo, to se to fotí....... :-)))) Přiznání cenním.... ! Ale jsou tu i jiný, co nám věší bulíky na nos.
17.2.2011 08:59 vložil michal burian
jo je to na polesí v oboře
16.2.2011 20:30 vložil Michal Šimončík
ale kňour slušnej :-)
16.2.2011 20:30 vložil Michal Šimončík
to je na 100% obůrka školním polesí Hůrka Písek.
16.2.2011 19:50 vložil Mgr. Ondřej Bělka
Nějak se mi nechce věřit, že je to z volné. Fotka je ale pěkná.
16.2.2011 19:24 vložil Michal Strzalka
jestli to je z volne prirody tak klobouk dolu, nadherne foto
16.2.2011 19:21 vložil Libor Zadražil
Není to nahodou školní polesí hurka Písek?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.