17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2016
Říje 2016
vloženo: 25.10.2016 11:35
autor: Zdeněk Němejc

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 13.9.2019 11:35
autor: David Zimek

zvěř v přírodě

kuna
kuna
vloženo: 17.11.2012 23:29
autor: Dáša Vandasová

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 27.8.2015 07:00
autor: jirka krbeček

fotopast

budúci kráľ...
budúci kráľ...
vloženo: 9.7.2019 12:50
autor: pali1

myslivecké umění

Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
Vyřezávaná podložka pod "zbraně"
vloženo: 7.3.2018 15:50
autor: jirka krbeček
Statistika
  • 243685 fotek (5 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363051 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Promoklá šoulačka

Tohoto srnce 1.věkové třídy se mi podařilo ulovit u hrachového pole. Poté co jsem ho uviděl začalo silně pršet, ale nevadilo. Jak se říká "není špatné počasí,maximálně špatné oblečení". Věk 2 roky, lovu zdar.

vložil: Jiří Novák KL
vloženo: 1.6.2011 21:08
zobrazeno: 3703x
hodnocení: 45 hlasů



Komentáře:

4.6.2011 20:09 vložil Jan Kitzberger
Lovu zdar.. Při Vašem přečtení podnadpisu jsem si vzpomněl na lesárnu v Písku, kde nám pan Ing. Konfršt vždy říkával - Není špatné počasí, jen špatně oblečený lesník..:))
3.6.2011 16:27 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar!!
3.6.2011 16:27 vložil Terka Apeltová
Lovu zdar!!
2.6.2011 15:59 vložil Jiří Novák KL
Všem lovu dík. Opravdu se nejedná o ročka, to by podle podle chrupu u srnce uloveného v květnu a v červnu měl poznat snad každý myslivecký adept. Buď čerstvě přehozené zuby po P3 nebo ještě z části mléčný chrup. Srnce jsem ulovil na vzdálenost 70 metrů, ráží 7x64 11.2 SB.
2.6.2011 08:57 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, líbivá trofej.
2.6.2011 08:48 vložil jiří janek
Ještě prosím ráži ,střelivo,vzdálenost (přibližně,pokud nemáme dálkomněr tak má každý stejně jiný metr)a chování po ráně, určitě to zájímá mnoho kolegů v zeleném ,k dobrému srnci lovu zdar a bodík.
2.6.2011 07:23 vložil Luboš Dvořák
Jirko, Lovu zdar!
1.6.2011 22:50 vložil Radim Knot
Lovu zdar! podle mě má opravdu 2 roky... Nízké datum, ve špici plně vytlučen. Teda u nás jsou zatím ročci v mechu, i když víte jak to je:-)))?!?!?! hezký zbytek dne..
1.6.2011 22:41 vložil Petr Novák
Lovu zdar!
1.6.2011 22:38 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar přeji.A já se domníval,že je to roček...
1.6.2011 22:15 vložil Petr Volš
Lovu zdar 1+
1.6.2011 21:56 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar!
1.6.2011 21:55 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!! Dobrá jednička.
1.6.2011 21:44 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar,a vyplatilo se taková udělá velkou radost
1.6.2011 21:25 vložil Milan Flora
Paráda,Lovu Zdar!!!
1.6.2011 21:24 vložil Libor Zadražil
Lovu zdar i taková potěší ja je mám nejraději.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.