17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kanec zo spoločnej
Kanec zo spoločnej
vloženo: 9.2.2014 17:02
autor: mirojevo

úlovky (svět)

Kanadský los - Britská Kolumbie
Kanadský los - Britská Kolumbie
vloženo: 26.1.2016 13:20
autor: Radek

trofeje

Letitá trofej (1924)
Letitá trofej (1924)
vloženo: 14.2.2020 09:20
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Rytina zásobníkové botky, moje práce.
Rytina zásobníkové botky, moje práce.
vloženo: 4.10.2019 20:27
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (34 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jelen sika

Stříbrný sika.
vložil: milan ondracek
vloženo: 1.11.2012 18:36
zobrazeno: 5885x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

2.11.2012 17:11 vložil JARDA30-06
Jen doplním,že tu svoji poznámku k bodové hodnotě trofeje,jsem nenapsal z důvodu nějakého rejpání,ale proto,že pokud byl jelen loven poplatkově a bylo zaplaceno jako jako za stříbro,tak tě Milane s největší pravděpodobností někdo slušně řečeno "pěkně natáhl",protože cena za bronz a nebo stříbro bude rozdílná v řádu tisíců Kč. 270b sika totiž vypadá sakra jinak-to už je jelenisko,co se paroží týče,jako hrom a to tenhle jelen zdaleka není.Tolik můj názor a snad se tě to nijak nedotkne,protože to myslím v dobrém.
2.11.2012 15:44 vložil Ladislav Dolíhal
Také jsem čekal,abych opět nebyl za rejpala,ale přesně,jak říká Jarda,já bych ho neviděl ani na bronz.
1.11.2012 21:22 vložil milan ondracek
není to můj první už mám taky nějakýho jelena střelenýho a lovíme v oblasti jelena siky něco o jelenech taky vím a už jsem jich pár viděl nedělám myslivost první rok
1.11.2012 21:18 vložil R V
Nechci posuzovat z fotky, ale i ta předešlá, se mě zdá, že bych mu pomálu nedal ani bronz.
1.11.2012 20:44 vložil bohuslav šeda
A Jardovi bych věřil protože žije v sičím ráji i když já jich mám taky už dost uloveno a vím jak medajloví sika vypadá .
1.11.2012 20:43 vložil bohuslav šeda
A Jardovi bych věřil protože žije v sičím ráji i když já jich mám taky už dost uloveno a vím jak medajloví sika vypadá .
1.11.2012 19:29 vložil JARDA30-06
Milane nechci ti kazit radost,ale tenhle jelen stříbro nemá ani omylem.Jelikož má jeden očník ulomený-0bodů,tak délka druhého očníku jde rovněž do srážek. Jinak řečeno,pokud by měl očníky oba cca 16cm+16cm=32b+tvých zmiňovaných 241,40b tak by musel mít s oběma očníky kolem 270b a to nemá ani náhodou.Patrně došlo z neznalosti ke špatnému obodování.Když napíšeš délky lodyh,délky výsad,dolní+horní obvody a rozlohu,tak ti ho oboduju přibližně i takhle. Ale každopádně LOVU ZDAR!!!-i tak je to dobrej sikáč.
1.11.2012 19:07 vložil milan ondracek
Jelen má očník ulomený a po srážkách má 241,4b.Délka paroží je 52cm
1.11.2012 18:50 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar,s tohoto pohledu to vypadá že má krátký očník pak by tam bylo hodně sražkovích bodů.Tak nevím stříbro?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.