17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitálny baran
Kapitálny baran
vloženo: 24.5.2014 07:06
autor: JUDr. Norbert Horváth

úlovky (svět)

Maďarsko 2013
Maďarsko 2013
vloženo: 3.2.2014 17:42
autor: Karel Maršík

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Černá koule
Černá koule
vloženo: 7.2.2018 09:49
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro rybáře
Pro rybáře
vloženo: 13.9.2015 13:10
autor: Karel Obrtál

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362733 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

dýňová polévka:)

..dělala sem ji prvně,s tim že mi ji asi doma vylejou na hlavu,ale všem moooc chutnala jen se po ni zaprášilo:)
vložil: micinka
vloženo: 8.6.2013 08:17
zobrazeno: 1746x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

9.6.2013 18:11 vložil Jaroslav Vlosovský
Pánové polívečka vám naláká chuťové buňky.no a pak masíčko, že....1***
8.6.2013 20:58 vložil Štefan
Dýnovku? To né to nemusím.
8.6.2013 20:22 vložil Vlasta Szokeová
Micinko, já ji mám nahrubo nastrouhanou v mrazáku.Dělám ji z uzeného masa, vývar,římský kmín, kari, zázvor, brambory,pepř,chilli papričky, česnek, muškátový květ, cibuli a podravku, už nemixuji.
8.6.2013 19:12 vložil Radim Kosina
:-)
8.6.2013 16:32 vložil micinka
dýňovku sem dělala spíše ze zvědavosti,v jednom pořadu v TV se dohadovaly jaká je,tak sem ji uvařila:))občas ráda expedimentuju a zkoušim nepoznané,neochutnané:))
8.6.2013 16:21 vložil Jiří Janda
Vypadá dobře :-))
8.6.2013 11:44 vložil Lubomír Prokeš
Já na polívky moc nejsu, mě stačí kousek masa. Micinka určitě promine i mou chybu v přechozím textu, patří vypadá. Díky!!!
8.6.2013 11:27 vložil Lubomír Prokeš
Vypydá dobře, ale dneska nemám jaksi hlad 1****
8.6.2013 11:13 vložil micinka
recept sem našla na netu:cibuli na kostičky,osmahneme do zlatova.přidáme na kostičky nakrájenou dýni a zalijeme vývarem /kuřecí nebo zelen./necháme 20 min povařit,dokud dýně nezměkne/já to dala do papináku/po uvaření polívku odstavíme a necháme lehce vychladnout..pak rozmixujeme,ochutíme solí pepřem,kari koř. a sl.smetanou.vše dáme zpět na mírný ohen a ještě chvilku povaříme..můžeme podávat se lžičkou zakys.smetany,ozdobíme čerstvou pažitkou,atd...:)
8.6.2013 10:27 vložil Ondřej Procházka
K dýňové polívce není špatné koupit loupaná dýňová semínka, bleskově je hodit na pánev, jen tak prohřát a pak je dát do polívky na místo té byliny, kterou tam máte vy. A zastříknout to pár kapkama kvalitního oleje. Doporučuju zkusit. Dýně je dobrá věc náhodou, není důvod produkty z ní lít komukoliv na hlavu.
8.6.2013 10:21 vložil Honza Lettrich
no konečně... tentokrát musím říct fuj... , tohle bych do pusy nedal :-)) Jak v tom neplave maso, nudle nebo "držky", tak to není polívka....
8.6.2013 09:55 vložil Milan Flora
Ta musela určitě chutnat moc dobře, tak krásně nazdobenou polévka a ještě navíc, když už nic nezbylo. Ze zelí mám nejradši dýňové a to ke všem masům nevyjímaje zvěřinu, tak rád ochutnám pro mne novinku. Prosím šikovnou kuchařku o receptík. Předem dík...1*
8.6.2013 08:35 vložil Michael Brož
Zůstal jen prázdný talíř.. větší pochvala pro kuchaře není :o)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.