17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

1. Jelen
1. Jelen
vloženo: 20.9.2019 23:08
autor: Miloš

úlovky (svět)

 už je v Alpách zase klid
už je v Alpách zase klid
vloženo: 18.9.2020 09:04
autor: Antonin Mikulec

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 11.9.2012 13:43
autor: Marek Drha

zbraně

Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
vloženo: 28.10.2019 19:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

ŕŕŕŕ...
ŕŕŕŕ...
vloženo: 7.4.2013 18:11
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243667 fotek (0 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761003 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362970 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Chudák karas

Tohoto karasa jsem našel při zakrmování v nedalekém slepém rameni potoka. Ležel na boku částečně ponořen. Je otázka ,jak se tam dostal
vložil: Václav Myslivec
vloženo: 18.1.2011 12:30
zobrazeno: 3354x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

19.1.2011 21:40 vložil Katy Langmajerová
Hlavní je,že už se mu daří lépe.
19.1.2011 18:00 vložil Jiří Hlinka
O.K.: :-D Výraz koi kapr se běžně v Čechách používá.Akorát ten koi karas neexistuje...(-:
19.1.2011 17:18 vložil Ondřej Koubek
Slibuju že už nikdy neřeknu koi kapr. Panu Urbánkovi 1 s hvězdičkou.
18.1.2011 21:44 vložil Tonda Seman
pan Urbánek to uvedl přesně.....také se věnuji chovu okrasných ryb....
18.1.2011 20:48 vložil Jiří Hlinka
Je to karas stříbřitý zlatá forma, je to špatně vybarvená ryba.Všechny barvené variace(včetně shubunkina) i závojnatky jsou formy karase stříbřitého(Carrasius auratus).Čistý shubunkin by musel mítm min. 3 barvy a více.Barevných mutací karese je velké množství.Téměř z každého výtěru karase(ať už jakékoliv barevné variece) se vyštěpí několi dalších(samořjmě vyjma případu že budou oba rodiče homozygoti), mezi kterými budou i takovéto ryby, která se nedá zařadit do žádné linie. Žádný koi karas neexistuje dokonce i koi kapr je název nesprávný.V japonštině totiž koi znamená kapr.Toto je můj velký koníček již několik let se věnuji chovu okrasných ryb.
18.1.2011 20:02 vložil Tonda Seman
je to plemeno okrasného karasa shubukin(šupinatá forma)také je chovám s ostatními druhy okrasných ryb.......a nemohl ho tam někdo vypustit?a nebo připlul s vodou...
18.1.2011 19:44 vložil Tomáš Forcek
Taky bych řekl,že je to KOI karas.mám jich pár v jezírku.
18.1.2011 19:37 vložil Václav Myslivec
Jo jo. Už v autě pookřál při převozu.
18.1.2011 19:27 vložil Daniel Donaťák
On ještě žije ??
18.1.2011 17:58 vložil Václav Myslivec
Každopádně se má dobře. Je u nás v jezírku.
18.1.2011 17:18 vložil Daniel Donaťák
Jo bude to Koi karas,takže Václav měl vlastně pravdu.
18.1.2011 16:57 vložil Ondřej Koubek
Je to okrasný KOI karas pokud se nemýlím.
18.1.2011 14:59 vložil Karel Havlín
Podle mě je to kapr KOI ale nejsem si jistý .
18.1.2011 13:32 vložil Daniel Donaťák
Václave promiň ,ale to není karas. Je to okrasná ryba do rybníčků na zahradě. Přesný název teď nevím.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.