17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Povedený doprovod 2018
Povedený doprovod 2018
vloženo: 23.1.2019 19:52
autor: Jan Faul

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Včerejší srnec
Včerejší srnec
vloženo: 12.7.2019 20:01
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Blízká setkání 3
Blízká setkání 3
vloženo: 24.3.2019 16:48
autor: Pavel Komárek

zbraně

Nůž
Nůž
vloženo: 26.1.2013 12:11
autor: Karel Obrtál

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362854 hlasování fotek (58 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Moje druhá vnučka

Na myslivečka si prý ještě musím počkat.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 12.4.2014 19:56
zobrazeno: 1804x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

17.4.2014 00:01 vložil Jiří Janda
Gratuluji !!!! :-)
14.4.2014 08:10 vložil micinka
Míro,velká gratulace a at vám ve zdraví roste! 1*
13.4.2014 20:39 vložil marie stanikova
...Velká gratulace a hodně zdraví...
13.4.2014 20:38 vložil Václav Boxan
Míro,hodně štěstí a zdraví pro oba,ať můžeš malou zasvětit do krás myslivosti.Příště to třeba bude mysliveček.
13.4.2014 20:34 vložil Lukáš Vápeník
Blahopřeji! Ať Vám dělá jen samou radost.
13.4.2014 20:29 vložil Stanislav Schenk
Ahoj,přejem hodně štěstí zdraví,ať dědka aspoň trochu zlobí. Co ty víš,třebas tě bude tahat víc do lesa nežli kterýkoliv kluk.
13.4.2014 19:17 vložil Jindřiška Padalíková
Blahopřejeme!!! Ať malá holčička roste ve zdraví, spokojenosti a štěstí v životě. Inka a Jindra.
13.4.2014 10:06 vložil Václav Fafek
Kdo si počká , ten se dočká.Všem NA FRAŇKOVĚ hodně štěstí, přejí z plných plic všichni Fafci z Nechranic.
13.4.2014 09:00 vložil Lubomír Prokeš
Míro, alespoň budete mít pro myslivečka chůvu. Gratuluju rodičům i dědovi s babičkou ke krásné vnučce.Malé princezničce přeju hodně zdraví a štěstí.
13.4.2014 06:47 vložil Jaroslav Vlosovský
Tak Míro velká gratulace. A holka myslivečka bude vzácnější. Ogarů je dost :-))....1***
13.4.2014 00:48 vložil ladislavkohousek
Ať Vám všem dělá jenom radost.
12.4.2014 23:59 vložil Milan Ječný
Pyšnému "dědkovi" ať dělá vnučka jen radost a toho vnuka Ti Míro pochopitelně přeji.U nás je to zas samí kluk.
12.4.2014 22:23 vložil Kamil Plíšek
Malá myslivečka, co bude dědovi Mírovi dělat jen radost. Přeji malé i její mamince hodně štěstí a zdraví 1***
12.4.2014 21:48 vložil František Mlčoch
Miro,hodně zdraví a štěstí na její cestě životem!!!
12.4.2014 20:17 vložil Milan Janovský
Gratuluji,at Vám dělá radost.
12.4.2014 20:10 vložil Zdeněk Bláha
Gratuluji Vám i rodičům a přeji té malé princezně hodně štěstí.
12.4.2014 20:01 vložil Jaroslav Novotný
Tak si to v klidu užívej a at to roste ve zdraví!!!!!Taky mě to brzo čeká.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.