17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Snad zlato
Snad zlato
vloženo: 29.11.2012 19:14
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Sibiř
Sibiř
vloženo: 1.9.2017 20:46
autor: František Strnad

trofeje

Letošní srnec
Letošní srnec
vloženo: 14.5.2020 16:58
autor: František Šmída

zvěř v přírodě

Sbohem Moravo
Sbohem Moravo
vloženo: 27.4.2016 23:22
autor: Jiří Netík

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Liška.
Liška.
vloženo: 17.1.2018 14:19
autor: Bohumír Petříček

myslivecké umění

jeleň
jeleň
vloženo: 31.1.2015 14:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363059 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Daněk

bodové hodnocení: 160 CIC
váha: 65 kg
věk: 4 let

Při probíhající dančí říji se docela dařilo.
Dalšímu z kamarádů z Lotyšska se podařlilo při říji došoulat rochajícího daňka. Po 3 hodinách slyšení daňků jsme se rozhodi pro nejhrubší hlas v říjišti. 2 km skrz les, přez nálety, s dobrým větrem jsme daňka došli, čekali snad další hodinu pro dobrou ránu.
Daněk měl okolo sebe jen 2 daněly, rochal jako o závod, přemýšlel parohy o stromy,listí,nálety a zem, která se mu stala osudnou.Kterou první? Stihl obě dvě,na to je dobré mu nechat čas, a než zatáhl zpět,......
Nejkrásnější zážitek z jeho dosavadních lovů, exotická zvěř, náročný a nejednoduchý lov /pro něj/.
Myslím, že mu doposud zní rochání daňka v uších, 1.500 km daleko v Lotyšské Rize.
Děkuji místnímu hospodáři za umožnění nádherného lovu při dančí říji, nezapomenutelné zážitky.
Kamarád z Lotyšska mi po lovu řekl památnou větu:
Opravdové umění lovce je v tom zvěř přelstít, obeznat a dojít. Zmáčknout to umí každej idiot.
A sakra na tom něco je,......
vložil: Martin Saifrt
vloženo: 1.11.2014 00:33
zobrazeno: 14943x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

3.11.2014 12:24 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
2.11.2014 16:53 vložil Martin Saifrt
Paní Ježíková, na to snad ani neptejte. Co vyleze z lesa, jde k zemi. Respektují dobu lovu, limit lovených zvířat, a to je vše. Mimochodem, kdyby jste se chtěl podívat na jejich naháňku, v první polovině prosince-jedem.
2.11.2014 12:22 vložil Martin Saifrt
Paní Ježíková, to s tím idiotem byla jen citace. Třeba nevěděl, jak se řekne anglicky "každej".
1.11.2014 20:24 vložil Petr Novák
Jestli je to opravdu třetí hlava a zdá se, že ano, tak je ho věčná škoda. Za 3 roky by to teprve byl dobrý daněk. Ale to je na každém lovci. Takže přeji Lovu zdar.
1.11.2014 18:36 vložil Jiří Kejkrt
Lovu zdar!
1.11.2014 14:20 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
1.11.2014 13:07 vložil Josef Vyskočil
Každý ne, ale většina idiotů a to je ten průser.
1.11.2014 07:56 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
1.11.2014 07:37 vložil Ivan Procházka
Dobrý daněk ,LOVU ZDAR,.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.