17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Otcův k 60 narozeninám
Otcův k 60 narozeninám
vloženo: 1.2.2012 17:29
autor: Kalous

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Kus
Kus
vloženo: 12.5.2019 09:14
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž pro sokolníka
Nůž pro sokolníka
vloženo: 28.3.2017 19:46
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 6.10.2019 08:36
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

farbiar..
farbiar..
vloženo: 2.2.2014 16:32
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362827 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

I to se může stát....

Naštěstí vše dobře dopadlo. Mimo několika drobných šrámů a leknutí jsem celý. Za zlomením šprušle se skrývala dřevokazná houba a vlhkost. Dávejte na sebe všichni pozor....
vložil: František Mlčoch
vloženo: 21.10.2023 09:39
zobrazeno: 2977x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

23.10.2023 15:48 vložil Jiří Švec
Na takový žebřík bych já nestoupl, raději bych udělal nový. Stačí že chodím o jedné berly
22.10.2023 17:05 vložil Aleš Hendrych
Hlavně že jsi celý Fando...s tou tvojí výškou a váhou z větší výšky by to byla pohroma...prevence muší bejt...:-)
22.10.2023 14:52 vložil Drahoš Hikl
Ahoj Fando.Hlavně že vše dobře dopadlo.I já mám vzpominky nastěstí bez následků.Když jso vyschlé vypadají kolikrát jako nové:),ale jakmile přijde mokro vše je jinak.Jakmile žebře mají nějakej ten rok aspoň, šprušle se musí preventivně vyměnit.Stojky vydrži většinou déle.Teď už si je po 2 šocích hlidám:)
22.10.2023 04:44 vložil Jaroslav Vlosovský
Vše má svůj čas. Tak hlavně že se ti nic závažného nestalo.
21.10.2023 22:22 vložil Jaroslav Tatalák
Mě to vzalo ze 4 šprušle,propad na třetí operovanými zády a věšák na řemenu kulovnice a batohu 10 cm nad zemí.Po vyproštění díky pirštoku dobelhání k autu.A další 2 měsíce rehabilitace.
21.10.2023 20:14 vložil Jiří Malacka
Ještě, že to byla "jen" třetí šprušle. Mám na šestou špatnou vzpomínku, koleno, rameno, ortéza, sádra.
21.10.2023 18:02 vložil Vlasta Szo"keová
Ještě že to dobře dopadlo !
21.10.2023 14:01 vložil Tomas Holy
Jooooooooooooooo panove ten kdo sbira postovni znamky tomu se to stat nemuze!Howgh.
21.10.2023 13:47 vložil Jiří Cikryt
Jen jestli ty jsi se Františku na zimu trošičku nezabalil do tukové izolace???? To je pak na špricli móóc.
21.10.2023 10:20 vložil Jaroslav Novotný
Nazdar Fando,taky už jsem takhle padal,6.šprusle,konečný verdikt vynesli doktoři,výron v kotníku a měsíc leháro.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.