17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zima 2016/2017
Zima 2016/2017
vloženo: 6.4.2017 13:07
autor: Jan Mikula

úlovky (svět)

Bezoár Ibex v Turecku
Bezoár Ibex v Turecku
vloženo: 15.1.2019 08:34
autor: Radek

trofeje

Kmotřičky  ...+1
Kmotřičky ...+1
vloženo: 23.2.2012 21:53
autor: Vít Hlavica

zvěř v přírodě

Sluníčko občas hřeje
Sluníčko občas hřeje
vloženo: 9.3.2018 09:55
autor: Děda z lesa

zbraně

Lovecký tesák s damaškovou čepelí
Lovecký tesák s damaškovou čepelí
vloženo: 13.2.2016 11:34
autor: Karel Obrtál

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 17 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kočka

V polích 2 km od vesnice
vložil: Lubomír Prokeš
vloženo: 7.7.2011 08:46
zobrazeno: 2209x
hodnocení: 12 hlasů



Komentáře:

10.7.2011 20:56 vložil Skrofa
Souhlas, liška narozdíl od domácí kočky do přírody patří.
9.7.2011 20:48 vložil Tónek
V práci kde dělám, máme halu uplně na konci města v polích a koukali byjste pánové co si tam nosí kočky z polí!!!! Proto žádný rozmýšlení a už vůbec ne tak daleko od domů. Podle mě jsou větší pytláci jak lišky.!!
9.7.2011 08:54 vložil petr vesely
Toulající se domácí kočka a tím pádem i pytlačící, snese jen jedno a to hrst broků do kožichu. Bohužel omezení, že tyto velice škodící lupiče, může lovit jen stráž a hospodář jsme si udělali tak trochu sami. Po několika leté masivní kampani ve všech sdělovacích prostředcích o blbcích z našich řad kteří jsou schopni sestřelit kočku s plotu obytného domu nebo jí střelit za barákem u myší díry to jinak dopadnout nemohlo. Tím pádem nám všem při ochraně drobné zvěře uškodili více než zmiňovaný predátor. Kdo je v honitběm často o vysloveně pytlačící kočce mnohdy věděl a to poznal i podle jejího chování. Něco podobného se dá vztahovat i na pytlačící psy.
8.7.2011 20:31 vložil Karel Malík
Kočka patří k baráku a nebo na ledviny :-)
8.7.2011 12:59 vložil bohuslav šeda
Vždy je dobré vyzkoušet kulovnici,tihle kocouři umí skvěle šlápnout na zmizík.
8.7.2011 00:46 vložil František Mlčoch
Má první věta má pokračování,jen ho sem nenapíšu.Jinak bych to řešil stejně , daleko v polích bych nepustil ani našeho kocoura.
7.7.2011 22:55 vložil Jirka Němec
Přísahám, tu bych fotil až po ráně .....!!!!!!!!!!!!!!!!
7.7.2011 21:37 vložil Martin Till
Přesně takového kocoura jsem naháněl dva roky než ho kamarád dostal,přes zimu chrápal u mě v krmelci na seně a srnčí se k němu nechtělo ani přiblížit,bylo to asi 5km od vesnice takže dostal co zasloužil!!
7.7.2011 20:37 vložil Michal Strejček
Petře ještě jednou se pořádně podívej, po ráně bude pozdě :) :) :)
7.7.2011 18:20 vložil Petr Fuks
Tak naše kočka to prý není-má větší hlavu. Tak Lovu zdar:-)
7.7.2011 16:16 vložil Petr Novák
Už jsem jich pár ulovil a žádnou smůlu mi nepřinesly.Takhle daleko v lesích bych neměl slitování ani s naši kočkou.To je prostě dobře vyučený pytlák.
7.7.2011 14:45 vložil František Mlčoch
Černá kočka smůlu nosí...
7.7.2011 10:48 vložil Lubomír Prokeš
Asi je to ona, byla u Tichovy zmoly na cestě k Vicen, já ji vidívám často, znám ji, ale co ostatní?
7.7.2011 09:43 vložil Petr Fuks
Lubo není to naše kočka? Je to na loukách za hájenkou?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.