17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podzimní víkend
Podzimní víkend
vloženo: 16.10.2017 09:38
autor: kamil kroutil

úlovky (svět)

Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
Los-Magadan (RUSKO) 9/2012
vloženo: 10.2.2013 17:33
autor: michal bezega

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 26.3.2013 12:28
autor: Miloš

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro radost
Pro radost
vloženo: 20.1.2019 12:28
autor: jan koštoval

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
vloženo: 23.7.2020 21:20
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362750 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

gladiátor pat

vložil: Robin Vytisk
vloženo: 16.4.2011 14:51
zobrazeno: 2692x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

1.7.2011 13:33 vložil Jindřich Kempný
ohánět se veřejnosti a tim co by na to řekli lidi je už trapný, kdo se bojí nesmí do lesa ;-) 1+
1.7.2011 13:33 vložil Jindřich Kempný
ohánět se veřejnosti a tim co by na to řekli lidi je už trapný, kdo se bojí nesmí do lesa ;-) 1+
1.7.2011 12:54 vložil Jindřich Kempný
ohánět se veřejnosti a tim co by na to řekli lidi je už trapný, kdo se bojí nesmí do lesa ;-) 1+
1.7.2011 12:54 vložil Jindřich Kempný
ohánět se veřejnosti a tim co by na to řekli lidi je už trapný, kdo se bojí nesmí do lesa ;-) 1+
20.4.2011 08:35 vložil Robin Vytisk
pohled to není pěkný,ale když rabuješ nory z jezevcama,tak takový pohled vidíš,viděl jsem víc psu ruzbitých při nahánce
19.4.2011 10:34 vložil Martina Bednářová
Ano patří to k myslivosti také norujem, ale prezentovat takovéto fotky...!! A vůbec nápad si to fotit je pěkně odporné. No mě připada, že pan Výtisk se snad v tom vyžívá!!
18.4.2011 14:22 vložil Petr Pour
Pravda že to není hezký pohled ale souhlasím s Petrem i to patří k myslivosti, Lovu zdar.
17.4.2011 19:55 vložil Lukáš Vápeník
To je nechutný.
17.4.2011 18:17 vložil Martin Neuhort
Robine, popřej Aronovy brzké vyhojení, je to fakt hrůza. Co jste dostali?
17.4.2011 18:08 vložil Petr Bábík
A bojovníkovy brzké zahojení přeju
17.4.2011 18:07 vložil Petr Bábík
Beru že to není hezká fotka ale k norování a myslivosti to taky patří, a to se kvuli laické veřejnosti budem za chvilku bát zveřejňovat i úlovky nebo co? Na slovenské verzi tychto stránek Lovuzdar.sk mají aj sekci účinky střel na zvěř, což je často velmi poučné ikdyž ne zrovna krásné a nikdo se nad tím nepozastavuje, taky to patří k myslivosti. Jen tady je furt problém a snaha o uhlazené fotečky. Tak tyto stránky nechte přejmenovat na Hnutí duha a Greenpeace!
17.4.2011 17:51 vložil David Veselý
zase spousta uvrtanejch to prostě k norníkovy patří...............
17.4.2011 17:23 vložil Martina Bednářová
Hnus!!!
17.4.2011 11:41 vložil R V
Spíše do koulí...
16.4.2011 19:53 vložil Jiří Lengyel,starší
Toto je již lidská anomalie,příšerné!!
16.4.2011 16:59 vložil Jan Procházka
No dostal pěkně na čuňu snad se mu to brzo zahojí.Drsňák jak sviňa.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.