17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Včerejší srnec.
Včerejší srnec.
vloženo: 1.7.2013 08:56
autor: Stanislav Ticháček

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

Liška.
Liška.
vloženo: 17.1.2018 14:19
autor: Bohumír Petříček

myslivecké umění

Autor neznámý II.
Autor neznámý II.
vloženo: 14.1.2017 13:49
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362750 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Argo, dosled..

Jednou pri svitu mesice mi vytahl z lesa rudl prasat, strilel jsem cca 150m, ale bohuzel pri odmacknuti napinacku jsem videl, jak prase vyrazilo dopredu a ja ho strelil primo na zadek (mekko)..Po hodine hledani nastrelu jsem nakonec nasel na poli zapory a kapku barvy.Po 5m jsem nasel 10cm streva, dal uz zadna barva nesla videt.Rano jsem prijel se psem a nasadil Arga na nastrel.Tahl me do lesa a po 80m najednou zahl o 90stupnu vpravo a uz sel krucek po krucku...Po dalsich 200m jsme stali nad zhaslym kusem :).Divil jsem se kam vubec prase po rane slo a jak dokazalo klickovat.....
vložil: Martin Sokol
vloženo: 21.5.2015 13:20
zobrazeno: 2164x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

22.5.2015 10:37 vložil Martin Hálek
No Martas, pod pojmem dlouholety si představuji jiná jména z klubu barvářů, ale BB tak trochu poznám, zvlášť když je Argo dost podobný mému prvnímu bavorákovi:), nicméně ještě jednou Horidooo
22.5.2015 10:24 vložil Martin Sokol
Omlouvam se, panu Halkovi, ktery je dlouholetym vudce bavorskych barvaru zato, ze kdyz mi pomahal s vycvikem meho BB po telefonu jsem mu zapomnel rict, ze se nejedna o bavorskeho či barvirskeho jezevcika, ale jedna se o cistokrevneho BB.
22.5.2015 09:41 vložil Martin Hálek
Tak barvíř je to, ahaaa :)
22.5.2015 09:39 vložil Milan Janovský
Pane Hálek přijedte se podívat na naši klubovou výstavu do Lučin u Karlových Varů 30.5 aby jste rozeznal bavorského barváře od jezevčíka.
22.5.2015 08:34 vložil Martin Hálek
Tak to jo, pane Janovský, to jsem nevěděl, mohl by jste vložit nějaký odkaz na toto plemeno. Moc se mi líbí a chtěl bych si ho pořídit. Děkuji, horidooo.
22.5.2015 06:57 vložil Milan Janovský
Hahaha p.Hálek to je nové plemeno.
22.5.2015 00:37 vložil Martin Hálek
Google nenašel...
22.5.2015 00:36 vložil Martin Hálek
To bude nějaká hloupost, pane Janovský, ani Google mi pojem bavorský jezevčík, asi se mýlíte...
21.5.2015 23:37 vložil Milan Janovský
Haha pane Hálek opravdu hezký bavorský jezevčík.
21.5.2015 20:21 vložil David Pinkas
Máme stejné pejsky a moc šikovné. Lovu Zdar,dobrá práce.
21.5.2015 19:39 vložil Martin Hálek
Lovu zdar, pane Sokol. Máte šikovného a hezkého jezevčíka.
21.5.2015 17:42 vložil bohuslav šeda
Super zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.