17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

Nezapomenutelné ráno
Nezapomenutelné ráno
vloženo: 24.7.2020 20:46
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Daněk
Daněk
vloženo: 13.11.2016 08:53
autor: Děda z lesa

zbraně

 Milenky mého mysliveckého dědu a přítele v jednom...
Milenky mého mysliveckého dědu a přítele v jednom...
vloženo: 3.4.2013 21:26
autor: František Mlčoch

fotopast

okolo polnoci-to je jeho čas.....
okolo polnoci-to je jeho čas.....
vloženo: 10.12.2019 13:23
autor: pali1

myslivecké umění

Když jsem na náledí zlomil pažbu
Když jsem na náledí zlomil pažbu
vloženo: 24.2.2017 06:15
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243694 fotek (0 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

III.v.t.

30-06; 50m
vložil: mira hajek
vloženo: 31.5.2011 20:11
zobrazeno: 6730x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

4.6.2011 01:50 vložil mira hajek
:D
3.6.2011 23:55 vložil Karel Niebauer
To jestli tu flešku Míro nenajdeš, tak ti jí Venca asi nátáhne určitě.....:-D. Nebyla jeho, ale Soukupovo :-DDDDD
2.6.2011 22:35 vložil František Mlčoch
Díky za vysvětlení.U nás jsme navýšili množství Cermixu právě pro velký výskyt střečků nejen u paličkářů.Hned dalším rokem se situace rapidně zlepšila.
2.6.2011 22:35 vložil František Mlčoch
Díky za vysvětlení.U nás jsme navýšili množství Cermixu právě pro velký výskyt střečků nejen u paličkářů.Hned dalším rokem se situace rapidně zlepšila.
2.6.2011 20:54 vložil mira hajek
Lovu Zdar!
2.6.2011 20:54 vložil mira hajek
ty hele, já na to zapomněl :) A teď si i dokonce uvědomuju, že mi Vena dával flešku, abych mu ji tam taky natáhnul. Kdepa ta fleška jenom je...?? :-D
2.6.2011 15:47 vložil Karel Niebauer
Lovu Zdar. A doufam,že už mi co nejdrřív dodáš tu tabulku, abych ho tam mohl dopsat. Už by bylo na čase :-)))
1.6.2011 17:44 vložil Jakub Hušek
Dobrý srnec. Lovu zdar! Co se týká střečka-my u nás také pravidelně léčíme Cermixem, ale i přesto se nosohltanová střečkovitost stále vyskytuje. Letos jsem preparoval už pět srnců-lebek- a u 3 z nich byli střečci, z toho u jednoho v dosti masivní míře.
1.6.2011 15:53 vložil Roman Erban
lovu zdar
1.6.2011 15:24 vložil mira hajek
to František: zvěři je pravidelně předkládán, ...s takhle masivním napadením nosohltanovým střečkem jsem se snad ještě nesetkal. Jinak, Lovu Zdar! (a díky za ohlas)
1.6.2011 06:18 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
31.5.2011 22:48 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Chtěl bych se zeptat,jak to máte s podáváním Cermixu.Je samozřejmé,že všechna zvěř nikdy přeléčena nebude,ale u nás se po Cermixu počet frkajících kusů rapidně snížil.
31.5.2011 22:01 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar! Střečci jsou odporní, loni jsem obeznala srnce týden před začátkem odlovu a to už kašlal a frkal, ulovit se mi ho podařilo až 9.června a ještě jsem pak vytáhla 25 střečků všechny větší jak 2cm..
31.5.2011 21:44 vložil mira hajek
Ani jsem to raději nepočítal, ale odahduji, že bych počítal i po dvaceti dál. Věk tipuji na 5-6 let, ve zvěřině stanard. Měl štěstí, že těch 2cm tam bylo zatím jen 1/3. Až by do této velikosti dorostl i ten zbytek,tak kdo ví, jak by to skončilo. Michale, je to Střeček nosohltanový.
31.5.2011 21:34 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!! Ano jsou to Střečci.
31.5.2011 20:55 vložil Michal Kejkrt
Jsem jenom přítel myslivosti, tak bych se chtěl zeptat jestli se jedná o Střečka ? Děkuji za odpověď
31.5.2011 20:32 vložil Honza
Jeste by me zajimal vek a vaha, zda byl ve zverine znatelne slabsi ci nikoli?
31.5.2011 20:30 vložil Honza
Lovu zdar! Kolik jich chudak mel? Nejvic jsem jich napocital v rockovi, ktereho jsem ulovil pred dvema roky - 36.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.