17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Včerejší...
Včerejší...
vloženo: 19.6.2015 22:59
autor: Libor Nesvadba

úlovky (svět)

Kamčatka 2016
Kamčatka 2016
vloženo: 3.6.2016 10:14
autor: Aleš Náhlý

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Na naháňce,netrefil...
Na naháňce,netrefil...
vloženo: 31.1.2013 12:39
autor: Pavel Morávek

zbraně

DOBRÁ PRÁCE.
DOBRÁ PRÁCE.
vloženo: 22.12.2012 07:49
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

srneček
srneček
vloženo: 8.6.2013 08:15
autor: micinka

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362870 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší úlovek

Lončačka,bez známek vodění. Slovena 20:45 v rudlu asi 20 kusů.
vložil: jaroslav kunert
vloženo: 16.6.2013 13:09
zobrazeno: 3523x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

18.6.2013 22:32 vložil Martin Staník
Lovu zdar Jardo !!! Dobrý odlov.
18.6.2013 10:19 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
17.6.2013 20:56 vložil Petr Gogolka
Lovu zdar šváro !!!!! včera jsem se na ni díval ..... pěkná rána .
17.6.2013 15:23 vložil jaroslav kunert
Ahoj Romane. Lovu dík. Bylo tam 10 selátek 3 bachyně a 7 lončaku.Tohle bylo jediné bílé.
17.6.2013 11:54 vložil Aleš Kovařík
Tak to jo :-)Lovu zdar
17.6.2013 07:15 vložil Roman Poštulka
Lovu zdar! Jardo dobře jsi vybral, rudl v počtu 20 i se selaty?
17.6.2013 06:28 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
16.6.2013 22:01 vložil Ladislav Stašek
Jardo,proto jsi tak spěchal z akce?Upřímné lovu zdar a nech si dařit.Nedej si kazit radost slovičkařením i když to psala přítelkyně.On to dotyčný nevěděl.Lovu.
16.6.2013 21:02 vložil jiří marek
No,hlavně že to na podruhé vyšlo,jen tak dál
16.6.2013 20:36 vložil jaroslav kunert
:))) ja čekal kdo se první chytne:)) na sloveno. vkladala mi to na stránky přítelkyně a ja ležel na gauči a pak až to bylo na zdi tak si toho všiml:)) omlouvam se a přitelkyně už je taky ponaučena :))
16.6.2013 19:39 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
16.6.2013 19:01 vložil Aleš Kovařík
Slovuje se rybník pane kolego.
16.6.2013 16:51 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar!
16.6.2013 15:54 vložil Pavel Štěrba
SLOVENÁM ZDAR
16.6.2013 14:00 vložil Laďa Novotný
Nato debilní slovo SLOVENA-SLOVEN začínám být alergický, opravdu to nemá S LOVEM nic společného !!! Promiňte za ten výraz, ale nic adekvátnějšího mne momentálně nenapadlo Jina SLOVU ZDAR
16.6.2013 13:25 vložil jaroslav kunert
Já se přiznám už minulý týden sem ju minul když sem střílel na hlavu:) jinak ju znam taky z fotopasti kde sem se ujištoval zda vodí nebo ne.
16.6.2013 13:15 vložil Ivan Procházka
Taky mám podobnou na fotopasti ale zatím mě uniká.,LOVU ZDAR,

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.