17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Silvestrovský vysoce zlatý muflon
Silvestrovský vysoce zlatý muflon
vloženo: 31.12.2015 17:27
autor:

úlovky (svět)

Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
Čarovné augustové ráno.Srnec 8 r.
vloženo: 30.8.2020 17:39
autor: hubertushk

trofeje

Jedna společná :)
Jedna společná :)
vloženo: 10.5.2014 08:37
autor: Lubomír Becha ml.

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
Výroba celého nového kohoutu s hlavou kozorožce, moje práce.
vloženo: 27.9.2019 20:23
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 6.10.2019 08:36
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761015 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první srnec

vložil: David Haras
vloženo: 12.12.2012 18:30
zobrazeno: 2547x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

17.12.2012 21:08 vložil Jiří Novák KL
U nás je kriterium špičák do 12 cm, i když každý loví slabší ročky, rozhodující je síla pučnic, což u tohoto ročka nic moc, extra nadějný roček vypadá trochu jinak. Přeji ti lovu zdar k tvému prvnímu a z negativních komentářů si nic nedělej.
17.12.2012 19:33 vložil Vojtěch Molnár
Nechápu ty dva chytráky co daly záporný hlasy a docela by mě zajímalo zaco??? Srnec je hezky vybělenej a že se někdo spletl, tak jen proto mu nebudu dávat záporný hlas ne? Lovu Zdar! Kdo se neustřelil?!
14.12.2012 19:01 vložil Jan Gloser
Průměr otvoru v lebce kde byla oční bulva je u ročka asi 3cm, z toho lze odvodit délku parůžků. To je cca tak kolem 11cm.
14.12.2012 08:09 vložil Petr Šipon
No nechci tu nějak polemizovat o důkazech, ale za mě je evidentní, že ty parůžky mají něco okolo 10 cm. Stačí se kouknou na pučnice - jestliže mají cca 1 cm v průměru tak se to dá snadno odvodit. Kdybych to bral, že ty parůžky mají těch uváděnejch 6 a 5 cm, tak by ty pučnice musely být v průměru cca 4 mm a hlava by byla velká asi jako hlava lišky :-)) Prostě chovný roček, ani chrup nemá ještě kompletně vyměněnej.
13.12.2012 21:36 vložil Tomas Guziur
Sohlas s panem Horakem ml. .....
13.12.2012 19:33 vložil Jakub Hušek
Ne, to vůbec nevypadá jako lichá výmluva :-) Ale přiznám se, že něco podobného jsem očekával :-)))
13.12.2012 16:18 vložil David Haras
Takže se musím čestně omluvit pánům Horníkovi, Horákovi, Vosickému, Kugelovi,Hušekovi a i panu Bejčkovi, co mi dal červený křížek. Slíbil jsem Vám foto a přiměření z jiného pohledu, ale nemůžu tu trofej nikde najít. Na jaře se stěhujeme do nového a manželka už něco přestěhovala, něco dala do krabic...je to neštěstí. Ano vypadá to, jako lichá výmluva, ale opravdu se omlouvám. Pochopitelně, pokud to najdu, tak to vyfotím.
12.12.2012 23:16 vložil David Haras
Mrzí mě, že se musím obhajovat, ale je to opravdu optický klam. Zítra to vyfotím tak, aby to bylo zcela jasné. Ta liška je bronzová a vypadá, jak kožka z kuny.
12.12.2012 22:10 vložil Jakub Hušek
Typuji min. 9 cm + a nebo je to dokonalý optický klam, o čemž nejsem moc přesvědčen. Vlož sem fotku, u které je u parůžku pravítko a rozeženeš naši nedůvěru.
12.12.2012 22:05 vložil Kamil Horák, ml.
Tak tento srnec má špičky minimálně přes 11 cm, to si ze mě nedělej srandu :D podívej se na další fotku co přidám, jak vypadá lovnej srnec, I. vk ve 2 letech s délkou parůžků 7 cm! Trošku rozdíl mých 7 a Tvojich 5 a 6. Myslím, že používáš jiné míry než centimetry :D
12.12.2012 20:17 vložil David Haras
Délka levého parůžku je 6cm a pravého 5cm. Na konci září měl necelých 9kg. Měl jsem povolenku i na jiné věkovky, ale vzhledem k slabé fyzické zdatnosti jsem se rozhodl pro něj...
12.12.2012 19:56 vložil Vošicky Josef
K prvnímu lovu zdar,ale příště ho nech běhat,čistá červená!!!
12.12.2012 19:18 vložil Jaromír Kugel
U nás vysoce chovný roček...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.