17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Letošní Říje
Letošní Říje
vloženo: 25.12.2015 13:48
autor: Jiri Krampera

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 18.4.2014 17:54
autor: Marek Drha

zbraně

Lancasterka
Lancasterka
vloženo: 7.9.2012 10:25
autor: Petr Staněk

fotopast

brum,brum...1
brum,brum...1
vloženo: 8.4.2020 13:47
autor: pali1

myslivecké umění

 III.
III.
vloženo: 10.12.2019 17:03
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Úspěšné sobotní ráno

vložil: Milan Srnec
vloženo: 10.3.2012 20:05
zobrazeno: 3755x
hodnocení: 38 hlasů



Komentáře:

13.3.2012 17:10 vložil Milan Srnec
No poznámka opravdu dobrá,ale myslím,že kapr nebude :-)
13.3.2012 14:29 vložil radek houdek
ja delam u rybaru a ryby davame za zobak tak nevahej. taky se jim dost venuji a jsem rad kdyz vidim ze lovy i ostatni protoze uz je to velky zlo! lovu zdar a jen tak dal
13.3.2012 08:12 vložil jirka plánský
dobrá poznámka s tím kaprem
12.3.2012 18:24 vložil Pavel Procházka
Lovu zdar, z tohoto mají velkou radost i rybáři, tak ti doufám nějakého toho kapra dají.
11.3.2012 13:14 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
11.3.2012 12:27 vložil Milan Srnec
Dobrý odhad Jirko
11.3.2012 12:18 vložil jirka plánský
rozhodoval jsem se mezi 4 a 3,5
11.3.2012 12:16 vložil Milan Srnec
Vega ano Jirko,ale 3,5.
11.3.2012 12:14 vložil jirka plánský
vega brok 4?
11.3.2012 11:29 vložil Milan Srnec
Lovu Dík kolegové.
11.3.2012 11:28 vložil Milan Srnec
Lovu Dík Jirko.Jo jo je to stará dobrá rusanda,nenechám na ní dopustit.
11.3.2012 11:27 vložil Milan Srnec
No kormorána jsem upéct nezkoušel a myslím že ani nezkusím. :)
11.3.2012 09:45 vložil vlastimil mencl
Ahoj Milane,tak se zadařilo přeji LOVU ZDAR!
11.3.2012 07:01 vložil jirka plánský
Milánku upřímné "LOVU ZDAR",to je rusanda,ještě jí máš?jen tak dál chlape
11.3.2012 06:14 vložil Josef Vršan
Lovu zdar 1*
10.3.2012 22:08 vložil Martin Till
Především Lovu Zdar!!!už si to zkoušel upéct???:-)))1**
10.3.2012 21:57 vložil Roman Skřejpek
Lovu Zdar,toto je opravdu škodná.
10.3.2012 21:38 vložil Martin Keller
Dobrá práce letos se nám nějak vyhýbaji ,ale v loni jich bylo dost jen tak dál.
10.3.2012 20:45 vložil Pája Mafi von Mafijánek
Moc pěkná práce Milane jen tak dál jen je mydli:-)Lovu zdar:-)
10.3.2012 20:34 vložil Tomáš Robotka
Ti to potřebovali jak sůl.Záslužný čin.
10.3.2012 20:16 vložil František Zapalač
Lovu zdar!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.