17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Náhodné,ale milé setkání
Náhodné,ale milé setkání
vloženo: 7.6.2015 20:38
autor: Petr Votápek

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Detail včerejšího  srnce.
Detail včerejšího srnce.
vloženo: 30.5.2016 00:27
autor: Milan Ječný

zvěř v přírodě

Oboustranné překvapení
Oboustranné překvapení
vloženo: 13.5.2018 06:12
autor: Josef Vršan

zbraně

 Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
Stephen Grants Patent...Na žádost Jana Franka...1
vloženo: 9.5.2013 21:27
autor: František Mlčoch

fotopast

...
...
vloženo: 10.9.2013 19:16
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

vlk na dreve
vlk na dreve
vloženo: 1.2.2016 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ráno na čekané

vložil: zbyněk Pícha
vloženo: 6.7.2011 12:52
zobrazeno: 3332x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

7.7.2011 21:14 vložil Luboš Pícha
LOVU ZDAR. PRASÁTKO PĚKNĚ VYKRMENÉ, JAKO PEJSEK.
7.7.2011 16:16 vložil Luděk Průša
LOVU ZDAR! A jen na okraj, k těm rýpalům, co jim pořád něco vadí. Pokaždé se hned po ulovení také fotit nedá!!! A vždycky je lepší fotka alespoň nějaká, než žádná! Tahle je zrovna z těch pěkných, na které se nechá koukat. Je tady spousta fotek, kde je v pozadí různé harampádí a nepořádek. Tady je pěkná zahrada, to je taky součást přírody.
7.7.2011 12:17 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
7.7.2011 10:08 vložil Miroslav Franěk
Oprava :Jsou to fota ,pořízena přímo na místě ulovení,která umocní a plně připomenou myslivci ty prchavé okamžiky lovu.
7.7.2011 10:00 vložil Miroslav Franěk
n taková fota umocní a plně připomínají ty prchavé okamžiky
7.7.2011 00:03 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
6.7.2011 22:02 vložil Petr Pořádek ml.
Lovu zdar!
6.7.2011 20:31 vložil Jiří Lengyel,starší
Jakub,máte pravdu,je tam těsně po ulovení...
6.7.2011 20:05 vložil Jakub Kodeš
V záhlaví kategorie úlovky slovo příroda nevidím. Někdy mi přijde, že komentujete za každou cenu...taky jen slušně vyjadřuji svůj názor.
6.7.2011 19:58 vložil Jiří Lengyel,starší
Jakube, než fotit ulovenou zvěř na zahradě tak bych raději nefotil vůbec.Ale to je věc názoru,domníval jsem se,že v záhlaví této stránky je:V přírodě,-možná pro Vás je jakákoliv zahrada "také příroda".Napsal jsem jen slušně svůj názor.....
6.7.2011 19:56 vložil Jiří Lengyel,starší
Jakube, než fotit ulovenou zvěř na zahradě tak bych raději nefotil vůbec.Ale to je věc názoru,domníval jsem se,že v záhlaví této stránky je:V přírodě,-možná pro Vás je jakákoliv zahrada "také příroda".Napsal jsem jen slušně svůj názor.....
6.7.2011 18:40 vložil Jakub Kodeš
Lovu Zdar. Pane Lengyel skoro pokaždé s Vaším názorem souhlasím, ale tentokrát to přeháníte. Sám bych u sebe na zahradě lepší ,,přírodu ,, nenašel. A každý fotoaparát do lesa nenosí.
6.7.2011 15:38 vložil Jiří Lengyel,starší
Fotografie technicky dokonalá,Vám i pejskovi to sluší,i ten divočák se dočkal pocty,ale ta Vaše příroda kolem....nicméně sluší se popřát Lovu zdar.
6.7.2011 15:33 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
6.7.2011 14:40 vložil Fergus
Lovu Zdar k prasátku.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.