17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel
Daniel
vloženo: 9.12.2015 19:10
autor: Daniel Pavlík

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

*
*
vloženo: 30.1.2015 11:12
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362750 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lapač shozů

vložil: Patrik Baláž
vloženo: 8.11.2011 17:38
zobrazeno: 4629x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

18.11.2012 17:27 vložil Miloslav Lhotský
Dobrý den mohly byste mi prosím poradit jak správně bi měl vypadat lapač.Jsem mladý a rád bych nacházel shozy.
10.11.2011 20:06 vložil Skrofa
Patriku, strom si s tím hřebíkem jistě poradí, možná už hůře ten, kdo ho bude kácet, nebo zpracovávat. Georgi, z tvých reakcí bych si myslel, že stavíš nějaká luxusní krmná zařízení, ale z fotek na mě tak nepůsobí. To je jen názor.
9.11.2011 15:20 vložil Patrik Baláž
Georgi-tuto sezonu jo a tu příšti už zkusím možná ten tvůj způsob a Jiří-nechápu co pořád máte stěmi hřebiky to tomu stromu nic neudělá a už se nechci hádat
9.11.2011 14:50 vložil Jiří Zounek
Nejsi náhodou na lesárně že tlučeš hřebíky do stromu ;-)
9.11.2011 11:32 vložil Edward
Příští sezonu? Takže letos už ho používat nebudeš! Srnci ještě shazují!!
9.11.2011 11:28 vložil Patrik Baláž
Ten lapač jsem si vyrobil teprv tento rok tak to necham jak to mám a příšti sezonu to zkusím třeba jak ty ale nechci se hádat Sběru zdar
9.11.2011 10:56 vložil Edward
Pro Patrik Baláž,už používám lapač shozů přes 6 let a za tu dobu jsem našel už nespočet srnčích dokonce parových shozů,přesně to bylo 360 Ks. Jde o to že to nejde takhle lehce postavit a myslet si že tam občas nějaký ten shoz najdeš,je mnoho faktorů které musíš plnit a to se u tebe nestalo!! Nebudu ti tady všechno psát,na to bys měl přijít buď sám a nebo by sis to měl někde přečíst! Pro Pepé M-starejte se o sebe,nejsem zvědavej na vaše nálady!!!
9.11.2011 09:41 vložil Patrik Baláž
Doufám že to nemyslíte mě toho chytrolína??
9.11.2011 08:36 vložil Josef Malaník
From George: zas je tu nějaký chytrolín.
8.11.2011 21:46 vložil Patrik Baláž
A když tak píšeš ty už si našel okolo nebo v krmítku nějaký shoz já ano
8.11.2011 21:39 vložil Patrik Baláž
Ale ale však uvidím sám jinak příšti rok to třeba udělám jak ty Sběru Zdar
8.11.2011 20:48 vložil Edward
Chlapče,snaha se cení ale s tímhle tam žádný shoz nenajdeš!! Máš to úplně špatně,to koryto by ještě šlo,ale ten zbytek nestojí za nic!! Podívej se ke mě do fotek,mám tam jeden lapač na fotce. Měl bys to mít ve výšce tak 25-30 cm,chybí ti tam orážecí prkýnko a další...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.