17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vychozený srnec z pátečního večera
Vychozený srnec z pátečního večera
vloženo: 31.7.2016 16:23
autor: Martin Chmela

úlovky (svět)

neptun
neptun
vloženo: 17.2.2012 09:41
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

pan srnec
pan srnec
vloženo: 3.3.2012 13:53
autor: luděk skácel

zvěř v přírodě

Liška v oboře
Liška v oboře
vloženo: 2.6.2020 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnes druhá

Je okolo 10,30 zvoní kamarát Jozef, že v noci okolo 22,00 hod strieľal na diviaka jeho psíky neboli úspešné, aby sme to išli spoločne ešte raz prejsť.Chce isť okolo po jednej, lebo je ešte v práci. Ja hovorím neodkladajme to idem sam lebo čas beží a mám správne nabudenú hannoveráčku po raňajšej dohľadávke jelenice a s malou jazvečíčkou som akurát ukončíl umelú stopu, takže ideme na to. Rozhodol som sa ísť sám, miesto postrelu mi vysvetlil, takže žiadny problém. So psami idem na vodítku, ťahajú ma vrstevnicou občas kontrolujúc okolie, ale nevidím žiadnu farbu, len Ida občas zastane pri vyššej tráve a oňucháva ju dlhšiu dobu, nakoľko ju už poznám tuším, že by to mohli byť otery postrieľaného diviaka. Po cca 350 metroch ma začínaju psi trošku silnejšie ťahať, rozhodol som sa pustiť ich na voľno. Psíky prebiehajú cez dolinku do protisvahu, hovorím si to nie je moc dobré, no zrazu sa otáčajú a idú smerom dolu, po nejakých 100 metroch vidím,že niečo začali trhať a malá jazvečíčka aj trošku štekla. Po príchode na miesto vidím ležať zhasnutého lanštiaka s postrelením na mäkko. Úspešná dnešná druhá dohľadávka bola cca po 13 hod. vzdialenosť 450-500m.Pred troma týždňami pri dohľadávke pohrýzol bratanca aj s kamarátom medveď, mal som obavu aby nebol niekde nablízku, lebo medveďov je tu požehnane.
vložil: Igor Málik
vloženo: 7.11.2014 14:06
zobrazeno: 2252x
hodnocení: 36 hlasů



Komentáře:

13.11.2014 11:47 vložil Ondřej Giecek
1***
9.11.2014 14:34 vložil Lubomír Prokeš
1****
8.11.2014 09:51 vložil František Mlčoch
Igore super!
8.11.2014 06:21 vložil Josef Vršan
Dobrá práce obou psa i jeho vůdce.
8.11.2014 00:31 vložil Jaroslav Vlosovský
Igore gratulace,dobrá práce.
7.11.2014 20:40 vložil Karel Kolář
1*** moc pěkná práce.
7.11.2014 20:12 vložil Václav Boxan
1**
7.11.2014 17:41 vložil ing.Karel Rait
Tohle zasluhuje gratulaci! Velmi zodpovědný přístup vůdce!!
7.11.2014 15:39 vložil Milan Janovský
Gratuluji k dosledu.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.