17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

úspěšný lov
úspěšný lov
vloženo: 8.1.2019 05:55
autor: Jan Pavlík

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

Nessmuk
Nessmuk
vloženo: 13.4.2016 20:07
autor: Miroslav Pixa

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Foceno v Kanade

Tohle je 30kg macek vedle VMO. Dokazou dobre vyrust. :)
vložil: Zdenek Mares
vloženo: 21.6.2020 03:14
zobrazeno: 2439x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

21.6.2020 20:04 vložil Ladislav Bodi
Lovu zdar 1****
21.6.2020 18:58 vložil Zdenek Mares
Lapena byla v Conibear 330. To je past co se nejvic pouziva. Nejlepe je chytat pod ledem v lednu. To je ovsem hodne sekani ledu. Pri -30 je za jednu noc asi 10cm. Nejjednodusi je chytat na jare, Kdyz sleze led. Kozesina je stale 90 procent kvalita. Bohuzel dnes ceny bobri kozesiny ani nezaplati benzin to ovsem neznamena, ze kozich je levnej. Jen na tom lovci kozesin nevydelaji, ostatni ano. Kamarad ted ma jit odchytat na jednen usek reky asi 50 bobru co delaji skody. V tuhle rocni dobu bohuzel je kozesina na nic, tak je to skoda. Zaplati mu za odchyt, tak tam pujde. Bohuzel musi ven. Pane Netlik. Ja se podivam, jestli neco mam. Ja si to nenechavam a vetsinou dam po stahnuti lidem, co radi lovi medvedy. Je to nejlepsi navnada. Zakopal jsem pred par roku nejake lebky do mraveniste, za rok vykopal a dal do krabice a jeste neocistil. Myslim, ze tam bobri lebka je tak to muzu ocistit a vyfotit. Kam Vam muzu fotku poslal? Zajima vas nejaky detail ? Pokud by z teto lebky nic nebylo, tak muzu neco schovat v zime a na jare Kdyz je budu lovit.
21.6.2020 15:12 vložil Jiří Netík
Kamarád který pracoval v Kanadě, tam ulovil bobra a slíbil mně foto, bohužel náhle zemřel. Jestli můžu poprosit o foto lebky bobra kanadského. Děkuji.O bobry se zajímám víc jak 20 let. Polesí Soutok bylo první v republice, které uplatňovalo škody bobrem. V jednom roce škoda dosáhla 10 miliónu Kč. 1****
21.6.2020 14:59 vložil Vlasta Szo"keová
Lovu zdar 1***
21.6.2020 10:51 vložil tomáš pátek
Lovu zdar, tak to je pěkná myška jak je lapená.
21.6.2020 10:48 vložil Jindřiška Padalíková
Macek! 1***
21.6.2020 08:19 vložil Roman Macho
Lovu zdar...
21.6.2020 07:25 vložil Josef Balat
1***Lovu zdar !
21.6.2020 05:56 vložil Jiří Stránský
To je pořádný hlodavec :-) Lovu zdar 1***
21.6.2020 05:44 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar . 1*****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.