17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lončák
Lončák
vloženo: 14.2.2014 06:14
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Raději nerušit
Raději nerušit
vloženo: 13.4.2015 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Belgičanka s vyhazováky
Belgičanka s vyhazováky
vloženo: 10.7.2017 21:30
autor: Jiří Netík

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kamarád vždy radí co a jak

Dárek k jubileu
vložil: Petr Kubíček
vloženo: 15.1.2012 20:37
zobrazeno: 1597x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

16.1.2012 13:22 vložil Petr Samek
Davide, rozhodně se nemusíš obávat, že by se mě to nějak dotklo ! To jen jsi si tak pěkně naběhl a já toho využil. Lidi, co se celej život motaji za psím vocasem musí něco vydržet a trocha srandy, to prostě musí bejt. Ať se Ti daří a rád zase uvidím nějaký Tvoje fotky ! :-)
16.1.2012 11:34 vložil David Jirgala
:-D :-D Ale fakt sem si myslel že to je tvoje krev... Dit je to stejnej chlupáč jak ty :-))) :-D
16.1.2012 08:44 vložil Petr Pořádek ml.
Jirgalo ty smetáku :-)), vidíš jak to dopadá, když nejsem jeden den na PC a ty tu rejpeš do lidí, kteří tě neznají :-)
16.1.2012 00:57 vložil David Jirgala
Pane Samek víte že vaši smečku sem obdivoval už od začátku co jsem jí tady poprvé viděl... :-)) Ten komentář nebyl myslen, tak že kdo má od Petra psa je špatnej..! Jen že p.Kubíček pochopil to jak jsem myslel ten první komentář. A nedělal hned humbuk co to píši za ptákoviny a atd... Chápete :-) . Tak držím pěsti a ať Vám chlapi ti Štajeráci choděj... :-))
15.1.2012 21:18 vložil Petr Kubíček
Mám ho od p.Skřepského z Jevíčka a když to dobře půjde tak letos v létě budu mít od p.Pořádka štěně fenku a to se asi budou dít v lese věci.Zdar.
15.1.2012 21:16 vložil Petr Samek
Ke kralovákovi Lovu Zdar ! Také se na ně letos chystáme ! Já mám fenu od Pořádka, znamená to snad, že jsem špatnej chlap ? Davide, na to si teda počkám !
15.1.2012 20:58 vložil David Jirgala
Takže profesor.. Tak jen tak dál.. Já myslel že ho máte od Pořádka, tak jsem si rýpnul, ale je vidět že jste dobrej chlap a pochopil to :-)))
15.1.2012 20:54 vložil Petr Kubíček
Dárek je samozřejmě ten královák,štýrák je vždy se mnou a vždy v úplném klidu dokud nepadne rána.Už ví co to znamená.Zdar.
15.1.2012 20:38 vložil David Jirgala
Dárek
15.1.2012 20:38 vložil David Jirgala
Dárej je ten vořech nebo ten Královák...? Lovu Zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.