17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

 Daněk z Vysočiny
Daněk z Vysočiny
vloženo: 25.11.2018 22:50
autor: František Mlčoch

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

Kamarádův raritní
Kamarádův raritní
vloženo: 27.7.2016 15:40
autor: karel marek

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Zetky se nám sešly.
Zetky se nám sešly.
vloženo: 19.6.2012 15:37
autor: Petr Waclawek

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 18.3.2014 19:48
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362792 hlasování fotek (69 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 19 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ranní čekaná

Na skoro týden plánovanou čekanou jsem vyrazil ve 3:30 ráno. Zhruba ve 3:45 už jsem seděl na posedu poblíž nor, kde jsem minulý týden ulovil letošního prvního lišáka a očekával jsem příchod jiné lišky. Nic se dlouho nedělo, asi v 5:15 jelo po silnici auto a začalo troubit u meliorací, říkám si že lištička? A opravdu asi po deseti minutách registruji pohyb poblíž skruže. Beru dalekohled, liška, pouštím dalekohled, beru kulovnici zapnu bod, natáhnu napínáček, odjišťuji, liška běží směrem k posedu, tak na ní posadím bodík a ranní klid protne výstřel, automaticky přebíjím a vidím lišku běžet, znovu zamířím bác a nevidím nic. Asi po 10ti minutách slezu z posedu a nacházím barvu na nástřelu, která mě vede ke kopřivám, kde leží moje celkově jedenáctá liška. Rozhoduji co dál, pak přecházím na jiný posed u kterého okolo osmé ráno chodívá lišák. Asi v 6:15 sedím na druhém místě a v 6:55 slyším za zády skolení, otáčím se, skolení se přibližuje, tak si připravuji zbraň a už vidím lišáka jak běží do protějšího lesíka. Okamžitě ustaluji červený bod na těle lišky a mačkám spoušť. Už v puškohledu vidím, jak lišák klesá k zemi a já mam velkou radost z ranního lovu. Potom čekám do 8:20 jestli náhodou nepřijde jiná liška, nevidím kromě krkavců a vran nic, tak slézám z posedu a jdu i s lišákem domů. Děkuji Dianě i Hubertovi za tento krásný lovecký zážitek
vložil: michal burian
vloženo: 21.1.2012 14:41
zobrazeno: 3006x
hodnocení: 38 hlasů



Komentáře:

22.1.2012 21:43 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar - vydařený lov
22.1.2012 17:03 vložil Jiří Slavík
Lovu zdar krasne rano.
22.1.2012 13:50 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
22.1.2012 13:50 vložil Fergus
Lovu Zdar,,
22.1.2012 10:31 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
21.1.2012 22:41 vložil VLADIMIR SAMEK
Lovu zdar.Pěkné foto.Jen tak dál.
21.1.2012 22:37 vložil Ivan Procházka
Dobré ,LOVU ZDAR,.
21.1.2012 18:29 vložil Sýkora Václav
lovu zdar
21.1.2012 16:32 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
21.1.2012 15:55 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Když se daří....
21.1.2012 14:44 vložil Ladislava Pliskova
1+ vydařené ráno..Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.