17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Stříbrný srnec
Stříbrný srnec
vloženo: 13.11.2012 23:39
autor: Radomír KULANDA

úlovky (svět)

Po roce v Rakouských alpách
Po roce v Rakouských alpách
vloženo: 23.10.2020 19:35
autor: Václav Bartoněk

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243642 fotek (5 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760979 komentářů fotek (8 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362812 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Páteční lišák

Moje první ze samostatné čekané.Na fotce můj syn...
vložil: David Kolařík
vloženo: 2.2.2014 18:46
zobrazeno: 4603x
hodnocení: 44 hlasů



Komentáře:

4.2.2014 19:38 vložil Zdeněk Zvolánek st.
Tak ať ti u tý myslivosti hoch vydrží a tobě přeju lovu zdar.
4.2.2014 06:09 vložil Václav Cibulka
Lovu zdar !
3.2.2014 22:16 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
3.2.2014 20:32 vložil Roman Poštulka
Lovu zdar!
3.2.2014 20:17 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
3.2.2014 18:23 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
3.2.2014 18:02 vložil Milan Flora
Lovu Zdar! Pěkná fotka...1***
3.2.2014 17:16 vložil Miroslav Makovsky
Lovu zdar!!1*
3.2.2014 16:57 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
3.2.2014 08:54 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
3.2.2014 05:08 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
2.2.2014 21:56 vložil xxxx
Davide, můj syn se mnou chodil na všechny akce spolu od 9-ti roků, druhý od 4, starší(dnes je mu 20) si na SZŠ udělal zkoušky, pomohl mi vycičit fouska na PZ, ale chování našich dědků-myslivců 65 a výše (z 25 členů jich je 14 je natolik znechucen, že se ani nepřihlásil k čekatelství ve spolku se slovy"...tati, až to ve spolku povedou normální lidi, tak se budu hlásit o čekatelství....", jeho rozhodnutí naprosto rspektuji, no a dědkové ať se chytí za nos. Jejich schematismus, přežívání z podstaty a dogmat, které jim natloukli v dobách socialistické myslivosti, totální nechuť přijmout jakýkoliv nový, moderní poznatek v myslivosti.O neúctě ktradicím a zvykům, nemluvě. Příklad: na hlavním honu jsem upozornil hospodáře a předsedu MS, že je špatně postaven výřad- že v první řadě má být srstnatá zvěř-zajíc, v další řadě pernatá-bažant...atd.(bylo to obráceně),poslali mě do háje zeleného s tím, že takhle se to tady staví odjakživa a tečka. To, že jsem v té době byl předseda revizní komise spolku je naprosto nezajímalo(už jsem byl v mé nepřítomnosti odvolán z funkce). Hospodář před hosty rozděloval zvěř z výřadu se slovy:"nevím, kdo co dostal naposled, ale dneska to přidělím podle toho, jak kdo přišel na sraz...." Ti prřeji synkovi, ať se potká s příznivějšími podmínkami a společností, než ten můj:-) Lovu zdar! jv
2.2.2014 21:39 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
2.2.2014 20:58 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Dobří pomocníci!
2.2.2014 20:41 vložil xxxxx
Lovu zdar ? Lovu zdar! Jen tak dál.
2.2.2014 20:41 vložil xxxxx
Lovu zdar ? Lovu zdar! Jen tak dál.
2.2.2014 20:40 vložil xxxxx
Lovu zdar ? Lovu zdar! Jen tak dál.
2.2.2014 20:40 vložil xxxxx
Lovu zdar ? Lovu zdar! Jen tak dál.
2.2.2014 19:58 vložil Radek Przybyla
Lovu Zdar!!!
2.2.2014 18:51 vložil Nožička Jiří
Lovu zdar!1*(:-)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.