17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zivotny
Zivotny
vloženo: 25.9.2012 19:37
autor: jano k

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

R 8
R 8
vloženo: 3.5.2018 12:40
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

Autor neznámý II.
Autor neznámý II.
vloženo: 14.1.2017 13:49
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362908 hlasování fotek (46 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Krmí sa.

vložil: Štefan
vloženo: 15.12.2011 23:15
zobrazeno: 2165x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

17.12.2011 18:31 vložil Štefan
Martine súhlasím s tebou v malých davkach a sústavne. Lenže nejde o krmenie zveri ale o dolákanie na strel.
17.12.2011 08:54 vložil Martin Keller
ŠTEFAN NIC NEMAZEJ ASPON VIDÍME JAK A KDE SE KRMÍ a fot i škaredé věci to k životu a myslivosti taky patří.Jen dle mého názoru by mělo byt vnadiště menší a chodit přihazovat po menších trochách častěji at krmivo stačí zvěř vzít a nehnije,To můj názor.
16.12.2011 22:54 vložil Štefan
Pánové plne s vami súhlasím fakt na krmenie sú rúzné schopné krmné zariadenia namám proti vašim komentárom úplne nič ale proste vidíte že sa krmi aj takto.asi to zmažem a budem asi fotit len pekné veci. dakujem za pochopenie.
16.12.2011 22:08 vložil Dalibor Krůpa
Ať už se jedná o vnadiště, nebo o cokoliv jiného, co by tomu nasvědčovalo, dle mého názoru se nejedná o adekvátní vnadění, ale spíše opět o jeden z mnohoa "kompostů", který zle nahradit čistým a mnohem menším ve ,správném slova smyslu, vnadištěm. Takové to vnadění rozhodně na pověsti naší myslivosti, dle mého názoru, nepřidá.
16.12.2011 21:09 vložil Jiří Lengyel,starší
A doplním Martina-A pěkně hnusné.....
16.12.2011 20:15 vložil Martin Keller
Nevim nevim krmit ser krmí v krmelcích ne?? toto je vnadiště dle mého názoru
16.12.2011 18:04 vložil Skrofa
Taky bych to nenazýval krmením.
16.12.2011 14:55 vložil Nikola Rýdl
No starost o zvěř vypadá jinak, viz. fota p. Vršana, nic víc nesnáším, než hromady tlejícch hromad.
16.12.2011 14:45 vložil Dalibor Krůpa
Zajímalo by mne, zda se jedná o oboru nebo volnou honitbu...
16.12.2011 14:42 vložil marie stanikova
U nás dnes sníh pocukroval přírodu,jen lehounce.
16.12.2011 12:34 vložil Jiří Lengyel,starší
O mrazáky......
16.12.2011 05:22 vložil Jaroslav Vlosovský
Stefane.Sněhu tam zatím moc nemáte. Dobře,že se staráte.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.