17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dobrý jelen
Dobrý jelen
vloženo: 25.9.2017 16:03
autor: Václav Hlaváček

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon III.
Bezoar Ibex - turecký démon III.
vloženo: 8.3.2016 08:21
autor: Radek

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 9.2.2018 06:05
autor: Josef Vršan

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243699 fotek (5 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363125 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Páteční prasátko

Toto loňské sele se mi podařilo ulovit při páteční čekané. Asi o půl deváté mi vyběhla přibližně stokilová bachyně se třemi odrostlejšími, stejně velkými selaty z lesa doprostřed pole. Musel jsem ještě asi dvacet minut čekat než se odhodlali přiblížit k políčku kde zůstali stát dva pruhy kukuřice. Celou dobu jsem je sledoval a když si bachyně šla pro můj vítr a pomalu už v něm stála tak selata to už nevydržela a vydala se směrem ke mně. To už jsem měl jedno vybrané a táhl sním a jen čekal až se trochu víc stočí a zastaví aby byla střelba ideální. Ale v tom jsem slyšel jak bachyně foukla a v ten moment selata zarazila. Blesklo mi hlavou teď a nebo jsou pryč, na nic jsem nečekal a páteční větrnou nocí se ozval výstřel. Sele zakvýčelo a pomalu odbíhalo k lesu. Jelikož mi běželo přesně rohem kazatelny další výstřel nebyl možný. Zalehlo asi 300 m. na okraji cesty věděl jsem že to nebude asi moc dobrý. Slezl jsem tedy dolů a pomalu se vydal směrem k němu, když jsem byl dvacet metru od něho sele zvedlo hlavu,na nic jsem nečekal a dostřelil ho. Když jsem přišel blíž zjistil jsem že první rána byla za přední běh akorát trochu níž než jsem mířil tedy srdce a játra kule jen škrtla. Uloveno mojí novou kulovnicí kterou jsem tímto pokřtil, Rosler titan 6, ráže 308Win., Geco 11g. vzdálenost 50m. Děkuji za tento lov našim mysliveckým patronům.
vložil: Vaclav Rejchrt
vloženo: 22.1.2013 15:53
zobrazeno: 2798x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

23.1.2013 16:46 vložil Vaclav Rejchrt
No já to psal do tý tabulky, ale někde došlo k chybě mělo 40 kg. Jinak všem lovu dík.
23.1.2013 14:29 vložil Pavel Vejvodič
Lovu Zdar..
23.1.2013 10:28 vložil Jan Horáček
Prostá a výstižná fotka s krátkým čtivým popisem, co víc si přát. Jen váha úlovku chybí. Lovu zdar!
23.1.2013 06:32 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
22.1.2013 20:45 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.
22.1.2013 17:37 vložil Radek
Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.