17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jeleň
Jeleň
vloženo: 3.11.2019 23:11
autor: hubertushk

úlovky (svět)

Osmerák
Osmerák
vloženo: 21.2.2012 05:54
autor: Josef Vršan

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

sv.Hubert***
sv.Hubert***
vloženo: 12.10.2014 19:23
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

African Pit Bull

Jaký na to máte vy názor?
Já tyhle chlápky strašně obdivuji a líbí se mi to.
Chápu někdo to nemusí brát kladně a nemusí se mu líbit takové ochočení těch zvířat, ale které zvíře jsme si ještě takhle nepodmanili...
vložil: David Jirgala
vloženo: 17.10.2013 19:25
zobrazeno: 3992x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

21.10.2013 09:08 vložil M.V.
Mé oblíbené zvíře.. když jsem byl v Kení,domorodci A MASAJOVÉ mi říkali mistr HAINA.
21.10.2013 06:35 vložil Milan Stýblo
Řekl bych, že by na tom "vodítku" udržel i slona. Jinak dotyčný musí mít asi dobrý nervy. Obdivuju ho a hyeny ještě víc.
18.10.2013 09:49 vložil Ondřej Procházka
Hyen dost a lidí ještě mnohem víc. Tam to asi tak "nehltaj". Každopádně na dvorek asi dobrý hlídač, ale zapálit bych si šel jedině s kulovnici na hřbetě.
18.10.2013 08:23 vložil Josef Hanzlík
Zas jsem se přesvědčil,že umřu hloupej a nevzdělanej.Až teď ke stáru,když vidím měřítko vůči člověku vidím,co je to za sílu a velikost a tím víc se mi to zvíře líbí.Měl bych však strach z toho,co se může stát,až tomu zvířeti zvyklému na lidi prdne v kouli.Oni tam ale nemají Kubišku se Srstkou,tak to snad vyřeší rychle.
17.10.2013 22:56 vložil Michal Tůma
Možná na příbuzný ju používaj, přeci jen jich je tam jak hnoja..
17.10.2013 22:34 vložil Jiří Lengyel,starší
No,nevím,k čemu je dobré takto ochočit hyenu,k čemu ji pak ti"chlápci" asi používají,doufám,že ne k zápasům,zasvěcení ,napište.....
17.10.2013 20:58 vložil xxxx
Pro zajímavost- v literatuře se uvádí , že při oboustranné akci žvýkacích svalů vzniká síla, udávaná v jednotkách hmotnosti. Hyena dokáže vyvinout svými čelistmi až 450 kg/cm2 a lev 425 kg/cm2. Pro porovnání – průměrný tlak lidského chrupu při žvýkání u mužů dosahuje 200 kg, u žen asi o 50 kg méně. Když vidím náhubek z čepice tak bych toho mazlíka obešel véééélikým obloukem:-),i když vodítko je docela bytelné...
17.10.2013 20:26 vložil Michal Filip
Proč ne. Kdyby měli v Africe medvědy, tak by chodili s nima. Určitě to není obvyklé, ale už jsem to párkrát taky viděl. Mně osobně se hyeny líbí, stejně tak i psi hyenovití, kteří jsou nejlepšími lovci mezi psovitými šelmami.
17.10.2013 20:16 vložil Radek Przybyla
Davide je to něco jako "ochočený" lev nebo tygr. Už nám stačí jen plavání se žraloky :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.