17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý daněk
Zlatý daněk
vloženo: 10.10.2013 09:46
autor: Roman Semerád

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

Obnova
Obnova
vloženo: 11.2.2015 08:39
autor: Děda z lesa

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

zase kamaráti
zase kamaráti
vloženo: 15.12.2017 15:06
autor: carli

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

DIPLOM fotograf měsíce 2.místo :)))

..tak tenhle diplom mi přišel od Jardy Vl. Jednou sem se mezi řečí zmínila,že žádný nemám,tak nelenil a připravil mi na konec měsíce takovéhle překvapení:-)
Jardo DÍKY!a Vám všem ostatním co mi dáváte hlasíky taky,protože bez Vás bych "stříbro" neměla:-))
vložil: micinka
vloženo: 1.7.2013 05:04
zobrazeno: 2380x
hodnocení: 48 hlasů



Komentáře:

3.7.2013 18:50 vložil Jiří Janda
Gratulace !!! :-)
2.7.2013 09:13 vložil Miroslav Franěk
Moc milé od Járy!1***
2.7.2013 03:10 vložil František Antl
Blahopřeji, no a to 1. určitě bude.
1.7.2013 21:19 vložil Václav Boxan
1**
1.7.2013 20:42 vložil Vlasta Szokeová
Miško, moc ti to přeju !!!
1.7.2013 20:32 vložil Jindra Peřina
Mici, zasloužíš si to.
1.7.2013 19:21 vložil Jaroslav Novotný
Gratuluju a můžu jen dodat,že ten druhej flek je zaslouženej.Toho zlata se ale dočkáš podle mě hodně brzo.
1.7.2013 17:45 vložil Rudolf Vidlar
Gratuluju 1*****
1.7.2013 17:39 vložil roman dusek
blahopreji *****
1.7.2013 17:06 vložil Milan Flora
Miško, gratuluji k pěknému a určitě zaslouženému druhému místu v soutěží fotograf měsíce a Jardu chválím za jeho umělecké dílko ve formě diplomu pro šikovnou fotografku...1***
1.7.2013 17:01 vložil Petr Žvachula
1*
1.7.2013 15:49 vložil Lubomír Prokeš
Tak Míci,příště ať jsi 1!!!!! Gratuluju a posílám 1****
1.7.2013 15:32 vložil Jiří Lengyel,starší
1**
1.7.2013 15:18 vložil Zbyněk Oliva
1***
1.7.2013 12:39 vložil Miroslav Jiráček
Jo,kdo chce diplom míti musí zvednout zadek a do lesa jíti...Gratulace..1****
1.7.2013 09:48 vložil Jindřiška Padalíková
Míšo, blahopřeji!!!
1.7.2013 08:22 vložil Michael Brož
Bodík pro oba 1***
1.7.2013 08:21 vložil Kamil Plíšek
Pěkné 1***
1.7.2013 07:51 vložil Jaroslav Vlosovský
Mici ty pěkné fotečky s různýma dobrůtkama,či ze života v přírodě,nebo fota zvířátek a podobně, jsi tam dávala ty. Takže je to jen a jen tvá zásluha, že jsi se v červnu tak pěkně umístila. No a protože jsi se jednou zmínila, že jsi nikdy žádný diplom, či něco podobného nezískala, tak jsem ti to takhle poslal. Netušil jsem,že ti to udělá takovou radost. A také děkuji všem, kdo ti dávali hlasy a mají tě rádi.
1.7.2013 06:55 vložil Josef Vršan
1*
1.7.2013 05:48 vložil Petr Chloupek
Moc pěkné!! Míšo fandím Ti a jen tak dále!! :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.