17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec z Paseckých kopců ke čtyřicetinám
Srnec z Paseckých kopců ke čtyřicetinám
vloženo: 3.8.2012 18:30
autor: Radomír Břeň

úlovky (svět)

Francie 2017
Francie 2017
vloženo: 6.8.2017 19:14
autor: chasse

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 9.2.2018 06:05
autor: Josef Vršan

zbraně

Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
Bixa Ant.Sodia Ferlach 16/9,3×72R
vloženo: 23.6.2017 08:45
autor: Igor Filo

fotopast

ako by ich jedná mater mala...
ako by ich jedná mater mala...
vloženo: 4.5.2020 14:42
autor: pali1

myslivecké umění

Diviak...
Diviak...
vloženo: 9.3.2013 22:26
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243666 fotek (15 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (8 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761002 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362945 hlasování fotek (83 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

hon MS Dešná

vložil: Michal Tříletý
vloženo: 20.2.2012 18:32
zobrazeno: 5257x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

5.4.2012 18:17 vložil Aleš Procházka
Pro mariana... Já osobně jsem po jedné z těchle lišek při jedné z lečí vystřelil a oholil jsem jí brokama kvítek a hned na to ji střelil kamarád vedle mě v houští..
21.2.2012 19:45 vložil Michal Tříletý
pro marina..není tam ani jedna prašivá liška..ohanky maji potrhané od psu :)
21.2.2012 18:33 vložil aleš vedra
Do této honitby chodím pravidelně už několik let na hony a stavy drobné tam jsou opravdu na velmi dobré urovni.Kohouti jsou z divoké populace,jsou celoročně přikrmování a hlavně je tam pár míst kde mají ideální podmínky.Zajíci se tam také drží na velmi dobré urovni a většinou se o honě loví jen do svačiny kdy je plán naplněn a poté se loví jen kohout divočák a škodná.Černé zvěře tu zase tolik nemají aby dělala škody na drobné,tuším že střílí asi 30.ks.ročně.V sosedních honitbách už takové stavy drobné zdaleka nemají!
21.2.2012 08:17 vložil Mil.Šimek
No usuzuji jen podle toho, že na to, kolik tam maj lišek a černé, tak je docela zázrak, tam mít drobnou zvěř v takovém počtu, z toho mě vychází, že to musí být kompenzováno dobrou péči. Toť vše.
21.2.2012 00:34 vložil Martin Matustik
co ty prašive lišky ty by tam asi taky byt neměli co řikate
20.2.2012 21:40 vložil Jan Novák
Zologická zahrada...
20.2.2012 21:39 vložil Patrik Dvořák
Podle čeho usuzujete , že se o drobnou dobře starají???Jen otázka.
20.2.2012 20:52 vložil Mil.Šimek
Lovu zdar, do počtu a pestrosti opravdu zajímavý výřad. Bohužel takhle se na výřad zvěř neklade, škoda. O to hezčí by to bylo, kdyby to bylo správně a na lepším podkladu. Neberte to ve zlém, jen taková věcná připomínka, jinak je vidět, že se o drobnou dobře staráte.
20.2.2012 20:33 vložil mader tomaš
Hodně zajímavě udělaný výřad ale správně to asi nebude
20.2.2012 19:03 vložil Vladimír Nedvěd
Jestli jsou kohouti z divoké populace ,tak tam máte opravdu vše.Velmi zdařilý výřad na dnešní dobu.Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.