17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý daněk
Zlatý daněk
vloženo: 10.10.2013 09:46
autor: Roman Semerád

úlovky (svět)

Antilopa
Antilopa
vloženo: 20.4.2020 20:20
autor: Zdenek Mares

trofeje

Moji letošní srnci
Moji letošní srnci
vloženo: 28.8.2012 06:20
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

.fousek..
.fousek..
vloženo: 18.1.2014 10:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243629 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760954 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362723 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kamarád vždy radí co a jak

Dárek k jubileu
vložil: Petr Kubíček
vloženo: 15.1.2012 20:37
zobrazeno: 1593x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

16.1.2012 13:22 vložil Petr Samek
Davide, rozhodně se nemusíš obávat, že by se mě to nějak dotklo ! To jen jsi si tak pěkně naběhl a já toho využil. Lidi, co se celej život motaji za psím vocasem musí něco vydržet a trocha srandy, to prostě musí bejt. Ať se Ti daří a rád zase uvidím nějaký Tvoje fotky ! :-)
16.1.2012 11:34 vložil David Jirgala
:-D :-D Ale fakt sem si myslel že to je tvoje krev... Dit je to stejnej chlupáč jak ty :-))) :-D
16.1.2012 08:44 vložil Petr Pořádek ml.
Jirgalo ty smetáku :-)), vidíš jak to dopadá, když nejsem jeden den na PC a ty tu rejpeš do lidí, kteří tě neznají :-)
16.1.2012 00:57 vložil David Jirgala
Pane Samek víte že vaši smečku sem obdivoval už od začátku co jsem jí tady poprvé viděl... :-)) Ten komentář nebyl myslen, tak že kdo má od Petra psa je špatnej..! Jen že p.Kubíček pochopil to jak jsem myslel ten první komentář. A nedělal hned humbuk co to píši za ptákoviny a atd... Chápete :-) . Tak držím pěsti a ať Vám chlapi ti Štajeráci choděj... :-))
15.1.2012 21:18 vložil Petr Kubíček
Mám ho od p.Skřepského z Jevíčka a když to dobře půjde tak letos v létě budu mít od p.Pořádka štěně fenku a to se asi budou dít v lese věci.Zdar.
15.1.2012 21:16 vložil Petr Samek
Ke kralovákovi Lovu Zdar ! Také se na ně letos chystáme ! Já mám fenu od Pořádka, znamená to snad, že jsem špatnej chlap ? Davide, na to si teda počkám !
15.1.2012 20:58 vložil David Jirgala
Takže profesor.. Tak jen tak dál.. Já myslel že ho máte od Pořádka, tak jsem si rýpnul, ale je vidět že jste dobrej chlap a pochopil to :-)))
15.1.2012 20:54 vložil Petr Kubíček
Dárek je samozřejmě ten královák,štýrák je vždy se mnou a vždy v úplném klidu dokud nepadne rána.Už ví co to znamená.Zdar.
15.1.2012 20:38 vložil David Jirgala
Dárek
15.1.2012 20:38 vložil David Jirgala
Dárej je ten vořech nebo ten Královák...? Lovu Zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.